bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pamācības
15
1
topic
[Pamācība] Kā editot SS.
wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 18:07

Pamācība kā editot SS.

Tātad, sākšu ar to kad ir dažādi veidi kā to darīt. Es rādu savu metodi šajā pamācībā, variet droši komentāros rakstīt ko gribat. Protams, ir cilvēki kuriem tas daudz labāk padodās, es pats vēl pašlaik eksperimentēju un skatos, kā ir labāk. Ceru, kad kādam šis noderēs.

Sāksim.

Ko tev vajadzēs.

· Photoshop, visas versijas derēs. Neder nekādi Gimp, utt.

· Logfaili, pats SS ko vēlies editot.

· Lightshot vai Gyazo. (pats personīgi izmantoju Lightshot)

Sākam.

1. Sāksim ar logfailu un SS sagatavošanu. Parasti visi tavi SS stāvēs Windows ( C: ) > Programmu faili (x86) > MTA San Andreas 1.5 > screenshots. Atrodam un sagatavojam šo SS, izvelkam uz darbvirsmas. Atrodam mūsu logfailus, parasti tie atrodās Windows ( C: ) > Programmu faili (x86) > MTA San Andreas 1.5 > mods > deathmatch > resources > OwlGamingLogs > Chatbox. Atrodam mapi ar datumu, ieejam tajā iekšā, atrodam stundu kurā tas viss tika erpots. Uzspiežam uz tās, uzspiežam "prt sc" pogu uz tastatūras, izvēlamies šo tekstu kuru vēlaties likt iekšā SS, uzspiežam Ctrl+C.

2. Palaižam Photoshop, uzspiežam File augšējā kreisajā stūrī, Open un atrodam šo SS ko vēlaties editot.

pēc Open:

3. Atrodam Crop   opciju pie darbarīkiem, uzspiežam uz tās, izgriežam smukāko, galveno daļu SS, acceptējam.

pēc Crop:

4. Tālāk, mums ir jāuzspiež Ctrl+V un tavs teksts parādīsies SS vidū. Novelc to kur vēlies.

tam būtu jāizskatās šādi:

5. Tālāk, mums ir jātiek vaļā no šī melnā kluča. Uzspiežam labajā sānā uz Layer 1 >Blending options. Pavelkam This Layer no 1 līdz 35, ne vairāk (pats personīgi lieku 35). Paši redzēsiet, kā izzūd lielais klucis.

pēc kluča noņemšanas:

6.Kā redzams, teksts ir diezgan nesalasāms un kroplīgs. Ir viegls veids kā to izlabot. Labajā sānā ar labo klikšķi uzspiežat uz Layer 1 > Duplicate layer > OK. Izveidosies Layer 1 kopija zem Layer 1. Uzklikšķinām ar labo klikšķi uz Layer 1 Copy > Merge Down. Tad uzspiežam uz Layer 1 > Blending Options, atķeksējam Stroke un uzliekam to no 1 līdz 3. (pats personīgi lieku 2)

pēc Stroke uzlikšanas:

Kā redzams, teksts ir daudz salasāmāks un smukāks. 

7. Augšā uzspied uz Image > Canvas Size > iekš Width raksti 800 un iekš Heigth raksti 600, ja uzmet kaut kādu erroru spied Proceed.

pēc Canvas Size mainīšanas:

8.Attēlā ir redzamas šīs neglītās transparent malas un tu gan jau jautāsi, kā no tām tikt vaļā? Uzspied uz Layer 0 > CTRL + T > velc attēla malas, kuras ir par īsu vai par garu un iestaipi bildi iekš tā Canvas. 

pēc pielabošanas:

9. Un viss, variet saglabāt. File > Save As > un atrodiet vietu kur vēlaties saglabāt.

iznākums:

Atgādinu, šī ir mana pirmā reize taisot un darot kaut ko tādu, variet droši rakstīt ieteikumus un kritiku komentāros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja wolfenstein, 2020. gada 15. jūnijā, 03:15.

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 18:10
0
post

https://mta.kick.lv/forums/topi…n-vi-i/?post=0">https://mta.kick.lv/forums/topi…n-vi-i/?post=0

Pēdējo reizi rediģēja Gozmit, 2020. gada 09. martā, 18:10.

 

te nekā nav

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 18:10
0
post

@Albert Hofman, es rādu kā es to daru.

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 20:29
0
post

Labais 

R4LF1NS
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 1d 9h 49m
Redzēts 23. martā, 19:26
Pievienots, 2020. gada 04. aprīlī, 08:13
1
post

Tik ļoti sarežģīti, ja man būs vēlme uztaisīšu kā var īsāk un vieglāk.

Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts Vakar, 02:47
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 19:30
0
post

Pamācība ideāla, bet man ir kautkāda problēma. https://prnt.sc/sj42az var redzēt to ka man nau opcijas '' Merge Down '' varbūt vari paskaidrot kapēc? Vai arī es esmu vienkārši akls.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 19:51
0
post

Swufy, tev lkm ir merge visible


Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts Vakar, 02:47
Pievienots, 2020. gada 18. maijā, 19:58
0
post

Jā, ir.

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 00:47
0
post

@swufy, tu viņu saglabā uz desktop un pēc tam velc iekš photoshop? jo viņš ir jākopē, man arī tāda pati problēma bija.

Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts Vakar, 02:47
Pievienots, 2020. gada 28. maijā, 01:43
0
post

@wolfenstein viss kārtībā, safixoju. Paldies par tutorial!

 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 15. jūnijā, 03:16
0
post

sakarā ar to, kad dažiem cilvēkiem ir jaunākas/savādākas photoshop versijas, iemetu linku uz savu photoshop.

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 15. jūnijā, 03:18
0
post

@wolfenstein kur tu kādu linku iemeti?
 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 15. jūnijā, 03:19
0
post

uzspied "photoshop" pie tām vajadzīgajām lietām.

balenciaga
Bijušais administrators
165 atbildes forumā
Online: 31d 1h 30m
Redzēts 14. aprīlī, 20:54
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 248 ( 2007 skatījumi )
endijzs, Psychicaut, Alutins, Kurts, gerachnik, Collins, LMD, Sneaky, MonopolsS, Zexity, Arciks, Kriksis, Zale, Em4a, Kn0w, kadzis, Infernus, Negro, Markuss777, Lindy, Kristians12, Adrul1s, 𝐖𝐇𝐈𝐓𝐄, nauriks, Twizzy, niksniklaavss, Obama, ELSB, Kiwix, charlyangel, Admiiiks, ! starxzs, Tominsh, Efrehs, pidars, balenciaga, Jitzie, klassiks, Cryptix, Pelnutrauks, Origo Urla, Pienvedejs, CiMBo, ArtursLV, Scrubs, ČIGĀNS 3310, Will Lawrance, Chester, Kristiāns, Avatars, sukamaniramurs, Jello, Shrek, Smile, radiojuniors, sluker, Sers BarBis III, Čivrix, jurislips, TrustR, LaivisRIepa, Криля, Freedy, Regna, HENKONZ, Kristers, Strepchy, SNAKE, sippa, MrLa!pa, Hello , M1ke, OpisLV, Sardze, diletants, hoodrat, raivorijs, ricardssb, Ryan Gosling, wolfenstein, kristaps_hokage, timaballs, Ne, PETER1ZZ, Mr.Latvian, Dominox, Draugs, dazex, ツARMISSツ, Tējaaa, Liepinshh, Dayzer, KlameX, 💜 Tvaiciņš 💜, KuZjA, silvia, Raivis17, Enija, BadGrandpA, DriverOG, Bebrs, Hennessy-, 2Pac, Alone, Gonzalez, derkijs, Ekskluzīvais, dandijs, beglis, 7n4_, Biezaputra, Swufy, astr0q, Z1EMA, KristapsDD, fletcher2, martinsh, trust, NormensLV, Kartoška, juppi, N1ce7ry, LuckyDonut, Mitrais, archaa, Bridges, FL3X, MarshalMellows1337, yanchux, renars, SmokeyToney, everest, bobo, senkanssvens, Signee, flores el rey, RainersK, A4tech, Murish, Hačiko, TheShadowLV, wind, LUĪZE, hoodsta, Monkijs, maargarita, Waltttz, tavsmurgs, Twulkz, amiz, kidpromil, Assassin, Kristherz, “Markuss”, MarkusBlad, BULLETSS, Raivic, FizzyS, samantiina, Nilucis, 匚ㄚ尺乇乂, NXTHING, Rove, FRSBY, Lauronja, Stefan, Fady, Rolis, Hopijs, Valchhaaa, Angelis, LaMpAcKa, Sanfliex18, FLESLV, mamba yeaz, Žigulis , Melnais, MemberY, Maruss, Raivis, Rudzha, LogiTec, GiorgiTezadze, user1, SiL3Nt, raymanins, Fredis, ivanovs, candyx, sprīdītis, Kasis, bonero, Tropkillaz, Lauris29, RavenS, BOOM , EBK, PAW, OnsY, Zeroboss, LilsUzijs, Kapracis, Ērms, PUFFLV, Gangsta, Werinnors, 518293182, daunars, uravnobeshen, Ciekurs, Freimis, FRIDAY, Castellani, draiver, Ricins, Skrevele, Naureeens, bLank, Gozmit, ttt, Dieggo, Devitais, Atty, Sestais, Artix, Dinčaa, FalkeLV, Stiivijs, Savage, Im Billy, John Skecher, LVcookiesLV, THRU, qqlaurisqq, pinkudirsa, bandits, R4LF1NS, davidsd4ilgn, Chill, SensejsLV, Gangster, Ceikaa, BD_Gauntlet, Vilnizz, Ofkors, Arhimēds Pitagors, Radiators, Animals