bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[GM] helludoin
Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:02

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. X

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Armands

Iepriekšējie nickname: Šis ir vienīgais.

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Larry Thompson-LLC Motus, Bill Stake-LSGD.

Pieredze kā Gamemaster: Esmu darbojies kā Gamemaster citos komūnos un pašlaik esmu jaunajā komūnā GM, bet vairs nespēlēju iekš tā komūna. Problēmu nebija, bet sapratu, ka citos komūnos nav mana vieta, tāpēc spēlēju tikai kickā un vēlos pieteikties par GM.

Pieredze Roleplay jomā: Lomuspēli atveidoju jau kādus 5 gadus, daudz dažādi atgadījumi, plaša pieredze dažādās situācijās. Ar lielāko prieku attēloju lomuspēli, iegūstu sakarus ar spēlētājiem un krāju pieredzi, labprāt iesaistos dažādās rp situācijās.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, ir gadījies, bet pārkāpums ir sens un īsti nepatiess.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): SS iemetīšu privāti, lai nesāktos liekas diskusijas par history, kā parasti. Pēdējais jails bija 1.februārī spēlēs freeze iemesla dēļ. Protams, cilvēks pieļauj kļūdas, bet tās ir pagātnē un tās vairs neizdzēst.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, mani sauc Armands, Kick.lv spēlēju kopš septembra, serveri ieteica draugs, iepatikās un spēlēju Kick.lv vēl pat šodien. Nodarbojos ar sportu, esmu komunikabls, radošs un saprotošs. Interesanti notikumi ar rp notiek katru dienu, jo strādāju LLC Motus un mums ir darbapilnas rokas. Esmu draudzīgs un pretīmnākošs, bet dažreiz gadās situācijas - Kā pret mani, tā es pretīm.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Man patīk komunicēt ar cilvēkiem, palīdzēt, pamācīt. Kā parasts spēlētājs esmu pieteicies apmācīt kādu spēlētāju, ar ko administrācija man atbild ar jā, un dod man iespēju. Vēlos pasargāt lomu spēles atveidotājus no troļļiem un pārkāpējiem, jo pats zinu kā ir, ka atveido lomu spēli un kāds no malas traucē to darīt. Gribu, lai šis ir tas serveris, kur tiešām cilvēkiem ir prieks nākt un spēlēt. Esmu gatavs palīdzēt kick staffam un pievienoties jūsu pulkā.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Visvairāk mani motivē tas, ka es zinu, ka varu kaut ko izdarīt un darīšu visu iespējamo, lai sasniegtu kāroto. Es māku komunicēt, ir daudz dažādu ideju. Motivē arī tas, ka ir cilvēki, kuri paši neko nedara un nav sasnieguši iekš komūna, bet par otru var grāmatu sarakstīt. Gribās pierādīt to, ko par Tevi runā sliktu. Protams, vēlos arī palīdzēt GM sastāvam tikt galā ar problēmām un nesaprašanām. Katru dienu tik iesniegti ļoti daudz reporti, ar kuriem grūti tikt galā , tāpēc vēlos palīdzēt un iesaistīties GM sastāvā. Pats esmu ieguvis daudz informācijas un palīdzības no GM, tāpēc vēlos to visu atlīdzināt dodot palīdzību un padomus citiem spēlētājiem. Vēl vēlos palīdzēt spēlētājiem kam ir vienalga uz jailiem un baniem, bet pēctam čīkst. Jādod iespēja viņiem saprast, ka nejau vārīt ziepes ir jautrība un traucēšana citiem ir forši. Jādod iespēja viņiem saprast to, ka iesaistīties lomu spēlē ar citiem, gūt draugus un kontaktus ir labāk. Vēlos darīt visu iespējamo, lai dotu spēlētājiem šo sapratni un gribu iesaistīties atveidot lomuspēli. Lielākā daļa servera spēlētāju nospēlējuši desmitiem stundu un nezin ko nozīmē elementāras lietas, nemāk iesaistīties lomuspēlē, nemāk pieklājīgi komunicēt. Esmu gatavs palīdzēt, lai mēs visi kopīgiem spēkiem to varētu mainīt.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, protams. apzinos!

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:14
0
post

Dodu par, jo serverī bieži tevi redzu, saticis arī esmu, liecies sakarīgs čoms. Vajadzētu tikait mazliet vairāk izrādīt aktivitāti un tad būs viss labi.

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:15
0
post

Ceru ka paliksi šaja komuna un neaiziesi tur kur pašlaik esi GM.. Serveri esi ļoti bieži manīts un ari daudz reizes esam erpojuši kopa, risinājuši problēmas iekš IC.. Apmierina tavs Rp līmenis, tāpēc bušu PAR  Ceru ka viss izdosies! Veiksmi!

Animated GIF

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:17
0
post

Es nevēlos neko sliktu piebilst bet esi diezgan neaktīvs , bet ja pamainīsies tad var iedot PAR,

Ja huiņu dzen statusu tak var noņemt , visiem iespēja jādod.

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:28
0
post

Došu PAR , erpojis ar tevi esmu labu laiku , saproti ko dari , tikai aktivitāte iekš servera jāuzlabo , GL.

 

 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:36
0
post

Ļoti labs RP līmenis VIENOZĪMĪGI PAR

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:37
0
post

Izlasot tavu anketu, došu PAR, jo tev ir pieredze, cerams GM būsi labs un spēsi apmācīt cilvēkus/pieņemt reportus ;)

Jādot katram iespēja!

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:52
0
post

Atļaušos izlabot to ko rakstīju, ar cilvēku sanāca RPot un teiktu, ka ir sakarīgs un RP ir labs, neesmu redzējis trolli, bet jā, ir savi mīnusi, kas nu ir katram cilvekam, bez tā nekā.

PAR

Pēdējo reizi rediģēja MMD, 2020. gada 06. aprīlī, 02:05.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 16:58
0
post

Iespējams varētu dot iespēju, bet šobrīd uzskatu ka ir pietiekami daudz GM. 

Tāpēc būs Pret

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts pirms 9 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 17:22
2
post

Piekritīšu MMD un Power, esi svaigs un GM ir daudz. Nēesmu redzējis tavu RP baigi. Piedod, bet nu tāda ir dzīve


Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 18:16
0
post

PAR, visiem ir savs mērķis !

 

 

 

 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 19:10
2
post

nah i don't think so. es jau parasti saku, kad visiem jādod iespēja, bet vecīt, kādu iespaidu tu esi sev atstājis.. satriecāmies, sāki ooc rakstīt, kopš tā laika man uz tevīm ir slikts iespaids.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts Vakar, 23:58
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 19:31
2
post

Anti, neesmu īsti tevi redzējis rpo'jam kaut ko, kā arī pieminēja ka vizinājies ar savu ferarri.

alfredmayfrendsss
Lietotājs
#BANET TEAM
12 atbildes forumā
Online: 4d 2h 56m
Redzēts 2020. gada 11. jūlijā, 21:35
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 20:14
2
post

Diemžel pret, jo tik tiešām neesi redzēts - vismaz manās acīs erpojot! :(

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 00:09
3
post

Visiem kuri saka, ka nav redzējuši viņu erpojot : VIŅŠ STRĀDĀ PRIVĀTĀ F3. VIŅŠ PELNA ERPOJOT KAUTKĀDAS LIETAS, KURAS IR 1 CILVĒKA RP, MAX 2 AR KOLĒĢI. + VIŅŠ IR PRIEKŠNIEKS. Takā, ja neesi redzējis viņu erpojot, nevajag uzreiz teikt PRET, tu padomā, satiecies ar viņu IC, un tad aspver savu viedokli vēlreiz.

 

Tie kuri uzspieda šim topikam Dislike, tikai apliecina ka viņiem ir kautkāds privāts beefs Tapēc sprauž tos ''pret'' kas ir pilnīgs non-sence. Smieklīgi, liegt kādam dot iespēju palīdzēt serverim, lai nedirš tajā chat-box'ā, ka viss ko admini dara, tas ir ( AFK, ABUSE, met /ajail BEZ TĒMAS. ). Iespējams tieši HELLUDIOIN, visu pamainīs, kā tu zini? Es pats nezinu, bet ļoti ticu tam, jo no viņa nāk kvalitatīvs RP. F00kenie Heiteri bļe, sabīfojušies par kkādu huiņu, un tagad cenšās nopist iespējas džekam tikt par GMu.

 

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 03. aprīlī, 02:43.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 15:40
2
post

PAR...

Ananimys GIF

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 17:59
0
post

Vienīgi, kas man kaut cik apmierinaja lasīt- Motivācijas vestule, jo neesi kā lielāka daļa, kas motivācijas vestulē raksta savu dzīvesstāstu vai iepazīšanās vēstuli.  Kaut kas man liek domāt, ka visi šitie lowaki kā Joker aka Valchaa un vel daži ir tavi draugi, kas slīpē rajonu ar sporta mašīnām. Nezinu vai ir jēga likt neitralu, bet PRET arī negribas likt, jo vismaz motivācijas vēstule bija laba. 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 03. aprīlī, 19:39
0
post

Ja tā ir patiesība ,ka tu pašreiz atrodies citā projektā ar uzrauga statusu ,tad noteikti mana atbilde būs kategorisks pret ,jo mēs visi zinam cik grūti ir atrasties divās vietās un pildīt pienākumu. 


ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 01:10
0
post

Pieteikums saturīgs, esi arī diezgan aktīvs un sakarīgs. Neesi tas, kurš met liekus ziņojumus, tā vietā ziņo par noteikumu pārkāpējiem. Daļa no administrācijas ir par tevi, arī es esmu par tevi neskatoties uz to, ka /history ir daži veci, nesmuki ieraksti.

Pieņemts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0