bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
1
topic
[GM pieteikums] R4LF1NS
R4LF1NS
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 1d 9h 49m
Redzēts 23. martā, 19:26
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 12:39

 

 

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]

• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]

• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ x ]

 

Anketa

Tavs vārds: Ralfs

Iepriekšējie nickname: R4LF1NS

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

•Mauricio Esparenza - Espericio Mafia

•Quintrell Holloway - bija Ticristiano Mafia

•Darnell Branford - bija Shotgun Crips

 

 

PIEREDZE GAMEMASTER JOMĀ

Esmu bijis Gamemaster, kā arī administrators blakus projektā apmēram vienu gadu. Šajā jomā ir daudz kas piedzīvots, ir diezgan daudz spēlētāji mācīti, lai tie pārzinātu RolePlay struktūru.

PIEREDZE ROLEPLAY JOMĀ

RolePlay sākumi man sākās 2014.gadā, kad uzzināju, ka mans brālēns spēlē SA**.LV, man tas izrādīja nelielu interesi, es zināju kas ir SAMP, bet par RolePlay man nebija mazākās nojausmas. Iegāju serverī, nepagāja ne stunda, kad sēdēju es jau cietumā par termina pārkāpumu. Šādi cietumos sēdēju vēl pāris reizes un tad man tas nedaudz, kā teikt “pieriebās” un pametu serveri. Sāku spēlēt SAMP free-room serverus, jo baigi nebija vēlmes mācīties tos visus RolePlay terminus, bet tad ar laiku jau sāka apnikt tie free-room serveri, jo tie jau bija atspēlēti. Pievērsos atpakaļ pie roleplay un sāku spēlēt MP**.LV srerveri kur nospēlēju kādus mēnešus 6, bet tad no MP**.LV spēlētājiem uzzināju par MTA platformu, kur arī ir pieejami vairāki latviešu roleplay serveri. Man ieteica spēlēt KICK, ienācu, sapratu ka būs jāmācās termini, visus sarakstīju uz lapas un mācījos, kamēr iemācījos. Bet tad vienu brīdi KICK serverim kaut kas notika un uz brīdi aizvēra ciet, tad izvēlējos spēlēt SpēlēGrūti serveri, kur nospēlēju 2 gadus, bet tad jau sāka tas nedaudz apnikt un pārnācu uz atpakaļ uz KICK, jo šis serveris kaut kā vairāk man patika – vairāk modifikācijas un tādas lietiņas. Un tā jau kopš 2019.gada maija spēlēju šeit KICK, vasaras laikā un septembrī nebiju šeit tik aktīvs, jo bija PS4 un tad aizrāvos ar to.

IEPAZĪSTINĀŠANĀS

Tātad, kā jau pieteikuma sākumā minēju – mani sauc Ralfs, esmu 16 gadus vecs (19.aprīlī 17), dzīvoju es Limbažos un mācos es Valmierā. Brīvajā laikā nodarbojos ar sportiskajām aktivitātēm, vairākkārt es apmeklēju trenežiera zāli, kā arī sporta zāli pamētājot bumbu basketbolā. Esmu diezgan mērķtiecīgs jaunietis, kas cenšas sasniegt visus savus iecerētos mērķus, kaut zinu, ka tos nemaz nav tik viegli sasniegt. Esmu arī diezgan jautrs un humoristisks, draugu pulkā es vienmēr izceļos ar savu asprātīgumu, kā arī ar saviem jociņiem. Tas ka esmu jautrs un humoristisks, nenozīmē ka neesmu nopietns pret nopietnām lietām, tā nemaz nav. Es esmu tas cilvēks, kas var uzklausīt visādu negāciju pret sevi, es pret to izturos vieglprātīgi, jo kāda cilvēka viedoklis ir pats pēdējais, kam es sāktu ticēt. Esmu diezgan komunikabls, es esmu tas cilvēks grupās, kas vienmēr dod idejas, taču es nespēju tām idejām “atrast dziļāku domu”. Tas tā īsumā ir par mani, ja kādam ir interese varu vēl uzrakstīt biogrāfiju. :D

KAS TEVI PIESAISTA KĻŪT PAR GAMEMASTER ŠAJĀ SERVERĪ ?

  Šajā serverī Gamemaster mani piesaista tapēc, kā jau minēju, esmu diezgan izpalīdzīgs un komunikabls. Man ir vēlme palīdzēt spēlētājiem, kas serverī ir saskārušies ar dažādām problēmām, protams, ja es spēju viņiem palīdzēt. Tas, ka serverī pašlaik ir vairāki Gamemaster neko nedod, katram Gamemasteram arī ir vēlem izbaudīt lomuspēli, tas ir tad, kad viņš nevēlas tik ļoti pieņemt /report. Neteiksim, ka tādi brīži ir bieži, bet tādi pastāv. Ir arī situācijas, ka ir viens Gamemaster un ir vairāki /report, protams, ka viņam ir vajadzība palīdzēt /reportos, jo vienam pašam paņemt kādus 8 reportus nav nemaz tik viegli kā mēs to iedomājamies, jo ir situācijas kur Gamemasteram ir tikai jārespawno auto, vai otrā reportā jau jāapmāca kāds spēlētājs. Tā kā es uzskatu, ka nav tādi brīži, ka serverim nebūtu vajadzības pēc Gamemasteriem.

 

MOTIVĀCIJAS VĒSTULE

Tātad, kā jau es minēju esmu diezgan komunikabls, izpalīdzīgs, kā arī mērķtiecīgs un reti kad padodos ar savu uzdoto darbu. Mani vajadzētu pieņemt par Gamemaster šajā serverī, jo es esmu diezgan aktīvs itseviški tagad, kad notiek tālmācība, jo es savu laiku māku saplānot. Es vienmēr mācēšu iziet no jebkuras situācijas, jo esmu “vēss čalis” un mani var dažādākos veidos mēģināt nokaitināt, bet reti kad tas sanāks, jo es gandrīz kā neuzņēmu tās negācijas, kas tiek virzītas uz mani. Es vienmēr mēģināšu spēlētājam pēc iespējas vairāk palīdzēt, kā arī, ja būs nepieciešams dod dažādākos padomus. Esmu arī diezgan saprotošs, tas kā Gmam, uzskatu, ļoti laba rakstura īpašība. Es būšu godīgs un nerakstīšu, kā daudzi to raksta, ka visu savu laiku pavadīs iekš GM /duty, kaut gan tas ir labi zināms, ka tā nav. Vienā brīdī te vēlas kaut ko paRPot vai vienkārši pabraukāties ar automašīnu un tajā pašā brīdī Tev gribas pārņemt atpūtu no /duty un neiet tajā, tāpēc es teikšu, ka kādus %75 no sava pavadītā laika es pavadīšu iekš /duty un pārējo laiku savām vēlmēm un vajadzībām, tas ir tad, ka nāks vēlme parpot kaut ko, vai vienkārši pabraukāties ar automašīnu. Man ir labs vārdu krājums, kas man dos vieglāk apmācīt kādu spēlētāju, kas Roleplay jomā ir jauns un īsti nepārpot lomuspēles terminus un tā pielietojumu. Domāju, ka esmu pietiekami pastāstījis par sevi kāds es būšu, ja mani pieņems par Gamemaster, protams ir vēl lietas ko es Jums varētu pastāstīt, bet ir skaidri, ka lielākā daļā nemaz neizlasa, vai arī pat neinteresē kas šeit ir sarakstīts.

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): 

 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]) 1

 

 

Paldies, ka izlasīji.!

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 12:42
0
post

Ko tu ar to pieteikumu izdarīji?

Pret no manas puses, neesi sevi vēl pierādījies pietiekami, lai atbilde būtu pozitīva.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 12:46
0
post

amm.. pret ,pasēdi te ilgāk ,pierādi sevi un tad raksti no jauna

cau

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 12:53
0
post

Tā jau pieteikums labs, bet nu šoreiz PRET. Nēesmu ne tevi saticis, ne ar tevi erpojis, mazliet pasēdi te vel un pierādi sevi no labās puses.

GL

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 13:08
0
post

Anti, IG neesmu tevi redzējis, serverī ir pietiekami daudz GM'i.

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2020. gada 31. martā, 13:09.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 13:38
1
post

Pret, es nekad tevi neesmu saticis un esi tāds neaktīvs domāju. Pret!


Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 13:39
0
post

Personīgi ja ir iespēja vel tikt GM komandā, tad dodu no sevis PAR, uzskatu kad nav nemaz tik traki, kā citi saka un erpot māk.

Veiksmi

 

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 14:09
0
post

Zinu, ka ar RP neesi uz ''jūs'', bet ir daudz par agru, lai pieteiktos par GM.

Personīgi, nezini daudz no tā, kāda ir servera struktūra un kā daudzas lietas notiek.

Biežāk konsultēsies ar adminiem, aktīvāk spēlēsi - būs visas iespējas pieteikties.

Kā arī tagad GM ir vairāk nekā vajag.

Anti, večuk.

Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 14:38
0
post

 PAR 

Pēdējo reizi rediģēja Chill, 2020. gada 31. martā, 14:38.

Ananimys GIF

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 15:05
0
post

GM ir pārāk daudz tgd pat un augstāk visi ir pateikuši, pierādi sevi un vēl pagaidi kādu laiku, pats arī neesmu redzējis tevi attveidojot kko labu.

PRET

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 15:10
0
post

augstāk viss norādīts .

PRET.

 

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 15:22
1
post

Nebūs. Toppiks veidots, kā miskaste. Lai censos tikt uz administrācijas sastāvu manā uztverē vajag 2'000 vārdus!

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 15:27
0
post

es dosu REC jo izskatas tiesam forss puisis.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 15:45
1
post

Normāls večuks.. Neesam kopā erpojuši, bet IC esi ļoti bieži manīts.. Visiem jādod iespēju, tāpēc būšu PAR

Animated GIF

 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 31. martā, 15:58
0
post

ja protams kad par, šitas erpo pie manis, zinās ko dara.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 12. aprīlī, 01:19
0
post

Pārāk zaļš esi (jauniņais), par to liecina tava aktivitāte serverī un forumā. Daļā lietotāju tevi atbalsta dēļ tā, ka varbūt esi manīts bieži attēlojot lomuspēli, bet liela daļa ir pret tevi un administrācija tevi neatbalsta sakarā ar to 'zaļo' būšanu. Turpini attēlot lomuspēli un pamēģini pieteikties citreiz, ja vēl būs interese.

Atteikts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0