bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
13
0
topic
[GM] Castellani
Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1040 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 20:52

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Jevgenijs

Iepriekšējie nickname: Castellani

Tavs vecums: 21

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Arthur Miller [LSAK Vietnieks]

Dylan Leo [Neaktīvs]

Pieredze kā Gamemaster: Ir bijusi, esmu bijis vairākos serveros gamemaster, bet šie serveri ar laiku nojuka. Tagad vēlos pamēģinat šeit..

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze, manuprāt, man ir pietiekama, erpoju jau vairākus gadus Latviešu RP serveros. Varbūt esmu kaut kur, kaut ko pārkāpis, jo atsāku spēlēt vien no decembra. Aptuveni pus gadu neesmu spēlējis, tapēc, iespējams, esmu kaut ko piemirsis.. Vairākus gadus atpakaļ es sāku spēlēt mums visiem zināmo SAMP.LV. Pa visiem spēles gadiem esmu daudz ko iemācijies, MTA pieredzi guvu no daudziem zināma @Mirror, jo viņs ir nācis man pretī un devis iespēju attīstīties un mācīties adminēt, kā arī palīdzēt citiem spēlētājiem, pie viņa esmu arī mappojis, kur arī guvu pieredzi šajā jomā. Rpošanu uzskatu par interesantu un daudzpusīgu, dažkārt pats cenšos veidot šādas situācijas. Protams, ir bijuši gadījumi, kad nav sanācis Rpot dažādu apstākļu dēļ, taču uzskatu, ka tas ir tikai normāli.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā. Vienu reizi veidojām rp situāciju un taj pašā momentā gribēju uzzināt vienu lietu no Admina,  tajā momentā mani ielika jailla uz 15min par ooc..

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://failiem.lv/u/qcfugfew#sign_up">https://failiem.lv/u/qcfugfew#sign_up

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…ni/?post=23815">https://mta.kick.lv/forums/topi…ni/?post=23815

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista būt GM šajā serverī, jo patīk spēlēt KICK.LV Ikdienā spēlējot saskaros ar daudz pārkāpējiem un neko lietas labā nevaru darīt, gribu palidzēt uzlabot serveri, palīdzēt jauniņiem ar rp. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šajā serverī esmu aktīvs un komunikabls ar visiem spēlētājiem, kas ir pamanāms. Serverī ar daudziem man ir ļoti labas attiecības, pozitīva attieksme, tāpēc mani arī piesaista šis serveris. Vēlos palīdzēt jauniņajiem, jo redzu, ka viņiem iet grūti, pats arī esmu kādreiz tāds bijis... Esmu arī saskāries ar spēlētāju, kuram vajadzēja GM apmācību, un uz to mirkli nebija neviens, kas viņam varētu palīdzēt, tādēļ paskaidroju viņam ar ko atsķiras OOC no IC, paskaidroju arī kas ir Mix, jo persona ļoti daudz mixoja, pēc kā persona nāca pie saprašanas par spēles pamatiem un bija pateicīga. Ikdienā pamanu daudzus pārkāpējus, kas apdraud citus spēlētāju un traucē Erpot, kas noved pie strīdiem. Pēdējā laikā serverī ir liels spēlētāju skaits, un administratoriem ir grūti visiem izsekot līdzi, tādēļ dažkārt veidojas nepamatoti konflikti, kas ir rezultāts pārkāpēju darbībai. Esmu saskāries ar situāciju, kad man ilgi nācās gaidīt savu reporta kārtu, tādēļ uzskatu, ka vēl viens saprātīgs uzraugs nebūtu lieks. Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, ir daudz brīva laika, tādēļ varu uzraudzīt serveri un palīdēt tiem, kam tas ir nepieciešams. Zinu, ka neviens nav ideāls, taču solos būt vienmēr izpalīdzīgs un atsaucīgs. Uzskatu, ka šis ir progresīvs serveris, tādēļ vēlos kļūt par viņa daļu, un sniegt tajā savu ieguldījumu un veltīt laiku.. 

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos to.

Pēdējo reizi rediģēja Castellani, 2020. gada 28. martā, 20:53.

Animated GIF

 

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 20:57
0
post

Te ir vienozīmīgs PAR. Erpojis ar tevi esmu, sajēdz to šteli, mācēsi 100% rīkoties ar GM statusu.

Veiksmi tev..

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
685 atbildes forumā
Online: 51d 16h 10m
Redzēts Vakar, 19:40
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 21:09
0
post

Nu dažreiz tāds piekasīgs , lai viss būtu savās vietas, iedošu PAR, , jo ja nemāces rīkoties ar statusu tad vienkarši noņems.

 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 21:31
0
post

Te vairs nav ko domāt, PAR. Sakarīgs čufaks un saprot visu, esam erpojoši kopā un tiksi galā ar pienākumiem. GL vecīt ;D

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 21:44
0
post

jevgenij es tev dodu par, jo visiem vajag savu iespēju. ka jau iepriekš minēja, statusu var jebkurā brīdī noņemt nost.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1632 atbildes forumā
Online: 180d 4h 9m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2020. gada 28. martā, 21:56
0
post

Esmu redzējis ka bieži Rpo , domāju ka esi labs kandidāts šim amatam , dodu PAR , veiksmi.

 

 

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2020. gada 29. martā, 00:07
0
post

No manis liels zaļš vārds, rekomendācija!!! Šī persona ir ar pieredzi un tiešām spēj pildīt pienākumus, un ir arī aktīvs. RolePlay līmenis ir pietiekoši labs, lai spētu apmācīt kādu jauniņo. Nekad nepieviļ, izpalīdz un cieņa ir, respekt! Cerams iegūsi šeit savu reputāciju un pierādīsi arī administrācijai cik ļoti labs esi, nevis tikai man. Veiksmi, vecīt.

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
462 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. martā, 11:18
0
post

Lasot tavu pieteikumu, un teikšu kad nav nemaz tik slikti, un tas mani arī motivēja, Liels PAR! Kā arī tevi iekš InGame redzu kad tu erpo kā pienākas.

Veiksmi!

 

 

 

 

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
102 atbildes forumā
Online: 5d 10h 52m
Redzēts 26. martā, 17:03
Pievienots, 2020. gada 29. martā, 12:11
0
post

Par  Kopā erpojam. Saprot ko dara domāju ka pavilks. 

SensejsLV
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 5h 26m 18s
Redzēts 2020. gada 31. martā, 12:19
Pievienots, 2020. gada 29. martā, 23:15
0
post

PAR , ESMU AR TEVI NEDAUDZ RPOJIS IR ZAJIBIS 100% vajag gm tev 

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 2h 37m
Redzēts 26. martā, 17:16
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 00:57
0
post

PAR, RPo labi, ir bijusi saskarsme ar tevi IC un tas arī apmierināja mani, neesmu redzējis nekādu troll no tevis, kas ir labi.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

R4LF1NS
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 1d 9h 49m
Redzēts 23. martā, 19:26
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 10:13
0
post

Došu rekomendāciju, uzskatu,ka GM ir vēl nepieciešami, jo dažreiz ir tā, ka ON ir 3 GM'i, bet tāpt uz /report ir jāgaida kāds laiciņš, tā kā nekad GM nebūs par daudz, veiksmi cīnīties ar jauniņajiem spēlētājiem.

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 10:31
0
post

Došu PAR,pārsvarā augstāk viss ir pateikts. GL,vechuk.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 10:47
0
post

dodu tev par ,domāju ,ka esi pierādījis sevi pietiekami kā arī augstāk viss ir pateikts ,veiksmi :)

cau

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 23. martā, 18:06
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 11:04
0
post

Došu  PAR, jo serverī esi aktīvs, kā arī bieži sastopams. RP tu pārzini ļoti labi, tāpēc domāju ka tev nebūtu nekādu problēmu ar GM statusu.

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1380 atbildes forumā
Online: 100d 0h 0m
Redzēts pirms 51 minūtes
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 12:51
0
post

Esmu PAR ,esam IC erpojuši un liecies sakarīgs un arī serverī esi aktīvs

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 13:44
2
post

Esmu licis tev rp'ot un esmu redzējis kā tu rp'o, nezinu vai būsi spējīgs iemācīt RP kādam.

Esi nepacietīgs, savā vēstulē saki, ka esi draudzīgs un komunicē ar visiem, bet pieļauju, ka pat puse nezin kas tu esi.

anti

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1786 atbildes forumā
Online: 125d 11h 58m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 14:25
1
post

Piekrītu kazhikam, es nezinu tevi varbut nedaudz un tu nekomunicē cik esmu redzējis. Nenozīme, kad esi vietnieks LSAK un ar darbiniekiem kumonicē. Tā ir cita lieta puis. Piedod pret!


bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 43m
Redzēts 15. janvārī, 12:04
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 14:29
0
post

Pret arī no manas puses, neesmu redzējis tevis pasniegto RP. Neesi ar neko izcēlies.

Veiksmi iekš servera. nevertheless.

Melnais
Lietotājs
185 atbildes forumā
Online: 6d 13h 16m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 15:53
0
post

Nuu, ko lai es saku, būšu šoreiz pret, neesmu tevi saticis ne IC, ne ooc, neesi sevi vēl pierādījis.

Serverī arī neesi ļoti aktīvs, ja ienāc, tad pēc pus stundas izej.

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 1m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2020. gada 30. martā, 16:09
0
post

JU, dzeki, PAR, viens no pizdatakaajiem dzekim ar kuru esmu RPojis, atstaj labu iespaidu uz sevi.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0