bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
1
topic
[Gamemaster] Draiver
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 21:34

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Dāvis

Iepriekšējie nickname: Šis vienīgais.

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Spencer Parelton (LSPD Seržants)

Gabe Itch (LSGD FAAMD)

Damian Williams (FMK)

Tommy Bennett (Ross Express)

Rusty Caldwell – Neaktīvs

Juan Medina (CK)

Pieredze kā Gamemaster: Esmu pabijis Gamemaster amatā vairākos mēnešniekos, piemēram, Thru un Powerlight, liekas, ka bija vēlviens, taču uz momentu atcerēties nevaru. Pieredze ir diezgan stabila, jo amatā biju kopēji vairākus mēnešus un problēmas ar mani nebija.

Pieredze Roleplay jomā: Sāku roleplay aptuveni 6 gadus atpakaļ, trīs no tiem ir SAMP, tamdēļ tos īsti nevar pieskaitīt kā pieredzi. Sāku tad spēlēt MTA, kur sākumam man bija pazems Roleplay līmenis, taču pašreiz spēju atbilstoši attēlot lomuspēli augstā līmenī.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, esmu ticis sodīts, taču divi no tiem bija nepatiesi, mazā ajail laika dēļ tos neapsūdzēju, netaisot lieku traci.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/a/xD4YELh">https://imgur.com/a/xD4YELh

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki, mani sauc Dāvis, man ir 15 gadi. Mācos 8. klasē, esmu no Kuldīgas. Kādreiz spēlēju basketbolu, bet apnika un aizgāju no treniņiem. No tā laika nezinu ko darīt ar savu brīvo laiku. Manuprāt, man tā ir daudz, tāpēc arī veltu datorspēlītēm 5-7 stundas dienā. Bez datorspēlēm eju ārā, kur dažreiz iedzeram, bet neuzskatu sevi par alkaholiķi. Protu saprasties ar cilvēkiem. Neesmu viegli nokaitināms. Tas pāris vārdos par mani viss, vairāk arī ko īsti stāstīt nav.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Piesaista mani tas, ka attēlojot policistu, spēlētāji bieži vien cilvēki pārkāpj noteikumus, ir arī īpaši gadījumi, kuri tos pārkāpj regulāri un netiek piefiksēts tas ar skrīnšotiem, tamdēļ apsūdzēt viņus nevaru. Pašreiz ir daudz administrācijas locekļu, taču no tiem daudzi nav aktīvi, vai reportus izskata lēni.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sākšu ar to, ka esmu komunikabla persona. Spēju komunicēt ar cilvēkiem atklāti, kas ir diezgan noteicoši gamemaster amatā. Ir liela pieredze roleplay jomā, varbūt neesmu LSRP džeks, kas topī visiem virsū, taču roleplay es pārzinu un iemacīt citiem man būtu tīrais nieks. Esmu iepriekš pabijis gamemaster amatā, tāpēc zinu, kas man ir jādara un kāda atbildība ir uz maniem pleciem. Tākā esmu bijis gamemasters jau iepriekš, tad zinu kādas ir galvenās cilvēku problēmas. Ar galvenajām problēmām esmu iepazinies daudz, tamdēļ spēju iziet no šī veida situācijām ar abām pusēm pozitīviem iznākumiem. Spēju rīkoties uz spiediena. Esmu iepriekš apmācījis vairākas personas, kuras pašreiz spēj pasniegt salīdzinoši augstu lomuspēli. Runājot par apmācīšanu, apmācu cilvēkus tā, lai tas viņiem nesagādātu sarežģītību, kuras dēļ varētu zust motivācija spēlēt tālāk roleplay, taču apmācu tā, lai spētu pasniegt pietiekamu lomuspēli un iemācu noteikumus tā, lai tie netiktu pārkāpti. Protams, arī spēšu palīdzēt ar parastajiem reportiem, kuros kādam ir bijusi kāda neskaidrību par kādu server jautājumu.

Runāt daudz šeit vairs nav par ko, pateicu galveno par sevi, nebija jēgas izspiest man 250 vārdus, ja varu īsāk un kodolīgāk pastāstīt to pašu ar 150 vārdiem.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Edit: Nestrādāja history links

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2020. gada 12. martā, 21:35.
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 22:10
1
post

Neskatoties uz to, ka esi mans draugs, likšu par.

Saviem gadiem esi saprātīgs cilvēks, spēsi ņemt lēmumu svarīgās situācijās un skatoties no pašreizējiem kandidātiem, tad esi vislabākais.

Veiksmi.

hans
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 3d 3h 32m
Redzēts 2022. gada 24. februārī, 01:45
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 22:11
0
post

Par

 

 

Par/Pret ir jāpamato, pabrīdināts izlabot // JanchuX

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 12. martā, 23:29.
juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 22:20
0
post

 Došu par, jo serverī bieži esi sastopams. Labi izproti spēli un saproti kas jādara. Veiksmi.

Pēdējo reizi rediģēja juppi, 2020. gada 12. martā, 22:20.

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 23:27
0
post

Došu PAR , jo ir Rpots kopā izskatās nice RP , pats par sevi arī normāls.

 

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 13. martā, 00:49
0
post

Domāju ka būtu labs kandidāts. Esam kopā erpojuši, LSPD arī vienmēr pildi pienākumus, tāpēc būšu PAR.

Animated GIF

 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 13. martā, 09:34
0
post

Šeit jau nekas nav jādomā un ir jāliek PAR, esi saprātīgs un domāju ka spēsi pildīt pienākumus.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

WerinnorZ
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 5h 21m 13s
Redzēts 2022. gada 06. septembrī, 16:15
Pievienots, 2020. gada 13. martā, 10:46
0
post

Pfff par xd

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 14. martā, 17:17
0
post

pret, kāpēc?

Lūk 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. martā, 11:50
1
post

Es dotu par,ceika ir paradijis manu un tev patīk patrolot! Domāju pa GM nebū! Nevajg trolli

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2020. gada 15. martā, 11:54.


GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 15. martā, 20:27
0
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, jo cik esmu tevi novērojis serverī nav tā labākā attieksme no tevis, ātri aizvilies sīkumu dēļ tas liecina to, ka esi vēl par jaunu, pasēdi vēl serverī, pierādi sevi.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0