bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[LSE] Tanner Terron
Janzz
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 11h 17m 29s
Redzēts 2021. gada 01. februārī, 17:52
Pievienots, 2020. gada 11. martā, 00:40

1. Personīgā informācija

 - Vārds: Tanner

- Uzvārds: Terron

- Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 040100-35375

 - Dzīves vieta: Los Santos

 - Talruņa nummurs:  753324

2. Vispārīgā informācija/ apliecības

 - Iepriekšējās darba vietas: Rs Haul, Autoosta, LSGD

- Jūsu pieredze šajā amatā: Esmu beidzis mehāniķu kursus.

 - Izglītības iestādes: San Fierro Bērnu dārzs 2003-2007

                                  San Fierro Pamatskola 2007-2016

                                  Las Venturas Vidusskola 2016-2019

                                  North Yankton Mehāniķu skola 2019-2020

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Jā. Bēgšana no policijas.

- Vai Jums ir Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ir

3. Nedaudz par sevi

- Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Esmu perfekcionists, darbu daru ilgi, bet pēc iespējas precīzāk.

 - Motivācijas Vēstule ( 120 Vārdi ): Mani sauc Tanners Terrons. Man jau no bērnības sirds dziļumos ir bijusi tehnika, it īpaši automašīnas. Vēlos savu nākotni balstīt uz saviem sapņiem strādājot uzņēmumā kas balstīts uz manām interesēm. Esmu gatavs uzlabot savas zināšanas gan darba laikā, gan papildus kursos. Man ir bijusi pieredze strādājot ar komandā, kā arī vienam. Jūsu uzņēmums man liekas piemērots manai nākamajai darba vietai, bet līdz ar to ļaus man pilnveidot sevi pašu.

4. OOC Informācija

- Vārds: Jānis

 - Vecums: 17

 - SS no /history:

 - Cik stundas vidēji dienā pavadi serverī: Darbadienās cenšos 1-2 stundas, brīvdienās 3+ stundas.

- RolePlay ar to, kā maini riepu, tonē logus, vai dari ko citu: /do Pie servisa piebrauktu melna Bmw markas atomašīna, Tanner pieietu pie tās un stādītos priekšā kā mehāniķis. Tanner no personas uzzinātu ka automašīnas aimugurējā labā riepa laiž gaisu. Pēc tā auto tiktu iedzīts iekšā garāžā, klientam tiktu izrādīta uzgaidāmā telpa un Tanner sāktu darbu.

/me piestumj pie auto aizmugures dankrotu un balstot to zem auto to paceltu

/do auto būtu pacelts

/me piegājis pie instrumentu skapja paņemtu 19 izmēra muciņu un pārbaudītu vai tas ir pareizais izmērs

/do tā būtu par lielu

/me no skapja paņemtu 17 izmēra muciņu un pārbaudītu vai tas ir pareizais izmērsk

/do tā derētu un Tanner pasniegtos pēc pneimatiskās pistoles, kas būtu uz blakus galda, pēc kā uzliktu muciņu uz tās un sāktu atvilkt skrūves

/me atvilktu visas 5 skrūves vienu pēc otras

/do ritens būtu atvilkts un skrūves stāvētu tur pat blakus

/me ar abām rokām paņem riteni un aiznestu pie bortējamā aparāta

/do Tanner ar aparāta un laužņa palīdzību nomontētu riepu no diska. Pēc 5 minūtēm kad riepa būtu nomontēta Tanner apskatītu riepas parametrus un aizietu noliktavā pārbaudīt vai ir diskam piemērota riepa

/luck Tanner ieguva 1

/chance Veiksme...

/do noliktavā būtu piemērota riepa, Tanner to paņemtu un aiznestu pie bortējamā aparata, pēc kā sāktu to uzbortēt uz diska

/do riepa būtu uzmontēta

/me pievieno kopresoru pie riteņa ventiļa un uzpumpē riepu līdz noteiktajam parametram

/do Tanner paņemtu riteni un ar abām rokām aiznestu to līdz auto

/me ar labo roku ieskrūvē skrūves kamēr ar kreiso roku tur riteni

/me pievelk skrūves ar pneimatisko pistoli

/do ritens būtu pieskrūvēts atpakaļ uz auto

/me nolaiž auto no dankrota

/do Tanner aizietu uz uzgaidāmo telpu, laipni pasauktu klientu, un pateiktu darba cenu. Pēc norēķināšanās klients dotos prom un Tanner pēc gara darba izvilktu cigareti no paciņas kas atrastos kabatā un aizšķiltu to ar šķiltavām kas atrastos netālu uz darba galda.

Ar cieņu, Tanner Terron

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 15:10
0
post

Izskatot tavu pieteikumu, esmu nolēmis Jūs uzaicināt uz nākamo kārtu, kas ir darba intervija. Sazināšos ar jums drīzumā.

Ar cieņu, Los Santos Engines priekšnieks, David Harris

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 87 skatījumi )
Angelis, Janzz, Lauris29, Gangster, Nilucis, TrustR, KristapsDD, ivanovs, Tropkillaz, juppi, ArtursLV, Raivis, raymanins, Kristers, dandijs, Kapracis, Animals