bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
5
topic
[GM] Sneaky
Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 00:59

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [  x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Roberts

Iepriekšējie nickname:  Klaxzy

Tavs vecums:  15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Michael Gugliotti : Stefano Crime Family

Pieredze kā Gamemaster:  Ir ieprieks bijusi mēnešniekos , profilaksei.

Pieredze Roleplay jomā:  norm , veselu gadu erpo :D 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Yes  , 1 par PG ...Sakuma neizpratu to , ko izdariju , bet Yes.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  1 sods , galax iet serveri , vari pats cekot jailus .

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  https://mta.kick.lv/forums/topi…ky/?post=18706 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: heh , cilvēki serveri uzvedas ļoti kā freeroama. Pašreizējais staffs tam nevar izsekot . Respektēju viņus , saprotu uz 50 - 80 cilvēkiem grūti izsekot . Viss ir ļoti saprotams , bet es vēlos nākt palīgā . Pilnveidot šo projektu , kā GM man ir daudz pieeju kā varu padarīt serveri labāku , iejailot pārkāpējus , apmācīt tos . CIlvēki uzreiz nekļust par labiem RP spēlētājiem , bet nu tapēc ir cilvēki jāpmāca . 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Sveiki!Mani sauc Roberts,esmu 15 gadīgs..bieži vien sanāk sastapties Lomuspēles situacijā,protams tas ir diezgan intrasanti atveidot ar savu tēlu visāda veida lomuspēles,cerēšu,ka nebūs problēmas ar mani kā būdams Gamemasters , jo esmu aktīvs, komunicējoš,komunikabls,aktīvs.Kā arī savu LomuSpēli atveidoju diezgan labi.Un ceru,ka pārējie cilvēki piekritīs un nebūs pretenzijas,ka es būtu būdams Gamemasters.Vienmēr darīšu visu ta lai komūns attīstītos un paugtu,esmu spējīgs ik vienu uzklausīt un palīdzēt..Būtu jauki,ka mani pieņemtu uz Gamemasteru,jo lai uzlabotu esošo roleplay situaciju.Iemācīšu precīzi un korekti cilvēkiem roleplay zināšanas un arī paskaidrošu terminus,tā kā pienākas..Var tā teikt,ka darīšu visu tā lai cilvēkiem nerastos problēmas.Vairāk par sevi,mani roleplay aizsākumi sākās pirms 5 gadiem Samp'ā.To labu laiku nospēlēju .Vēlāk nobesija zemais roleplay līmenis kas bija Samp.LV,un pārgāju uz MTA.Spēlēju MTA roleplayus labu laiku, heh jau dažos serveros esmu bijis GM.Jā diezgan agrā vecumā sāku roleplay,bet nu jau tagat 1 gadu spēlēju roleplay,un esmu guvis labas prasmes.Mta esmu adminējis diezgan normālos projektos.Esmu daudziem jauniņajiem mācījis Roleplay pamatus.Bez datorspēlēm esmu parasts 15 gadīgs pusaudzis.Nenodarbojos ar nekādu sportu,brīvajā laikā spēlēju Datorspēles,kā PUPG,FiveM,Dažus CODUS,kautkā tā.Pirms uzsāku roleplay spēlēšanu,gāju vel arra un nodarbojos ar daudziem sporta veidiem,bet tagat esmu pārāk ļoti aizrāvies ar roleplayiem.Pats jūtu ka esmu nedaudz atkarīgs,bet tas nekas.Vienā brīdī bija apnicis roleplays,tad aizgāju no MTA,sāku spēlēt citas spēles.Tagat atnacu atpakaļ un ceru uz izauksmi. Vēlētos palīdzēt projektam , pilnveidot to . Esmu pamanijis ka ielas ir pilnas ar DMeriem , Lowakiem . Izbraucu 5 minutes ielās , satiku ļoti daudz lowRP cilvēkus . Labprāt kā GM apmācītu tos . Lai pārējiem nav jācieš no šiem tā , saucamajiem lowakiem 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  yes

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 01:02
1
post

+PAR,kopā erpojam vienā Frakcijā un liecien normāls čuvaks,bet nu ko lai saka lowakiem lowaku problēmas :D

Ir nice vecīt vismaz tavos 15 gados ir lielāka domāšana nekā dažam labam...bieži vien zipājam tikai tagad esi palaicis neaktīvs,bet nedomāju ka tas būtu slikts iespaids....

Veiksmi vecīt ;)

GL#HF.

Pēdējo reizi rediģēja Animals, 2020. gada 12. martā, 01:08.

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 01:06
2
post

Likšu par. 
kāpēc? Sākuma paerpoju ar šo jaunekli, domaju ka nav tas labākais, bet pec 2 mēnešiem ņēma piemēru no manis, paviana, sneika un pamainija attieksmi un ir izpratis lomuspēli domaju ka viņam vaidzetu izmēģināt šo. 
p.s rakstu no telefona.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 01:08
2
post

Nezin nezin, ko lai ar tevi dara - kaut kur nozudis esi, kāja sadzīja mamma uz skolu dzen? Aktivitāte iepriekš bija, role-play pielietoji, dažreiz padzen luni, bet tā jau glauni savos gados, varēsi mazos spīdzināt, tādus kā pats, lai ir PAR,  veiksmi - tālāk jau lems Jankels a.k.a Goblinx.

Pēdējo reizi rediģēja FL3X, 2020. gada 12. martā, 01:12.

 

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 01:48
0
post

PRET, jo tu neesi spējīgs uzrakstīt jaunu pieteikumu, bet kopē veco, gan jau būsi par slinku arī kādam RP iemācīt. 
Vecais pieteikums - https://prnt.sc/rf0j4o
Šis pieteikums - https://prnt.sc/rf0j9r 
https://mta.kick.lv/forums/topi…master-sneaky/

Jēga no tevis nebūs nekāda. 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts pirms 7 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 07:06
2
post

Kobra 11, par  un zinams puika esi


alfredmayfrendsss
Lietotājs
#BANET TEAM
12 atbildes forumā
Online: 4d 2h 56m
Redzēts 2020. gada 11. jūlijā, 21:35
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 07:11
0
post

Grūti secināt, gribas teikt pret un gribas teikt par. Ja būtu aktīvs, tad tā būtu cita runa, jo cik dzirdēts, ka esi aizrāvies ar FiveM rp...Bet nu, ko lai saka?...Lai iet PAR!

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 09:30
1
post

 "man galax ieiet sereveri, lai uznemtu /history bildi" gtfo, tad man galax ielikt par.

Kā ari vjg motivācijas vēstuli nevis sasveicināšanos.

Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 11:03
0
post

Pret,nēsu tevi aktīvu redzējis..

Ananimys GIF

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 11:06
0
post

Kartejais cuvaks kas motivacija vestule raksta savu dzivesstastu.

 

Cosmoss
Lietotājs
kruc puika
168 atbildes forumā
Online: 6d 10h 37m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 11:07
0
post

Eyo kobra, no manis PAR!

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 12. martā, 13:26
0
post

Kas ar FiveM, ElmaXu baigi šāvi nost, bet ja gribi palijt šinī serverī, kur lai uzceltu RP limeni ir jānotiek brīnumam(Serveri ir aizliegts nodirst, nevis kritizēt)Par

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 14. martā, 18:45.
GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 15. martā, 20:15
0
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, ja tu šādi taisies ar tādu pofigismu pieteikties uz ko tādu, tu netiksi, pie pieteikuma neesi vispār pastrādājis pārkopējis no iepriekšējā pieteikuma visu, nomainījis vecumu un personāža vārdu.

Iemesli:

Pieredze Roleplay jomā:  norm , veselu gadu erpo;

1 sods , galax iet serveri , vari pats cekot jailus .

Kopēts pilnīgi tāds pats iepriekšejais pieteikums, kurš tika noraidīts.

https://mta.kick.lv/forums/topi…ky/?post=19433">https://mta.kick.lv/forums/topi…ky/?post=19433
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0