bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[Sūdzība] Par serveri
Makenzy
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 5h 52m 53s
Redzēts 2020. gada 21. martā, 22:07
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 20:39

Tavs UCP: Makenzy

Paskaidrojums, kas notika: Mašīna tika noparkota garāžā un pazuda, izveidoju admin complain, jo ig admins pateica, tas admins ir izdēsis manu auto (mans forum complain https://mta.kick.lv/forums/topi…dziba-goblinx/">https://mta.kick.lv/forums/topi…dziba-goblinx/ ). Admins pat nevēlējas manu viedokli uzklausīt un risināt cilvēcīgi, izlēma labāk pabļaut un slegt. 

Strādāju varbūt 4-5 dienas līdz mašīnai un viss nekur. Laikam bieži mašīnas izgaists.. 

Kas mums būtu jādara lietas labā: Mainīt attieksmi un vairāk domāt par spēlētājiem nekā par savu ādu. Tas ko server īpašnieks dara tikai parāda servera kvalitāti.

Piebildums/komentārs: Esmu sarūgtināts par servera īpašnieka vienaldzību.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 17:40.
GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 20:42
0
post

Vecīt, iemācies rakstīt un lasīt, es tev skaidri parādīju tavas automašīnas logus, kur viņa  vienkārši pat no tevis nav bijis neviens /park komandas, vēlos atgādināt ka forumā arī ir savi noteikumi, kurus jāievēro veidojot šāda veida sūdzības. Tajā brīdī lai nāktu pie manis privāti skaidroties, jo šī problēma ir tikai tev uz doto brīdi un tava problēma, ka nemāki nopērkot auto lasīt, kur rakstīts"Neaizmirsti /park savam automobīlim". Tu veido bezjēdzīgas sūdzības, deļ viena automobīļa, kura maksā pie 49^000$, kas ir pilnība nekas, lai veidotu sūdzību. No tevis neesmu serverī saņemis nevienu reportu sakarā ar šo auto, ja tu būtu par viņu interesējies nevis rakstījis sūdzības, tērejot savu laiku, tu būtu atguvis, pagaidām tev vēl ir iespēja sazināties ar mani serverī un noskaidrot visu, neiesaku veidot vēl šāda veida sūdzības, kur nav vainīgs ne es, ne serveri, jo tavas nevīžības pēc zaudējis auto esi, jo  auto logos smuki novērojams datums, kura pirkts automobīlis un /park no tevis nav bijis.

Pēdējo reizi rediģēja GoblinX, 2020. gada 10. martā, 20:48.

Makenzy
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 5h 52m 53s
Redzēts 2020. gada 21. martā, 22:07
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 20:47
0
post

Man ir legit autoparking on kad pievienojos serverim, kas atrodas settingos. Varbūt bugs es nezinu, man ir pierādijumi, kad mašīna ir mana un es cerēju atgūt. Sūdzība nebija lai tevi pazemotu vai apvainotu. Viss ko man ieteca bija veidot forumā.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 20:53
0
post

Ja māk un nāk attēlot lomuspēli, kā to dara daži labi atnākot uz serveri, veidojot frakcijas un dodoties lomuspēlē iekšā, tā summa ir pavisam nekas, ir jāmāk to pelnīt. Nu, protams, ja tu braukāsi ar savu autobusu vai preču piegādātāju tu krāsi ilgi, iespējams, pat visas 50stundas, bet ja mācēsi pieiet lomuspēlei ar prātu un zināšanām, manuprāt problēmas nesagādās. Es no malas esmu ļoti daudzus saticis un novērojis, kuriem ir tikai aptuveni 20stundas un ir jau diezgan liela nauda summa tā nav bugota, bet gan iegūta godīgā ceļā.

Makenzy
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 5h 52m 53s
Redzēts 2020. gada 21. martā, 22:07
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 20:55
0
post

Biju LSGD, daudzas situācijas kurā arī metu atskaites. Summa nopelnīta ir 0 un kick no LSGD.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 21:13
0
post

Sazinies ar administrāciju caur /report vai F1, auto tiks atgriezts.

Forsus atgūsi tikai tad, ja spēsi pierādīt, ka tev tādi ir bijuši.

-TC-

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 305 skatījumi )
Ofkors, sluker, dandijs, BD_Gauntlet, SkechMyAss, Makenzy, sippa, heii55, raymanins, Kristers, Signee, LogiTec, richmil, Kapracis, bLank, GoblinX, ArtursLV, Artix, Daave, Tropkillaz