bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
10
0
topic
(GameMaster) LogiTec
LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 19:10

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ + ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ + ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristers

Iepriekšējie nickname: LogiTec / LiLSuklitis

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Ryan Moretti (LSAK Vietnieks)

Wayne Matthews (Neaktīvs)

Alejandro Iglesias (Neaktīvs)

Pieredze kā Gamemaster: Ir bijusi, esmu bijis vairākos serveros gamemaster vai admins, bet šie serveri nav bijuši pabeigti un nojūk. Šajā serverī nēesmu bijis GM un vēlos to izmēģināt.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze es domāju ka man ir diezgan laba manuprāt, erpoju vairākus gadus jau Latviešu RP serveros it īpaši kick.lv, par visiem saviem gadiem esmu daudz ko iemācijies ar citu cilvēku palīdzību, it īpaši pateikšos LiiLDave jo viņs ir nācis līdz ar mani un mācijies jau no sākuma gadiem un esam abi mācijušies no savām kļūdām , un vēlos savas zināšanas attīstīt tālāk. Protams ir bijuši arī laiki kad negribas veidot šo RP tāpēc arī sākās trollēšana, bet ejot gadiem uz priekšu un attīstot savas zināšanas, domas ir mainijušās un RP ir palicis jautrāks un ar to nevēlos šīs sliktās lietas vairs darīt un atveidot normālu lomuspēli, jeb izbaudīt spēlēšanu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, 1 reizi kautkad sen atpakaļ

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://failiem.lv/u/8tp4y7wg">https://failiem.lv/u/8tp4y7wg

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad kā jau augstāk ir minēts mani sauc Kristers man ir 16 gadi un dzīvoju Kuldīgā, bet mācos Ventspili tāpēc sanāk tā ka braukāju no vienas pilsētas uz otru, mācos par datorsistēmu tehniķi ventspils tehnikumā, mācībās padodas labi, bet ir arī dažas tādas kur ir sliktāki vērtejumi. Dažreiz brīvajā laikā nodarbojos ar sportu kā volejbolu, florbolu vai dažreiz eju uz svaru zāli, kad ir ziema patīk uzslidot vai uzkapāt hoķi, pa vasaru patīk pamīt ar riteni, kā arī brīvo laiku pavadu ar draugiem un šajā laikā izpriecājos.  Kā jau minēju RP pieredze man ir laba apmēram pie 5 vai 6 gadiem, manuprāt esmu pavadījis šajā projektā diezgan laika sākot ar pirmo sezonu, un dažos citos serveros esmu administrējis kuri tā sakot ir nograuti vai nobrukuši. Parasti spēlēju MTA , CSGO , rust un R6, viss vairāk laiku pavadu mta un csgo.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista ši servera aktivitāte, administrāciju un spēlētāju atsaucība, spēlētāju komunikācija un visas tās pārējās lietas, kā arī ir dažreiz vēlētos izdarīt ko servera labā kā piemēram apmācīt kādu spēlētāju vai kādu sodīt par noteikumu pārkāpšanu ja tādu ir. Kā arī domāju ka šis ir viens no serveriem kuros daudzi spēlētāji atveido lomuspēli nevis trollē vai sazin ko citu, parasti esmu arī novērojis citu spēlētāju lomuspēles atveidošanu un mani tas ieinteresē vairāk, un tā es arī iedvesmojos turināt savu rp. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Kā jau iepriekš biju minējis, mani piesaista ši servera aktīvie spēlētāji ar kuriem ir ļoti interesanti atveidot lomuspēli kā arī viņu komunikācija ar citiem spēlētājiem un administrācijas atsaucība, vēlos palīdzēt vairākiem spēlētajiem kuri ir nesen uzsākuši savu roleplay karjeru vai ir atgriezušies no tā saucamā "atvaļinājuma" un ir mazliet piemirsis dažas lietas, vēlos palīdzēt šadiem cilvēkiem atgūt savas zināšanas vai tās paplašināt, kā arī ir jau daži tie kas pārkāpj noteikumu, dažus vajag sodīt, bet dažiem iedot brīdinājumu, jeb mazliet iemacīt ka tā nevar darīt. Es manuprāt spēju būt nopietns, komunikabls, atktīvs un atsaucīgs, nēesmu tāds kas neciena kādu spēlētāju dēļ tā kā viņs uzvedās, jo mēs nēesam visi vienādi un tas ir jāatceras. Dažreiz sanāk uzspēlēt mazliet par ilgu, bet šī servera aktivitāte un spēlētāju atsaucība man liek iedomāties ka vajag mazliet vairāk piesaistīties pie RP un attīstīt savas zināšanas ar kādu citu cilvēku vai apmainīties ar tām, jo katram cilvēkam ir savs domu mākonis par roleplay. Es jau esmu mēģinājis šeit tikt par gamemaster, bet tas nav izdevies tāpēc mazliet pagaidīju un attīstīju savas zināšanas vairāk šajā laikā un no sākuma laikiem tās ir paplašinājušās ar vairāk zināšanām, mēģināšu pildīt savus pienākumus tā kā man būtu tie jāpilda un nebūt ar slitku attieksmi pret citiem cilvēkiem, tāpēc mēģināšu atkal un būšu pateicīgs uz labām atsauksmēm un pieņemšu arī sliktās atsauksmes, un noprotu to ka nevajag būt sliktās domās par sliktiem kritērijiem, tos vajag pieņemt un no šiem sliktiem kritērijiem mācīties. Tāpēc būšu atsaucīgs uz visu. Tāpēc domāju varētu mēģināt velreiz šeit rakstīt pieteikumu un pat varbūt tikt par gamemaster, jo mēģināts nav zaudēts un vēlos iet līdzi ar serveri un būt tā pusē. Paldies. Ar cieņu: LogiTec.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, es to apzinos

Pēdējo reizi rediģēja LogiTec, 2020. gada 07. martā, 19:15.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 19:11
0
post

Izskaties sakarīgs čubis, PAR!

 

 

 

 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 19:12
0
post

kuldīga rullē, tapēc lieku par.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts Vakar, 20:37
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 19:14
0
post

Došu PAR , jo esi sakarīgs pacans un RP līmenis ir labs.

 

 

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 19:15
1
post

Sorry vec -ANTI esi tagad pavisam cita persona,kādreiz bijām tur baigie erperi varēju ar tevi paerpot tagad liecies ka tu esi pavisam cits cilvēk sorry,gl next time....

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 19:20
0
post

Došu  par, jo liecies sakarīgs

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 19:33
0
post

Uzskatu, ka būsi labs kandidāts . No manis PAR

 

heii55
Bijušais administrators
tec9
40 atbildes forumā
Online: 3d 0h 21m
Redzēts 15. februārī, 22:02
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 20:02
1
post

ir jau 8 gm. uz tiem vidējiem 35 cilvēkiem nav vajadzīgs devītais.

alfredmayfrendsss
Lietotājs
#BANET TEAM
12 atbildes forumā
Online: 4d 2h 56m
Redzēts 2020. gada 11. jūlijā, 21:35
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 20:03
0
post

Lai iet par. Ir 8 Cilvēki no GM, bet reti redzu, ka ir kāds on.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 20:11
2
post

pret, ir pietiekami gamemasteri un viss ko serverī tu dari ir sēdi lsak, neesmu redzējis kā pat rpo.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 20:18
0
post

Iedošu par! GameMaster'u skaitu var arī samazināt..

Jādod iespēja ir, par cik esi jau šeit ilgi, kāda acīs esi izcēlies no sliktās puses, kāda no labās, manās acīs esi abējādi izcēlies.

Esmu gan redzējis tevi rpojam un uzvedoties normāli, gan trollojot un vārot tā sacīt - sūdu, bet nu to ir darījuši visi taka par to nenosodu.

Savārīsi sūdus, noņems GM, kur problēma? 

Veiksmi.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 08:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 20:59
1
post

Par, tāpat kā tavam draugam LiilDave uz pārbaudes laiku! Saprotams esi bet patīk tev ari trolli dzīt.


Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. martā, 12:13
0
post

Piekritišu Ofkorsam teiktajām. Gm nebus pa daudz, var paņemt uz parbaudes laiku lai sevi parada, ja netiks gala tad nost gm.. Serveri ari aktivs esi un esmu redzejis ka tu erpo.. Tapec  būšu PAR. Lai veicas!

Animated GIF

 

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts Vakar, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. martā, 12:15
0
post

Es piekritīšu visiem! Persona ir pelnījusi šo statusu, jo ir pierādījis sevi ingame, jeb iekš spēles. Ļoti aktīvs, kā arī atsaucīgs! PPPAAARRR

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 08. martā, 13:48
0
post

Pieteikumam nav ne vainas, nedaudz piesaistīja, taču serverī jau ir diezgan daudz staff biedru uz ne tik daudz spēlētājiem. Kā arī, neesmu tev redzējis erpojot, pēdējās dienās reconojot spēlētājus, redzu tevi tikai afk sēžot garāžā, tapēc neko nevaru pateikt par tavu rp līmeni, pašlaik likšu anti

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 08. martā, 15:13
0
post

Iedošu tev anti pātija  pašreiz pietiekams skaits  ar spēles uzraugiem ,paskatīsimies ,kā katrs sevi paradīs ,try next time. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 08. martā, 15:13.


Mar3ks
Lietotājs
Ķencis
9 atbildes forumā
Online: 19h 7m 24s
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 00:13
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 17:40
0
post

Par 😏

SemirsGerkans
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 1h 35m 21s
Redzēts 2020. gada 09. martā, 18:48
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 18:45
1
post

PAR 

ŠIS KRUTC PACANS KRUTĀKS PA blank.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 09. martā, 22:08
0
post

sanemos atvert tavu pieteikumu lai iemestu anti. 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista ši servera aktivitāte, administrāciju un spēlētāju atsaucība.

Kāda muļķibas tu šobrid raksti pieteikumā? Šeit katrs otrais mēģina izdarīt cilvēkam sliktu, drausmas. Loti slikts veids kā pielīst spēlētajiem lai vini doma, ka tu esi kārtējais enģelis, kas glābs šo serveri.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 09. martā, 22:11.
Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 09:54
2
post

Par, varētu būt labs AD kazhika vietā, vismaz ar galvu domā kura uz pleciem

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 10. martā, 10:06
0
post

Par! Piekrītu Kiwix

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0