bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
3
topic
[GM, Centīšos atkārtot] Rasty
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 21:37

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristiāns

Iepriekšējie nickname: Rasty

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Mike Johnson (LSGD Priekšnieks) Marvin Kennedy (LS Electro), Drake O'Williams (Nav F3), Samantha Bluementhall (Nav F3) Dexter Chestwood (Nav F3).

Pieredze kā Gamemaster: Ir.

Pieredze Roleplay jomā:  Spēlēju roleplay 3-5 gadus, sāku savu roleplay pierdzi spēlējot samp.lv serveri.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Protams ):

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Ir vairāk par 5 AJail, bet pēdējais bija ļoti, ļoti sen.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, par cik nēesmu uzrakstijis sasveicināšanos, tad to izdarīšu tagad, iepazīstināšu nedaudz ar sevi. Mani sauc Kristiāns, man ir 15 gadi, nesen palika, esmu no Madonas, mācos Madonas pilsētas vidusskolā. Brīvajā laikā ļoti nodarbojos ar futbolu, eju uz treniņiem un pats bez treniņiem ar to nodarbojos, ar futbolu sāku nodarboties 6 gadu vecumā, nolēmu spēlēt futbolu, jo paskatījos kā citi cilvēki spēlē to un ar to aizraujas un priecājas par saviem ieguldītajiem panākumiem savā pieredzē, daudz saka ka NBA vai arī hokejs ir labāk par futbolu, bet tik un tā futbols ir manā sirdī, basketbolā es arī nogāju apmēram divus gadus, bet pametu, jo komanda bija pārpildīta, un ņēma tikai tos labākos uz spēlēm, bet nebiju viens no tiem, par cik man ļoti nepatīik ziema, tāpēc es arī nespēlēju hokeju, toties citiem maniem ģimenes locekļiem ļoti patīk hokejs. Esmu gājis četrus gadus mūzikas skolā, kurā es spēlēju trompeti, un klavieres, savu brīvo laiku ļoti patīk aizspildīt pavadot to ar savu ģimeni un citiem draugiem. Vasarās bieži braucu ar draugiem un riteņiem pat piecus kilometrus līdz ezeram ļoti karstā dienā, tikai lai varētu atvēsināties. Ļoti patīk makšķerēt, pirmo reizi kad makšķerēju tie bija četri gadi, varētu teikt ka katru vasaru es iesāku ar makšķerēšanu.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Pats kick.lv serveris, kurā ir daudz cilvēku kuri ir radoši, un arī adminstrācija ir atsaucīga, bet dažreiz ir momenti, kad vienkārši nav neviena admina online kad es esmu piemēram, bet visvairāk esmu sastapies ar cilvēkiem, kuriem RolePlay prasmes nav ļoti labas, tāpēc gribu viņiem palīdzēt tās uzlabot, un gribu palīdzēt pašam serverim attīstīties ar vien vairāk un vairāk un vairāk, lai nāktu cilvēki un būtu priecīgi par to ka viņiem būs atsaucīga administrācija.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad, mani sauc Kristiāns, esmu no Madonas un man ir 15 gadi, ar MTA spēlēšanu sāku nodarboties jau no 11 gadu vecuma, samp, bet tāds lēnā un garā ceļā dzirdēju par kaut ko tādu kā PlayHard.lv *nav reklāma* un no PlayHard.lv no dažiem adminstrātoriem dzirdēju kā viņi runā par MTA.KICK.LV, domāju varētu aiziet pamēģināt, un tad es izmēģināju pāsu burvīgo MTA.KICK.LV serveri, kā arī paspēlēju nedaudz CS 1.6, tas mani neuzrunāja spēlēt ļoti, jo man patīk spēlēs ar normālām grafigām, bet nu CS 1.6 pats parsevi ir bišķ dīvais uz grafikām. Spēlējot RolePlay 3-5 gadus esmu apguvis to ka ar cilvēkiem ir ļoti viegli apieties, tikai jāsaprot tas ko viņi vēlas, un man ļoti labi sanāk, saprast ko cilvēki vēlas, lai viņiem palīdzētu. Esmu aktīvs spēlētājs , kurš spēlē cauru dienu un nakti , ir bijuši gadijumi ka spēlēju tik ilgi neredzot citreiz sauli aiz loga , jo tīri neko negribās darīt , kā pavadīt savu brīvo laiku iekš MTA.KICK.LV. Pazīstu arī  dažus cilvēkus no iepriekšējās sezonas, kas šobrīd atrodās adminstrācijas statusā , aktīvi strādā un pilda savus pienākumus un pavada RP dzīvi. Motivē mani arī daži cilvēki, kas teica lai pieteicos un protams tas, ka pašreizējais pieteikumu statuss ir atvēries. Bet būšu ļoti cilvēciski atbildīgs par to ko daru, un apzināšos to ko esmu izdarījis! Liels paldies ka lasat šo, gaidu no jums atbildi pēc iespējas ātrāk jo kurš gan nevēlas ātrāk sasniegt vēlamo mērķi! Kā, nekā, esmu ļoti stirpi mainijis savu attieksmi pret Administrāciju, jo viņi ir tie, kas mani motivē kļūt par RP skolotāju. Un ļoti mainu savu attieksmi vispār pret IC, OOC cilvēkiem, vairs neesmu tāds trollis kāds biju! Vismaz cenšos tāds nebūt.

 

 

Hyper15
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 6h 44m 43s
Redzēts 2021. gada 22. martā, 14:33
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 21:42
0
post

par es velētos ,lai jūs šo tautieti pienemat labakā darbā.

Pēdējo reizi rediģēja Hyper15, 2020. gada 01. martā, 21:43.
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 21:46
0
post

es likšu rec ,jo domāju ka jādod iespēja katram ,liecies sakarīgs ,ic ar tevi esmu sastapies ,rp saproti un domāju ka spēsi apmācīt citas personas :) Gl

cau

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 21:56
0
post

Kapec jusu motivacijas vestule ir iepazisanas vestulite? Nu noteikti ne, drausmas.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 21:58
2
post

Anti, rpot nemāki, viss ko māki darīt ir ooc raudat rp laikā

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 22:04
0
post

''Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Ir vairāk par 5 AJail, bet pēdējais bija ļoti, ļoti sen.''

Kāpēc raksti pieteikumu, ja zini, ka pieteikums tiks noraidīts? Piekritīšu @sippa, motivācijas vēstule vairāk izklausās pēc iepazīšanās vēstules. Pret.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 4. maijā, 10:48
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 22:19
1
post

Who the fuck are you? ANTI

Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 22:22
4
post

Katram ir jādod iespēja ,un katrs to grib izmēģināt ,laibari cik ilga tā būtu..PAR

Pēdējo reizi rediģēja Chill, 2020. gada 01. martā, 22:25.

Ananimys GIF

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 22:37
1
post

Nu,ko.

Dodu PAR kopā vadam LSGD un labi sadarbojamies ingame. Pārzin labi RP un spēs iemācīt kādam kuram pieklibo ar RolePlay zināšanām. Man šķiet,ka ar visu labi tiks galā. Katram jādod iespēja. GL

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 01. martā, 22:45
0
post

anti, nepatīk tava attieksme, ne pret servera spēlētājiem, ne administrāciju, tikko kā kaut kas nepatīk, uzsāc konfliktu, pavisam nevajadzīgu un pretīgu no tavas puses.

negribētu sastāvā tādu cilvēku, kas neizprot lomuspēli pirmkārt, otrkārt - ļoti nepieklājīgu.

Konfliktsituācijās nespēj būt neitrāls, bet gan vienmēr izsaki savu viedokli pretīgā veidā.

Vienmēr sāc dirsties tad, kad tevi iejailo, raksti pastulbus reportus, nīdi pm.

noteikti nepatiktu tevi redzēt sastāvā.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 12:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 06:58
0
post


pret, tev vajag gm apmacibu, uun tu vel uz gm? Xd


MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 14:03
0
post

 Es gribu dot PRET, kā LSGD priekšnieks tu dari nonRPiskas lietas, kas nav pieļaujams, proti tu pat neattēlo to priekšnieka RP.

RP arī nav no tiem labākajiem, SAMP pieredze nav vispār nekas, tur neviens RPot nemāk normāli.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 14:06
0
post

Pret, augstāk viss paskaidrots.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 15:22
0
post

Lai arī ilgi turi LSGD un esi draudzīgs, bet neaktīvs un tik tiešām zema līmeņa lomuspēlētājs..

Katrā situācijā no tavas puses tiek iejaukts OOC jebšu /b čats, vienmēr ja kaut kas notiek ne pa tavam prātam, sākās lielā raudāšana, skaidrošanās un diršanās..

Noejot no RP tēmas, jā tu esi sakarīgs un var ar tevi parunāties, bet GM amatam tu neatbilsti, diemžēl, bet tas ir fakts.

Pret!

 

yanchux
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 40m
Redzēts pirms 10 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 02. martā, 15:29
0
post

Pēc topika autora lūguma,

pieteikums tiek aizvērts.

fujax

Lietotāji skatās šo tēmu: 0