bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Uzņemšanas nodaļa
0
0
topic
[LSE] John Deagle
tomskk
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 5h 14m 45s
Redzēts 2020. gada 01. martā, 14:19
Pievienots, 2020. gada 26. februārī, 22:39

1. Personīgā informācija

 - Vārds: John 

- Uzvārds: Deagle

- Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 220392-22053

 - Dzīves vieta: Jefferson Hotel

 - Talruņa nummurs: 714885

2. Vispārīgā informācija/ apliecības

 - Iepriekšējās darba vietas: Praktizējos "San Fierro Customs'' autoservisā skolas laikā, pēc kā strādāju pilnā slodzē katru darba dienu.

- Jūsu pieredze šajā amatā: 5 gadi.

 - Izglītības iestādes:

San Fierro Vidusskola

San Fierro Tehniskā koledža

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu bijis iepriekš sodāms.

- Vai Jums ir Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ir

3. Nedaudz par sevi

- Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Tādēļ, ka es automašīnu remontā un apkopē esmu pietiekami kompetents, pie tam, man ir 1. līmeņa augstākā izglītība un esmu pilnīgi tiesīgs sertificēt sporta mašīnas.

 - Motivācijas Vēstule ( 120 Vārdi ): Mana līdzšinēja darba pieredze ir bijusi ar sporta autombīļiem, kā arī ar sadzīves dienas autombīļiem. Neesmu atlaidīgs,esmu mērķēts uz darba izdarīšānu līdz galam. Esmu ļoti pretim nākošs cilvēks ar stingriem nerviem, daudzu ko uztveru ar humoru un mierīgi varu iesaistīties darba kolektīvā. Gaidu no darba devēju tik pat pozitīvi attieksmi, kādu es to sniedzu.

4. OOC Informācija

- Vārds: Toms

 - Vecums: 18

 - SS no /history: https://imgur.com/a/DNmhMPc

 - Cik stundas vidēji dienā pavadi serverī: Aptuveni 2-3, daudz aktīvāks uz vakara pusi.

Pēdējo reizi rediģēja tomskk, 2020. gada 26. februārī, 22:43.
TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 26. februārī, 22:48
0
post

Izskatot tavu pieteikumu, esmu nolēmis Jūs uzaicināt uz nākamo kārtu, kas ir darba intervija. Sazināšos ar jums drīzumā.

Ar cieņu, Los Santos Engines priekšnieks, David Harris

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 92 skatījumi )
TrustR, juppi, FalkeLV, astr0q, Kristers, wolfenstein, Skrevele, Ricins, Durdulis, dandijs, tomskk, ArtursLV, bLank, ツARMISSツ, bergmanis102