bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
6
topic
[GM] bandits
bandits
Lietotājs
777
160 atbildes forumā
Online: 6d 17h 36m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:10
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 18:00

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. :(

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artūrs

Iepriekšējie nickname: papucis, brodyaga, raekwon, blazins, ne no viena neslēpjos. : (

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Deondre Palmer, vadu savu frakciju, https://mta.kick.lv/forums/topi…ver-criminals/">https://mta.kick.lv/forums/topi…ver-criminals/. Frank Juliano, biedrs Cosa Nostra https://mta.kick.lv/forums/topi…-crime-family/">https://mta.kick.lv/forums/topi…-crime-family/

Pieredze kā Gamemaster: Daudzos vecos komūnos esmu bijis GM, pieredze ap šo amatu man ir ļoti laba un sevi uzskatu par atbilstošu šim amatam. Es arī vairākkārtēji esmu bijis Playhard gamemasters sākot ar 2014. gadu.

Pieredze Roleplay jomā: Kopš 2012. gada, lielākā roleplay pieredze iegūta ārzemju komūnās kā LSRP, owlgaming un RCRP, bet esmu arī bijis zināms pipars vecajos LVRP komūnos kas bija daudzus gadus atpakaļ. Praktiski visa pieredze lomuspēlē ir iegūta nelegāla dzīvesveida personāžos, legālos daudz neesmu erpojis.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): carDM, netīšām ietriecos admina mašīnā un aizbraucu. :(

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 1 reizi.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Artūrs, 18, mācos vidusskolā, strādāju, trenējos kikboksā un boksā, drīz plānoju arī iet uz MMA treniņiem. Dzeru reti, smēķēšanu metu nost. Kaut kā tā, pamazām.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Jo šis ir dominējošais latviešu roleplay serveris

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Servera labā, būdams GameMaster's es spēšu uzturēt kārtību starp spēlētājiem, noteikumu pārkāpējiem, attiecīgi arī sodīt vainīgos vai izteikt savu profesionālo viedokli kad rodas kādas konflikta situācijas starp spēlētājiem, spēšu arī apmācīt roleplay pamatus, kas būtu termini un elementārā /me un /do komandas pielietošana roleplay situācijās, spēšu izteikt savu profesionālo viedokli dažādās savādākās situācijās kas ir vairāk iesaistīta personāžā un tā attīstībā. Ja spēlētājam ir tāda vēlme, es viņu varēšu arī ievest pašā ''personāža pasaulē'', apspriest šo tēmu - viņa vēlamo personāžu un kopā izsecināt kā var veikt labāku personāža attīstību kopumā. Daudzi spēlētāji nemaz nedomā par šo te ''personāža pasauli'' un viņiem primārais ir citas lietas nevis pati attīstība, savukārt ir arī cilvēki kas vienkārši to nepieprot, BET vēlētos izprast, iemācīties. Es viņiem spēšu palīdzēt šajā jautājumā. Es esmu tāds cilvēks, kas labprāt palīdzētu cilvēkam iemācīties roleplay, /ja viņam ir interese to darīt/, man piemēram, nepatiktu strādāt ar cilvēku kas neizrāda jebkādu iniciatīvu vai interesi pret to, ko es daru un pret to, kas viņam būtu jāzin. Es arī ārpus GameMaster amata bieži vien palīdzu cilvēkiem ar ieteikumiem, labojumiem, iesaku ko labāk darīt un ko labāk nedarīt, ko darīt pareizāk nekā šobrīd tas tiek izdarīts.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja? Jā.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 11:36
0
post

varētu ielikt Par bet lasot augšējos ierakstus un vēl šis  šoreiz palikšu Neitrāls.

cau

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 3h 10m
Redzēts 12. aprīlī, 19:09
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 13:32
0
post

Tatad velos ielikt par, sis cilveks maces apmacit, profinjs ka saka, bet nezinu ka ir ar to gaymaster pieredzi, jaskatas bus

Pēdējo reizi rediģēja MMD, 2020. gada 15. februārī, 13:35.

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

Krisic
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 6d 18h 26m
Redzēts 20. aprīlī, 16:59
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 14:13
0
post

Par, pieteikums sakarīgs kaut cik, pazīstu tevi jau laiku. Zinu, ka var tevi ātri nokaitināt un aizsvilies, bet, ja spēsi savaldīties būs labs.

 

She say she really want me to change, but ain't shit change but some new chains.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 14:17
0
post

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2020. gada 15. februārī, 14:17.
GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 14:21
0
post

ddosoji mūs un tagad piesakies par GMu?neesi smieklīgs

bandits
Lietotājs
777
160 atbildes forumā
Online: 6d 17h 36m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:10
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 14:23
1
post

@GoblinX kurš teica, ka esmu jūs ddosojis? es pat to nemāku darīt, wtf, no kurienes tāds info.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 16:14
0
post

Aplūkojot tavu pieteikumu uz šo statusu secinaju un ieveroju dažas nianses, tu esi RP skolotājs blakus projektā, bet tāpēc, ka tur ir maz spēlētāju tu nāc uz Kicku, izveidoji savu frakciju. Nedomāju, ka tev vajag statusu, bet nu labi, mēģināt vari! Nu es būšu šoreiz PAR.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 15. februārī, 16:15.
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 20:56
0
post

PH grlaicīgi palika?

Anti, patīk palaist muti un nemāki uzvesties pienācīgi.. Pietiks tev ar GM'u blakus projektā.

 

Durdulis
Lietotājs
Durdulis
97 atbildes forumā
Online: 5d 10h 0m
Redzēts 2023. gada 22. februārī, 23:17
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 11:55
0
post

Katram ir jādod iespēja, PAR.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 12:25
2
post

Tas ir smieklīgi, ka cilvēki viņam liek ''par'' neskatoties uz faktu kad blakus projektā ir GM. No manis pret, jo esi gm jau citur. Ķēms!

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 22. februārī, 22:08
0
post

Gamemasters citā serverī ir sīkums, tāpat daudzi zin cik sūdīgi tur ir ar tautu. Sākumā it kā "tīrs" atnāci te, bet pēc laika atkal sākās visas tās huiņas kā parasti - liekās diršānās ar citiem, "ai man poh" type shit, multi acc taisīšana. Kāda jēga tev no tā visa ko izdarīji? Ja atnāci erpot, tad erpo. Nedomāju, ka tev ir vajadzīgs Gamemasters.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 23. februārī, 16:29
0
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, augstāk principā visu izteica par tevi yostu un serverī pavadītas tikai 47stundas, kas nav pietiekoši gamemasteriem, ja tev blakus projektā ir status, tad ko lien te?
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0