bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
0
topic
[GM] bLank
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 18:46

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. nav.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Artis

Iepriekšējie nickname:  ToniC

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Austin Cole - LSV kā Uzņēmējdarbības ministrs
Kalvin Stubbs - FMK biedrs, tēlu dzīvesstāsts
Ray Nathan Sirling - White Trash

Pieredze kā Gamemaster: Diezgan liela pieredze, sākot no mēnešniekiem un beidzot ar šo projektu, kurā pabiju arī gamemaster lomā. 

Pieredze Roleplay jomā: Sāku roleplay pirms vairākiem gadiem, tieši MTA pirms kādiem 3 gadiem. Taču uzskatu, ka pēdējie aptuveni 6mēneši ir augšupslīdes effekts, kurā tieši ir mainījies mans roleplay uzskatas un pasniegšanas veids. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Pēc būtības neesmu, tas tika nepatiesi uzlikts man.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Kā minēju nepaties, varu pievienot failu, ja nepieciešams.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sīki un konkrēti par mani - Mani sauc Artis, dzīvoju es Kuldīgāvisus savus 18 gadus. Mācos KTTT aka Kuldīgas teķī. Pēc skolas eju uz svarzāli, apmeklēju viņu ikdienā, taču dažreiz sanāk izlaist, bet pārsvarādodos ikdienā. Sēžot pie datora spēlēju MTA, bet tagad uznācis, ka ir sagribējies spēlēt arī CS:GO, kurā esmu Gold Nova 4. MTA spēlēju jebkad, kad ir laiks tam. Pārsvarā dienā no divām līdz četrām stundām.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Aktivitāte, ko pārsvarā pasniedz spēlētāji, mazāk administrācijas locekļi.No attiecīgiem cilvēkiem augsti pasniegtais roleplay. Pats administrācijas sastāvs. Vēl tas, ka reporti stāv pārāk ilgi neatvērti, varbūt varu ar to arī izpalīdzēt.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Nekad nav padevies šo rakstīt, tamdēļ šeit nekas labs nebūs.Piesakos es par Gamemaster, jo esmu pamanījis, kad pašreizējais sastāvs netiek galā vieni ar reportu izskatīšanu. Vismaz personīgi, mani reporti paliek uz vietas pārāk ilgi, kas jauniņajiem nekādā gadījumā neliktu vēlēties atgriesties. Esmu diezgan komunikabla persona, ar manīm ir viegli sarunāties, parasti esmu tas, kas vienmēr atradīs ar cilvēkiem kompromisu vai, ja tāds netiks atrasts, tad vismaz
viss tiks beigts uz pozitīvas nots.Vari to atzīt vai neatzīt, īsti man tas neinteresēs, taču pēdējā laikā mans RP līmenis ir diezgan nostiprinājies. Domāju, ka ar manām zināšanām būšu un esmu bijis spējīgs apmācīt spēlētājus, kuriem roleplay līmenis nav diezko augsts. Iepriekš atrodoties amatā par manīm sūdzību nebija, jo vienmēr esmu atradis ar cilvēkiem kopīgu valodu un atrast labāko risinājumu konkrētajās situācijās, lai
nerastos domstarpības par lietām, kuras varētu nokārtot bez tām. Kā arī spēšu sniegt visu parasto, regulāro vai jebkā citādi nosaukt, palīdzību, kurā pieskatu situācijas, kurās radušās domstarpības starp spēlētājiem, palīdzēt personām reportos, bet galvenokārt pret pārkāpējiem, kuri neievēro servera noteikumus un speciāli tos pārkāpj. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Tankists
Lietotājs
MAKAVELI
193 atbildes forumā
Online: 14d 1h 3m
Redzēts 22. martā, 15:09
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 18:49
1
post

Teikšu tikai vienu Par.

hans
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 3d 3h 32m
Redzēts 2022. gada 24. februārī, 01:45
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 18:51
1
post

Par!

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 18:57
0
post

Par! Cilvēks ar nopietnām RP prasmēm, spēs apmācīt citus, pieteikums pa smuko!

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 28m
Redzēts 17. martā, 22:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 18:59
0
post

Antirekomendācija serverī ir pietiekami gamemasteri un vairāk nevajag!

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 12 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 14. februārī, 21:54
1
post

Nu par, sakarigs esi un pavilksi!


bandits
Lietotājs
777
160 atbildes forumā
Online: 6d 17h 36m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:10
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 20:57
0
post

es domāju, ka pret, jo attieksme bieži vien ir pārāk toksiska.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 21:00
1
post

Došu par.

Pagaidām vienīgais no esošajiem kandidātiem, par kuru esmu pārliecināts, ka viss izdosies.

Esam jau iepriekš kopā sēdējuši Administrācijas komandā, biji pietiekami laba līmeņa GameMaster's un kā sacīt jāsaka "hujņu" netaisīji.

 

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 11:53
1
post

Došu Par , aktīvs un domāju ka spēsi apvienot roleplay ar GM pienākumiem.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 14:04
0
post

Nepatīk tava attieksme ,ka arī patīk raudāt augstākstāvošajiem pie kājas ,ķer anti bralīt. 


ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 22. februārī, 22:10
0
post

Tu uzraksti pieteikumu uz Gamemaster un pat necenties tiekties pēc tā, lai tev viņu uzliktu.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 23. februārī, 16:53
1
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, ar administrāciju esam 50/50, tāpēc tiks dots nedēļas pārbaudes laiks, lai sevi pierādītu, jo iepriekš kad biji ar statusu paliki pārāk varonīgs.

Sazinies ar mani serverī, lai saņemtu statusu.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0