bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[GM] FRIDAY
FRIDAY
Lietotājs
P i e k t d i e n a
54 atbildes forumā
Online: 2d 20h 29m
Redzēts 2020. gada 01. jūnijā, 01:32
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 20:19

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100 stundām. [X]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Dima.

Iepriekšējie nickname: Glock.

Tavs vecums: 15 gadi. 

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: [Tommy Angelo] Stefano Crime Family, [Jaicey Johnes] 52 Hoover Criminals, [Jaikey Marlon] N/A. 

Pieredze kā Gamemaster: Es nevēlos teikt ka mana pieredze ka Gamemaster ir liela, bet vēlos pastāstīt par pāres reizēm kurās veiksmīgi biju Gamemaster izpidl-amatā. Esmu bijis kā Gamemaster pāres serveros, visos no tiem tikai dažreiz ar manu darbu kāds bija neapmierināts, protams ka tad bez tā? Bija protams vairāki konfilkti ar spēlētājiem un mani ir nomelojuši, bijuši gadījumi ka nepatiesi tiku izmests no amata un kad viss izgāja patiesībā mani sauca atpakaļ, bet nu savas lepnības pēc es protams atteicos. Es zinu visas Gamemasteram pieejamās komandas, zinu apmēram pusi no Administratora komandām, zinu kā šīs viss strādā un kā strādāt pašam. 

Pieredze Roleplay jomā: 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, bet tomēr vēlētos piebilst ka lielākā daļa no veiktajiem aJail ir veikta jau pasen un par to laiku esmu labojies un sapratis visu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://prnt.sc/r2sr3t">https://prnt.sc/r2sr3t (Kopumā 6, ja neskatās uz ''Samazinu'', ''Bugs'' utml.)

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…ay/?post=23187">https://mta.kick.lv/forums/topi…ay/?post=23187

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: MTA.KICK.LV, unikāls serveris ar unikālām sistēmām un pieejām. Spēlēju šeit jau ilgu laiku, saprotu servera darbības struktūru un servera kustību, protams kā jau visos Roleplay serveros neies bez noteikumu un terminu pārkāpējiem kuri bojā spēli par Administrācijai, ne tikai komūna spēlētājiem. Es vēlos novērst šo problēmu ar pārkāpējiem un palīdzēt serverim sakarā ar šo. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): MTA, spēle ar iespējām, vajag tikai pareizi pieiet pie visa. MTA sāku spēlēt jau ilgu laiku atpakaļ, bet atceros to dienu itkā tas būtu vakar. Tajā dienā es vēl kā vienmēr piecēlos, ieslēdzu datoru un rīta rosmā pirms skolas iegāju sampā lai nedaudz paskraidītu prims skolas autobusa atbraukšanas. Skolā es aizgāju pie drauga uz klasi kura uz to momentu bija zemāka par manējo uz vienu cipariņu un viņa telefons stāvēja uz palodzes pie lādētāja, viņa paša nebija klasē, es jau protams ļoti gudrs puika izlēmu parakņāties viņa uz to laiku 4 aifonā un ielīzt whatsapp aplikācijā, kur es ieraudzīju grupu ar nosaukumu ''Multi Theft Auto'', ieraugot to es noliku telefonu vietā un izlēmu sagaidīt drauga atnākšanu (Uz to laiku es nezināju ka eksistē tādi kā LVRP serveri MTA, bet pašu MTA es spēlēju, tikai RPG vai Freeroam serveros). Tātad, kad atnāca draugs es viņam paprasīju ''Tu MTA spēlē?'', beigās sarunāju ar viņu pēc skolas uzspēlēt MTA un tad es uzzināju kas ir MTA.KICK.LV. Ar laiku sāku attīstīties Roleplay un citās ziņās, protams atnākot no samp Roleplay domāju ka tūlīt visi man te uz ceļiem stāvēs un ka MTA Roleplay līmenis ir uzdaudz zemāks kā samp, nu kā gan es kļūdījos. Pēc 10 minūšu spēlēšanas jau tiku aJailots, bet tomēr ar laiku es sapratu visu un iemācījos vēl vairāk nekā biju iemācījies sampā par vairākiem spēles gadiem. Pēc visa šitā ilgā ceļa es vēlos palikt šajā serverī un kļūt šeit par Gamemasteru un palīdzēt spēlētājiem un Administrācijas sastāvam ar serveri un spēlētājiem ar viņu problēmām. 

MTA, ir tas kur es spēju atpūsties un tieši Kick ir mana vieta, tieši šeit es vēlos palikt un turpināt savu jau iesākto ceļu, es piesakos par Gamemasteru tikai tāpēc ka man ir liela vēlēšanās palīdzēt un es to gribu pierādīt un tā arī pierādīt sevi, palīdzot citiem. 

Vēlos arī pateikt ka palielam to ko es uzrakstīju Motivācijas vēstulē nav manas vienas dienas stāsts, tas ir stāsts kā es iepazinos ar Kick.lv un vispār ar MTA:RP.

Es domāju ka es spēšu pilnvērtīgi pildīt savus pienākumus būdams Gamemaster amatā, palīdzot spēlētājiem un Administrācijas sastāvam ar serveri, apmācot spēlētājus un tajā pašā laikā iegūstot vairāk un vairāk pieredzes. 

Tieši šīs serveris, KICK.LV iemācīja man patiesu roleplay atspēli un pateicoties šīm serverim, es iepazinos ar visu kas man iepriekš bija nepieciešams, es vēlos šeit palikt un palīdzēt, piesakoties par Gamemasteru, es negaidu momentālu atbildi, kāda atbalstu vai pieņemšanu, es gaidu patiesu izvēli un apdomātu atbildi. 

Tā kā MTA es spēlēju jau ilgu laiku, tieši KICK.LV ir manas mājas, kur es taisos palikt visu laiku un vēlos palīdzēt visiem, visādi. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, protams. 

Pēdējo reizi rediģēja FRIDAY, 2020. gada 21. februārī, 17:57.

 

-Yound & Dumb-

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 12:51
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 20:30
2
post

Es par un pret, jo neesi domaju ad loka izscelies! Tapec pret! Nakamoreizi

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2020. gada 15. februārī, 20:55.


bandits
Lietotājs
777
160 atbildes forumā
Online: 6d 17h 36m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:10
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 20:56
2
post

nu es teikšu, ka jā, lai ir. par.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 20:58
2
post

Šoreiz palikšu pie sava un ielikšu pret..

RPo itāļus, malacis, bet aktivitāte ir švaka un neesi īsti pamanāms vai jebkādā veidā izcēlies no pārējiem.

Paerpo vēl, pierādi no sevis, ka vari un būs pa smuko.

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 23:36
0
post

Sitais tipins zaudejot apsaude lika man braukt uz Rezkeni kauties. : ((((((

Tu vispar zini kas ir motivacijas veestule?

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 15. februārī, 23:37.
Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 15. februārī, 23:37
0
post

anti, nespēj pieņemt sakāvi, ļoti negatīva attieksme RP situācijās, šodien knapi trūka, lai neiemestu par OOC abuse un RP avoidu.

nepatīk man tādi tipi.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 12:31
0
post

Tā nav motivācijas vēstule, bet gan vienas dienas notikumu apraksts, pret.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 12:33
0
post

Dima zin kas ir rp. Dima pro es par jo visi liek anti. Patiesībā es tik postus krāju, bet nu tas nekas.

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 17:45
0
post

nu, izlasīju augšējos komentārus un tavu pieteikumu, diezgan švaki.

personīgi, neesmu redzējis kā tu erpo ig, tikai ss'os.

par /history man pie pakaļas, pašam nekas labs nav, neviens nav eņģelītis un nebūs.

ielikšu par, katram jādod iespēja.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 20:03
0
post

Sveiks, DIMA! Motivacijas vestule galigi nepiesaistija, tadel naksies likt PRET

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts Vakar, 21:58
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 20:07
0
post

Sup, šo, to esam RPojuši kopā, taču citādi IC neesmu vispār redzējis, mazliet vēl paspēlē un tad raksti, šoreiz PRET, neņem ļaunā.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. februārī, 20:30
0
post

Būšu PRET.. Jo serveri pēdējo laiku neesi manīts, un neesu redzējis ka rp.. 

Pēdējo reizi rediģēja Castellani, 2020. gada 16. februārī, 20:31.

Animated GIF

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 11:33
0
post

Pret, jo bieži pārkāp noteikumus, sasteidz visu un tādā veidā radi problēmas.

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 11:51
0
post

No mansi būs pret , atvaino bet topic pats nepiesaista , kā ari par tavu aktivitāti neko baigi neesmu dzirdējis.

Any way gl.

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 13:59
0
post

Antirekomendācīja Cosmosiņ pietiks skraidelēt pa projektiem uz viena un otra mēģini citu reizi šeit tādus kā tevi nevajag par Staff...

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 17. februārī, 14:03
0
post

Sveicināts Ģima , nesen jau rakstiji nepieņēma ,bet es novertēju tavu neatlaidību anti ,domāju pašreiz pietiek indivīdu iekš statusa. 


GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 23. februārī, 16:23
1
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, jo 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):

Un administrācijas sniegtās atbildes ir negatīvas.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0