bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[Foruma Mods] Sneaky
Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 04. februārī, 13:41

Foruma moderatora pieteikuma paraugs.

VAJADZĪGĀS PRASĪBAS, LAI PIETEIKTOS PAR FORUMA MODERATORU.

 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

·       Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas. [+  ]

·       Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra. [ + ]

·       Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3. [+  ]

·       Jābūt vismaz 15 gadus vecam. [+/-  ]

·       Labas latviešu valodas zināšanas. [  +]

·       Labas komunikācijas prasmes. [ + ]

·       Jāspēj būt neitrālam konfliktsituācijās. [ + ]

 

ANKETA

Vārds :Roberts

Vecums : 14 drīz 15.

Iepriekšējie nickname : Klaxzy

Iepazīstini ar sevi, ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to :  https://mta.kick.lv/forums/topi…ky/?post=18706 (Īsti nebija nekādam pieteikumam paredzēta)

Motivācijas vēstule ( 250 vārdi ) :Nu , ko lai te pat raksta . Tīri vēlētos palīdzēt , šim augošajam projektam Foruma dzīvē . Kā Moderātoram darīt savu pienākumu , sodīt pārkāpējus , Uzlikt awārdus utt . Principā Lockot Unlockot vajadzīgos topikus . Vairāk vai mazāk uzturēt kārību forumā . Pagaidām šie 2 Modi diezgan labi tiek galā , bet kapēc lai es nemēģinātu nākt palīgā ? Uzskatu , ka esmu spējīgs šādam pienākumam. Esmu diezgan savaldīgs ,kas spētu pal'dizēt šajā , tā teikti amatā.Cenšos neiesaistīties nekādos konfilktos , bet dažkārt sanāk to izdarīt .Nekāda īpašā pieredze man nav šādā uzdevumā , bet kā lai to gūst nemēģinot?Principā bija sava mājaslapa , kur nedaudz sanāca ņemties , bet nekas pārāk nopietns, Mazs komūns bija.Domāju , ka jums būtu jādod man  iespēja izpausties , šajā komūnā.Pagaidām man arī ir daudz laika , ko pavadīt Forumā . To daru arī tagad , forumā cenšos aktīvi uzturēties . Tātad aktivitāte man ir laba , kas ir ļoti nepieciešams šajā amatā .Pat nezinu ko rakstīt , šajā komūna esmu jau kādu laiciņu , bet biju ar citu profilu , kas ar manu pieprasijumu ir banots.Tādēļ esmu izveidojis jaunu profilu nesen , gatavs kārtīgi šajā komūna uzturēties . Pats personīgi uzskatu , ka esmu tiešām spējigs uz šo amatu . Principā es arī domāju , ka spētu sastrādāties ar Jančuku/ Ofkoru ... Ar tiem man ir diezgan labas attiecībias , nedomāju ka savā starpā mums būtu kādi konflikti. Vispārīgi , ar visiem foruma cilvēkiem esmu diezgan draudzīgs/ komunaktīvs.

 

 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā .

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 04. februārī, 15:05
1
post

Trakais!!

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 04. februārī, 15:07
0
post

Pret, nedomāju, ka savos gados būsi labākais kandidāts.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 04. februārī, 15:22
0
post

Gaidusu meksikanu kartela topiku. Es domaju, ka tev nevajag kapties pec moderstora, ČUVAK.

Ļoti patikami redzet ka liec savus gadinus. 14 driz 15. Piemeram man pec 22. Gadiem bus 40, ko tagad?

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 04. februārī, 15:23.
Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. februārī, 16:28
1
post

Anti, tas pats kas iepriekšējām fujakam kurš pieteicās, forums nav tāda aktivitāte lai būtu vajadzīgi 3 modi.

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 11. februārī, 19:31
0
post

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, jo tavs vecums ir neatbilstošs, kā arī esmu redzējis, ka tu nespēj būt neitrāls konfliktsituācijās un mums nav nepieciešami moderātori forumā.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Pēdējo reizi rediģēja GoblinX, 2020. gada 11. februārī, 19:31.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0