bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
1
topic
[Pārdod] 1999 BMW 735i
Burakz
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 3d 12h 29m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 19:15
Pievienots, 2020. gada 31. janvārī, 19:04

Pārdodu 1999 BMW 735i

Pienācis tas laiks , kad man jāšķiras no sava 1999 BMW 735i. Tātad nedaudz par auto , auto ir ļoti daudz jaudas forsējumu. Tam ir sporta turbīna , racing motora uzlabojumi , sporta ECU , racing ieplūde , racing izplūde , sporta transmisija , sēdināti amortizātori , unique bremzes. Auto sliekšņi ir noklāti ar pretkorozijas līdzekli , kurš automobīļa sliekšņiem neļaus sarūsēt. Pārdodu auto , jo ir nepieciešams ģimenes auto. Auto pa visu laiku , kamēr viņš man ir piederējis , esmu nomainījis ģenerātora siksnu un vēl pāris sīkumus . Šoziem automobīlim tika restaurētas sprauslas un turbīna , tika izsniegta 4 gadu garantīja. Auto nav cietis nopietnā avārijā , esmu otrais auto īpašnieks .

Auto aprīkojums:Stūres hidropastiprinātājs , Kondicionieris , Salona gaisa filtrs , Borta dators , Lietus sensors , Kruīza kontrole , Elektriskā bagāžnieka aizvēršana , Servisa grāmatiņa , Vieglmetāla diski , Ādas apdare , Roku balsti , Tonēti logi , Saulessargi logiem , Regulējama stūre , Daudzfunkcionāla stūre , Apsildāma stūre , Elektriski regulējami sēdekļi , Apsildāmi sēdekļi , Xenona gaismas , Papildus bremžu signāls , Miglas lukturi , ABS , Centrālā atslēga , Signalizācija , Imobilaizers , Air-bag , ASR , ESP , Bluetooth radio .

Attēli:

Kontaktinformācija:

Tālrunis:727538

Burakz
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 3d 12h 29m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 19:15
Pievienots, 2020. gada 01. februārī, 14:24
0
post

Auto pārdots!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0