bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
1
topic
[Kā kas tāds vispār ir iespējams?]
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 23:34

• Pieteikumam ir jābūt aizpildītam korekti, katram punktam ir jābūt aizpildītam pilnīgi, pretējā gadījumā, sūdzība netiks izskatīta.

 

Tavs UCP:Assasin

Paskaidrojums, kas notika: Tātad, es atvēru lombardu kur es pārdodu forsējumus tur viss bija chill, līdz šodienai, man tur bija vairāki forsējumi un to cenas bija samērā normālas, cilvēki ik pa laikam viņus nopirka. Bet tagad ienākot serverī es apskatos kā manam lombardam iet, VISI forsi ir izpirkti un to cena bija 0, KĀ KAS TĀDS NOTIKA? https://imgur.com/a/PDOrta0">https://imgur.com/a/PDOrta0

Kas mums būtu jādara lietas labā: Es pat nezinu droši vien man tie būtu jaatgriež...

Piebildums/komentārs: Kā tas vispār ir iespējams? Es esmu bijis tikai vienīgais īpašnieks?

Pielikums: Man tik tiko teica kad viens no tiem esot bijis Anton Rakhimow un otram vārs sākoties ar Stephen...

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 17:41.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts Vakar, 15:17
Pievienots, 2020. gada 26. janvārī, 00:34
0
post

Ja tev ir screens ar pagájušajām veikala cenām kuras ievietoji, tad būšu pateicīgs, ja tās norādīsi tepat arī. Atslēgas nevienam neesi kopējis/devis vai atdevis?

Varbūt pēc servera restarta kaut kas nojuka tāpat kā ar interjeriem, bet to jau neviens nevarēs pierādīt..

 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 26. janvārī, 00:35
0
post

Nu es cenas diemžēl nenoscrīnoju, bet kapēc lai es pats liktu forsus pa 0$? 

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2020. gada 26. janvārī, 00:37
0
post

Jā neesi notirijis tabulu npc tad paskaties tur varbūt atradīsi kko noderīgu. Tur ir laiks kad kāds pircis vai ņēmis naudu

 

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 26. janvārī, 00:38
0
post

Jā, es neko neaiztiku, aizslēdzu tik ciet

 

Freakxk
Lietotājs
5 atbildes forumā
Online: 1d 5h 2m
Redzēts 2020. gada 04. aprīlī, 20:15
Pievienots, 2020. gada 26. janvārī, 13:21
0
post

Man šopa arī viss pa nullem ,bet diemžēl nav Screenashota, Serveris nojūka vienkārši.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 26. janvārī, 14:18
0
post

Man arī bija lombrads pie IGS, vakar arī saskāros ar to problēmu, bet nekādus zaudējumus neguvu.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts Vakar, 15:17
Pievienots, 2020. gada 02. februārī, 14:08
0
post

Paceļu, lai GoblinX izskata, parasts mirstīgais nevar palīdzēt šeit.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 02. februārī, 16:28
0
post

Pats tikko pārbaudīju, man viss iet, iespējams, kaut kas pēc servera restarta nobugojās.

Vienīgais rodas jautājums, kur tu visus šos forsus esi dabūjis???

Lietotāji skatās šo tēmu: 0