bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
2
topic
[GM pieteikums] TypeX
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
462 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 14:47

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ - ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [-] 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Toms

Iepriekšējie nickname: -

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Stephen Hartell [LSPD]

Pieredze kā Gamemaster: Agrāk esmu bijis citos serveros... komandas un tā zinu, bet netik augsta RP līmeņa serveros.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir samērā vidēja taču ,ir bijuši nelieli pārtraukumi, tādēļ ap 2-3gadiem varētu būt.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): CS, un NonRp Drive (Nenoerpoju kā policists stabu) https://imgur.com/a/ober2pa">https://imgur.com/a/ober2pa

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…di/?post=23216">https://mta.kick.lv/forums/topi…di/?post=23216

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Man patīk šī servera atmosvēra un pats servera GameMode. Pavadu dienā pāris stundas šajā serverī un izdodas pavadīt labi laiku. Es uzskatu, ka esmu diezgan atpazīstams latviešu roleplay komūnā. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šobrīd esmu parasts spēlētājs kā visi citi,esmu secinājis, ka spētu efektīvāk palīdzēt citiem cilvēkiem, tieši ar savām RP zināšanām. Līdzšinējās darbības veltīju terminu apgūšanai un centos sīki un smalki izprast tos.Esmu radošs un ar augstu atbildības sajūtu, taču praktiskajā darbībā paļaujos uz saviem instinktiem.RP Terminus pārzinu,kas ļauj strādāt arī ar citiem spēlētājiem.Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijām un esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās iemaņas,lai veiksmīgi pildītu gamemaster'a pienākumus. Māku attēlot dažādus tēlus un spēju cilvēkiem ar mazāku pieredzi iedot, kādus padomus kā pareizāk atveidot sevis izvēlēot tēlu. Ir parādijies vakaros brīvais laiks, kuru varu veltīt tieši Roleplay spēlēšanai. Es esmu komunikabs cilvēks un uzskatu, ka ar mani viegli var nodibināt pozitīvas attiecības, jo neesmu iedomīgs, vienmēr cenšos vairot pozitīvu enerģiju. Esmu ieinteresēts dažādās tēmās un esmu vienmēr atvērts un atsaucigs, jo katrā situvācijā cenšos kaut ka nonākt pie pozitīva noslēguma, lai visi ir apmierināti. Pievēršu diezgan nopietnu attieksmi visam, cenšos atveidotu savu tēlu ar maksimālu nopietnību, cik spēju no sevis dot. Spēju ieklausīties cilvēkos un saprast ko no manis vēlas. Nedomāju, ka būs problēmas atrast kopīgu valodu ar lietotājiem, kuri būs japmāca, ja vien tie tiešām būs ar mieru macīties. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

 

 

 

 

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 14:49
0
post

1-Došu PRET un kāpēc? tapēc,kad tava motivācija nav uzskatāma par motivācijas vēstuli,kā arī man tavs pieteikums nepiesaistija,mēģini nākamreiz,kā arī tu nesen biji staffā,blakus projektā.

FRIDAY
Lietotājs
P i e k t d i e n a
54 atbildes forumā
Online: 2d 20h 29m
Redzēts 2020. gada 01. jūnijā, 01:32
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 14:52
0
post

Piedod, bet šīs ir pārāk sausi, šoreiz būšu PRET

Dari ko vairāk lai tevi pamana, izcelies un iegūsti lielāku pieredzi, tad varēsi mēģināt vēlreiz. 

 

-Yound & Dumb-

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 25m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:00
0
post

Sveiks, zinu, ka vari vairāk ,spēcīgāk un labāk, bet šis galīgi nav tas, ko tu vari uzrakstīt. 

Kā jau minēju @LiiLDave pieteikumā, galīgi vājš pieteikums.. Zinu, ka nav pareizi man likt "Par/Pret" ja piesakos pats, bet nu bļin, zinu ka vari vairāk..

Piedod, šoreiz Pret, jo nu švaki, pats saproti.

 

Guzman
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Pablo ebK DopeBoy Escobar
369 atbildes forumā
Online: 17d 18h 55m
Redzēts 15. februārī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:08
2
post

Man pietika redzēt kā tu ar saviem draugiem gamemasteriem aiz garlaicības izdomāji pašaudīties no policijas tēla ar duty ieroci publiskā kazino. Antirekomendācija.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 42m
Redzēts 25. martā, 23:31
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:12
0
post

nezinu ka tu rpo,nezinu kads cilveks esi,bet doshu PAR,ja nu noder zin kaa.Vertet pec pieteikuma ir bedigi.Veiksmi tikt pa GM un but tadam pasham ka visiem

Burakz
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 3d 12h 29m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 19:15
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:15
0
post

Dodu pret ! Pieteikums mani nemotivēja.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:23
0
post

Pret , parak zaļš vel esi ,kā arī pabraukā ar savu Virsnieku I , parādisi sevi ,tad uzrakstīsi velreiz :)


FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:28
0
post

kad būsi policijas priekšnieks, tad raksti pieteikumu.

Pret, motivācija nav motivācija, zaļš esi šeit, kā nekā nesen atgriezies - pasēdi/pierādi sevi un tad jau redzēs, pēc pārs nedēļām.

 

rolex
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 1h 4m 03s
Redzēts 2020. gada 25. janvārī, 18:26
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:37
1
post

Man pietika redzēt kā tu ar saviem draugiem gamemasteriem aiz garlaicības izdomāji pašaudīties no policijas tēla ar duty ieroci publiskā kazino. Antirekomendācija.

:::: Viņš ir bad cops vecīt .

 

Došu tev 3 / 5 zvaigznēm , jo neticu ka tev vajag šo statusu tik ļoti , šo statusu tu esi ieņēmis galvā , ka tev vajag tikai aiz kāda teiktā  , varbūt tu esi šeit atgriezies un domā ka tiksi šanī statusā un visu sevi atdosi šeit , jā protams tā būtu , bet cilvēki šeit tev negrib uzticēties  , jo tu staigāji šurp turp.. 

P.S. - Bet nu večuk , tu man esi zināms un vai kādi tev būtu tie plusi vai mīnusi , bet nu kalkulātors tu neesi , uz vietas nestāvi , tāpēc došu tev ''REC''.

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 15:40
0
post

Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati. Es gribu lai mani pārbauda :D 

Bet tā REC šitas kruts čalis iemācis man beidzot erpot. 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 20:11
0
post

Normāls pacans, runājot DC var saprast ka zin noteikumus, laba komunikācija, rēcīgs bumbieris.PAR

Bambusa Lācītis 

Ricins
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1786 atbildes forumā
Online: 125d 11h 58m
Redzēts pirms 11 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 21:34
1
post

Nebuss piedod! Tu neesi tas kas vares un maces saprasties ar spaletajim! Ne paldies!


ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 27. janvārī, 17:09
0
post

Pret, jo tevi nobanoja vakar par "bugošanu", kura nebija bugošana bet gan transfers.

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 25m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2020. gada 27. janvārī, 17:13
0
post

Vēršu šo ciet, jo topika autors ir zem "Permanent" bana.

Ja tiks unbanots, pieteikums tiks atvērts.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0