bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
[GM atkārtots] Ofkors
Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 19:01

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [-]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Atis.

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Lanc Quarc - LSPD LSSD

Lance Kolinss - Neaktīvs

Ingrid Cheikovsk - Neaktīvs

Petja Vasilij - Neaktīvs

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir aptuveni 2 mēneši, kas iegūta šeit pat, Kicka serverī, ir arī adminēts, bet par to šoreiz nerunāsim.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir apjomīga, jebšu liela, esmu RolePlay sfērā jau aptuveni 6 gadus, protams, ne visi 6 gadi ir mācēts atveidot pareizu lomuspēli (Samps un pārējās lietas), bet nu jau pēdējie 3 gadi iet nopietnāk. Rpots ir tīri tikai Latviešu veidotajos komūnos, pa ārzemju serveriem nēsmu gājis un meiģinājis, jo vienkārši nav velmes, šeit pat jūtos ērti, erpojot ar veterāniem kā saka.. Kopš Maija beigām atrodos šeit un aktīvi atveidoju RolePlay'u tieši šeit, cik nu tas iespējams protams, bija posmiņš kad aizgāju uz tajā laikā jaunatvērto serveri, par kuru visi ļoti labi zin, kur arī pabīju GameMaster'a ādā, bet tur beigās viss pajuka, līdz ar ko visi Kickieši atnāca atpakaļ, bet neskatoties uz to, esmu palicis lojāls šim komūnam, nekur citur neesmu skrējis.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Par nožēlu, jā esmu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/bRY11RW">https://imgur.com/a/bRY11RW Visi šie sodi ir izrunāti ar katru no Administrācijas locekļiem, kas ir mani sodījuši, tīri mazu kļūdu dēļ un arī manas seku neapzināšanās dēļ esmu tos saņēmis.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, mani sauc Atis, esmu 17 gadus jauns, dzīvespriecīgs jaunietis, ar saviem plusiem un mīnusiem. Mācos es LJK - Liepājas Jūrniecības Koledža/Jūrskola. Esmu izbijis sportu deju dejotājs (6 gadi noieti), bet tas jau bija sen, pēdējā laikā ar sportu neesmu nodrabojies, dēļ iepriekšējā pieteikumā jau minētās, kreisās kājas ceļgala traumas. Aizraujos ar datorspēlēm - MTA, Līga, nedaudz, bet arī CS:GO, tetris un vēl dažas, nepopulāras spēles.. Ļoti patīk uzkopt māju, jebšu nepatīk dzīvot nekārtībā, ir brīži kad uznāk tāds pizdinkš un gribas pilnīgi visu sakārtot, izlaucīt, izmazgāt tā, lai viss spīd un laistās. Esmu ēst gatavošanas entuziasts, pēdējā laikā aizraujos ar jaunu recepšu izmeiģinājumiem un pagaidām uz poda vēl nav nācies sēdēt ar vēdregraizēm, aizraujos arī ar avatāru veidošanu, visi mani pagaidu darbi ir arī publicēti šeit pat forumā, GFX sadaļā, droši variet iet un apskatīt, paņemt un izteikt savas domas par tiem.

Pa lielam tas būtu viss no manis, ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet privāti, atbildēšu uz visiem. :)

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Atbildības sajūta, patīk uzņemties atbildīgus uzdevumus un ar prieku tos pildīt, jo apzinos, ka šādas lietas nevar veikt tā ķepu ļepu. Piesaista staffa atmosfēra, cilvēki kas ir iekš tās kā arī, ir liela velme darboties ar jaunpienācējiem, tiešām.. Cik tagad esmu darbojies LSPD rindās, ir nacies saskarties ar daudz un dažādu tipu cilvēkiem 1. Cilvēki, kas vēlās atveidot kvalitatīvu lomuspēli, kaut ir daži, kuriem tas nesanāk 2. Cilvēki, kuri ir spējīgi to darīt, bet piemīt lielas slinkuma īpašības un 3. Cilvēki, kuriem pats galvenais ir auto, forsi un tādas lietas, bet galīgi ne tas, kas ir minēts servera nosaukumā, ar ko arī vēlos darboties, palabot esošo situāciju, zinu, ka tas ir banāli dot solījumus, ka meiģināsu labot, apmācīt utml, bet ir jauna GameMaster'u komanda ar potenciālu, ar kuriem būtu viegli sadarboties un kopīgiem spēkiem palīdzēt mainīt cilvēku domas uz pareizo pusi, lai būtu svarīgs ne tikai auto un tā ātrums, bet lomuspēles atveidojumus tam vajadzīgās situācijās.

Motivācijas vēstule (250 vārdi kā minimums): Heh, nosacījums, kurš visiem mums sagādā problēmas..

Viena no pamatlietām, kas mani motivē un rosina velmi darboties GameMaster'a amatā - Cilvēki, darbošanās ar cilvēkiem, to apmācīšana un iespēja iepazīt katru cilvēku pa savam, katram cilvēkam iekšā sēž tas lomuspēlētājs, kurš tieši šeit trūkst, šo lomuspēlētāju izlaist brīvībā ir pavisam vienkārši - Runāšana ar cilvēku, pieiešana pie viņa prasmēm ar citu veidu, nevis terminu borēšanu smadzenēs, bet aprunāšanos, izprast, kas un kāpēc cilvēkam patīk, meiģināt izveidot kaut ko, kas cilvēkam liks, tā teikt, iemīlēt lomuspēli ar savu veidu, ar savām interesēm, pārveidot savus ieradumus kā piemēram - driftošanu gar IGS, par vienu no komūna labākajām lomuspēles atveidošanas iespējām, palīdzēt cilvēkam attīstīties tajā lietā, kas viņam iet pie sirds, jo ar terminiem un komandu pielietošanas skološanu, cilvēkam neradīsies velme sākt kaut ko darīt un es pieļauju domu, ka ar jauno GameMaster'u komandu to varam paveikt un pārvērst šo komūnu par interesantu un cilvēkiem labu lomuspēles atveidošanas iespēju vietu.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, pilnīgi un noteikti apzinos to.

 

wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 12:38
0
post

nezinu, var jau dot pēdējo iespēju.

protams, esam daudz strīdējušies, utt, bet ceru kad varēsim satikt.

es jau saku par.

Pēdējo reizi rediģēja wolfenstein, 2020. gada 21. janvārī, 14:06.

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 14:01
0
post

vajag sevi pierādīt arī no labās puses, tā tīri neko pipars, var sarunāties.

rec

un beidz to p0k3 druku :D

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 14:47
0
post

lowaks, kā nekā, bet nu atteiks stopudov.

Lai iet PAR, aktivitāte ir, galva arī laikam uz vietas vēl, iepriekš esi bijis, bet pēdējās reizes kaut kā nefartanulo tev. GL.

 

Boo
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 15h 42m 28s
Redzēts 28. februārī, 13:18
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 15:20
0
post

Nu kur tad tādu pārkāpēju par GM

 

ANTI

Nespied šeit

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 17:20
0
post

PRET. Sakarā ar to, ka uzskati sevi parāk augstprātīgi, un domā, ka esi  sazin kas..

 

Shamrock
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 8h 48m
Redzēts 2021. gada 07. aprīlī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 18:07
0
post

tu baigais statusnieks laikam esi visus statusus gribi nograbt pret

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 18:20
0
post

Ir grūti izlemt , jo esi itkā savējais , bet kautkā nē . Viss itka ok , bet redzot kā tu čuvaku pie bankas gribeji atspārdit vienkārši un meklēji kašķi , līdzko iejaucos aizbrauci prom . Nesaku ka tev nav zināšanas sakarā ar RP , bet mazliet kautkas klibo , vainu tev ir garlaicīgi un tu sūdus taisi ik pa laikam , vai es nezinu . Domāju , būšu šoreiz PRET. 

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 25. janvārī, 18:25
0
post

Došu tev zaļo gaismu, esi sevi serverī parādījis tikai no labākās puses, esi mainījies uz labo pusi. Galva ir uz pleciem, vari arī būt nopietns, ar kuru var normāli parunāt, nevis tikai ākstīties. Man būtu prieks tevi redzēt mūsu sastāvā.  Veiksmi ;)

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 27. janvārī, 17:08
0
post

Šoreiz būšu par, jo aktivitāte ir laba un manās acīs esi labojies.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 29. janvārī, 23:57
2
post

Sveiks, Ofkors!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, aktivitāti uzlabojis esi, mēģini.

Sazinies ar mani serverī, lai saņemtu statusu.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0