bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
1
topic
Sūdzība par to ka auto forsi nestrādā
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 21:18

Tātad, visu savu naudu iztērēju uz BMW M5 un tajā iekšā saliku Full Sporta forsus, viss bija kārtībā, un tad sapratu ka auto iet tikai 25km/h ar full sporta uzlabojumiem, bet mana drauga kurš nav pat full sporta iet uz 285km/h Vai varat lūdz man kautkā restorot forsus, vai par tiem atdot atpakaļ naudu??

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 17:42.

Bambusa Lācītis 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 21:29
0
post

@VALCHHAAA :) Ceru ka tu zini ka tu vari pateikt ad lai RR auto uz park vietu. Un tad tev viņi ies. 

 

 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 21:30
0
post

Negāja, Tad vismaz nebija tā kad nestrādāja forsi tev tikai ierēkt par spēlētājiem.

Bambusa Lācītis 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 21:31
0
post

@Rasty Man to jau izdarīja, nekas nemainijās.

 

 

Dubultposts // JanchuX

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2020. gada 21. janvārī, 21:33.

Bambusa Lācītis 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 10h 41m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2020. gada 02. februārī, 14:32
0
post

Būtu labi, ja izveidotu visu pēc parauga un akurāti nevis haotiski kaut ko pasniedzis administrācijai, bet nu labi...

Ja vairāk interesē, tad ieraksti man PM'ā auto ID un es apskatīšu kas tur pa problēmu ir.

Slēdzu ciet.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0