bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
[GM atkārtots] Ofkors
Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 28m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 19:01

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [-]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Atis.

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Lanc Quarc - LSPD LSSD

Lance Kolinss - Neaktīvs

Ingrid Cheikovsk - Neaktīvs

Petja Vasilij - Neaktīvs

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir aptuveni 2 mēneši, kas iegūta šeit pat, Kicka serverī, ir arī adminēts, bet par to šoreiz nerunāsim.

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir apjomīga, jebšu liela, esmu RolePlay sfērā jau aptuveni 6 gadus, protams, ne visi 6 gadi ir mācēts atveidot pareizu lomuspēli (Samps un pārējās lietas), bet nu jau pēdējie 3 gadi iet nopietnāk. Rpots ir tīri tikai Latviešu veidotajos komūnos, pa ārzemju serveriem nēsmu gājis un meiģinājis, jo vienkārši nav velmes, šeit pat jūtos ērti, erpojot ar veterāniem kā saka.. Kopš Maija beigām atrodos šeit un aktīvi atveidoju RolePlay'u tieši šeit, cik nu tas iespējams protams, bija posmiņš kad aizgāju uz tajā laikā jaunatvērto serveri, par kuru visi ļoti labi zin, kur arī pabīju GameMaster'a ādā, bet tur beigās viss pajuka, līdz ar ko visi Kickieši atnāca atpakaļ, bet neskatoties uz to, esmu palicis lojāls šim komūnam, nekur citur neesmu skrējis.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Par nožēlu, jā esmu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/bRY11RW">https://imgur.com/a/bRY11RW Visi šie sodi ir izrunāti ar katru no Administrācijas locekļiem, kas ir mani sodījuši, tīri mazu kļūdu dēļ un arī manas seku neapzināšanās dēļ esmu tos saņēmis.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, mani sauc Atis, esmu 17 gadus jauns, dzīvespriecīgs jaunietis, ar saviem plusiem un mīnusiem. Mācos es LJK - Liepājas Jūrniecības Koledža/Jūrskola. Esmu izbijis sportu deju dejotājs (6 gadi noieti), bet tas jau bija sen, pēdējā laikā ar sportu neesmu nodrabojies, dēļ iepriekšējā pieteikumā jau minētās, kreisās kājas ceļgala traumas. Aizraujos ar datorspēlēm - MTA, Līga, nedaudz, bet arī CS:GO, tetris un vēl dažas, nepopulāras spēles.. Ļoti patīk uzkopt māju, jebšu nepatīk dzīvot nekārtībā, ir brīži kad uznāk tāds pizdinkš un gribas pilnīgi visu sakārtot, izlaucīt, izmazgāt tā, lai viss spīd un laistās. Esmu ēst gatavošanas entuziasts, pēdējā laikā aizraujos ar jaunu recepšu izmeiģinājumiem un pagaidām uz poda vēl nav nācies sēdēt ar vēdregraizēm, aizraujos arī ar avatāru veidošanu, visi mani pagaidu darbi ir arī publicēti šeit pat forumā, GFX sadaļā, droši variet iet un apskatīt, paņemt un izteikt savas domas par tiem.

Pa lielam tas būtu viss no manis, ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet privāti, atbildēšu uz visiem. :)

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Atbildības sajūta, patīk uzņemties atbildīgus uzdevumus un ar prieku tos pildīt, jo apzinos, ka šādas lietas nevar veikt tā ķepu ļepu. Piesaista staffa atmosfēra, cilvēki kas ir iekš tās kā arī, ir liela velme darboties ar jaunpienācējiem, tiešām.. Cik tagad esmu darbojies LSPD rindās, ir nacies saskarties ar daudz un dažādu tipu cilvēkiem 1. Cilvēki, kas vēlās atveidot kvalitatīvu lomuspēli, kaut ir daži, kuriem tas nesanāk 2. Cilvēki, kuri ir spējīgi to darīt, bet piemīt lielas slinkuma īpašības un 3. Cilvēki, kuriem pats galvenais ir auto, forsi un tādas lietas, bet galīgi ne tas, kas ir minēts servera nosaukumā, ar ko arī vēlos darboties, palabot esošo situāciju, zinu, ka tas ir banāli dot solījumus, ka meiģināsu labot, apmācīt utml, bet ir jauna GameMaster'u komanda ar potenciālu, ar kuriem būtu viegli sadarboties un kopīgiem spēkiem palīdzēt mainīt cilvēku domas uz pareizo pusi, lai būtu svarīgs ne tikai auto un tā ātrums, bet lomuspēles atveidojumus tam vajadzīgās situācijās.

Motivācijas vēstule (250 vārdi kā minimums): Heh, nosacījums, kurš visiem mums sagādā problēmas..

Viena no pamatlietām, kas mani motivē un rosina velmi darboties GameMaster'a amatā - Cilvēki, darbošanās ar cilvēkiem, to apmācīšana un iespēja iepazīt katru cilvēku pa savam, katram cilvēkam iekšā sēž tas lomuspēlētājs, kurš tieši šeit trūkst, šo lomuspēlētāju izlaist brīvībā ir pavisam vienkārši - Runāšana ar cilvēku, pieiešana pie viņa prasmēm ar citu veidu, nevis terminu borēšanu smadzenēs, bet aprunāšanos, izprast, kas un kāpēc cilvēkam patīk, meiģināt izveidot kaut ko, kas cilvēkam liks, tā teikt, iemīlēt lomuspēli ar savu veidu, ar savām interesēm, pārveidot savus ieradumus kā piemēram - driftošanu gar IGS, par vienu no komūna labākajām lomuspēles atveidošanas iespējām, palīdzēt cilvēkam attīstīties tajā lietā, kas viņam iet pie sirds, jo ar terminiem un komandu pielietošanas skološanu, cilvēkam neradīsies velme sākt kaut ko darīt un es pieļauju domu, ka ar jauno GameMaster'u komandu to varam paveikt un pārvērst šo komūnu par interesantu un cilvēkiem labu lomuspēles atveidošanas iespēju vietu.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, pilnīgi un noteikti apzinos to.

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
462 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 19:03
0
post

Ah, nu labi ielikšu jau atkal tev to PAR, Abi esam erpojuši LSPD, un domāju ka varēsi pavilkt visu šo, kā arī esi pierādijis to iepriekš, takā no manīm sūdzību nav!

Pēdējo reizi rediģēja Tominsh, 2020. gada 20. janvārī, 19:04.

 

 

 

 

Eliza
Meitene zeltene
6 atbildes forumā
Online: 15h 22m 32s
Redzēts 2020. gada 21. martā, 22:36
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 19:17
0
post

Par, esi sakarīgs un saprotošs.

 

 

Laboti vārdi - sakarīgs, saprotošs.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 20. janvārī, 19:20.
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 19:25
1
post

Nu vecais, labāk nevajag, zinu kā runā ar spēlētājiem, nu nē Anti

Bambusa Lācītis 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 20:11
0
post

Ja tu nesaksti normali rakstit bez SITIEM poke textiem es tevi noteikti neatbalstisu, jo atgadini man Jaaani forso striimeri

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 20. janvārī, 20:12.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 50m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 20:20
1
post

Gribu ielikt pret, jo baigi drauka uz GM u.t.t, bet dodu par, jo tu esi sakarīgs un domājoš! Veiksmi!!


UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 20:27
0
post

Par, tad jau biji labs fujaks, pret mani izturējies solīdi, saprotoši kautvai smagu huiņu darīju, bet visu cieņu, ceru uz sapratni arī turpmāk

FRIDAY
Lietotājs
P i e k t d i e n a
54 atbildes forumā
Online: 2d 20h 29m
Redzēts 2020. gada 01. jūnijā, 01:32
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 20:27
0
post

Puika atgriežas?

PAR, jau iepriekš biji Gamemaster amatā, personīgi es uzskatu ka spēsi pildīt savus pienākumus.

 

-Yound & Dumb-

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 20:38
0
post

Protams ,ka par ,esi vismaz sakarīgs un saproti kko no rp un jau ir bijusi iepriekš pieredze gm un ad statusā :)

cau

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 20:41
0
post

rec, būs kas labos manu auto un sniegs palīdzibu pa PM 

Madden
Lojālais lietotājs
52 atbildes forumā
Online: 7d 4h 8m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:32
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 21:09
0
post

pret un vēlreiz pret, pretīgs tu esi kā cilvēks manās acīs :D

tev pat moderātoru varētu noņemt.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
309 atbildes forumā
Online: 31d 3h 36m
Redzēts Vakar, 20:26
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 22:22
0
post

Par, esi ļoti saprotošs cilvēks, kurš pieprot lomuspēlju loģiku un spēsi novietot visu pa kaktiem!

THRU
Lietotājs
Kolbix
44 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 20:17
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 00:29
0
post

Nū cik erpojām iekš LSPD, zinu tevi, pēc bazara un čata liekies tiešām normāls fujaks, kas nav šur un burum - bans, xd . Ye, ye GL, par

 

 

OldSchool member

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 4m
Redzēts Vakar, 22:42
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 00:34
0
post

Par! Roleplay jomā ļoti saprotošs, Pieteikums pa smuko, Sakarīgs čūps!

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 00:37
0
post

Padomā tomēr manu piedāvājumu pa 50k, par to acc xdd, bet pie lietas...kruts džeks, saprot RP, ar piereizo galvu domā! es PAR!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 21. janvārī, 00:38.
Chill
Lietotājs
174 atbildes forumā
Online: 14d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 09. augustā, 18:57
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 00:52
0
post

PAR!!

Ananimys GIF

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 00:55
0
post

Vienvārd sakot rekomendēju ,rādi sevi tikai no labakās puses.


DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 00:57
0
post

Iedošu par, liecies sakarīgs pipars..

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 11:38
0
post

Ne nu šitam obligāti PAR, ir sakarīgs čuvaks, saprot ko dara un ir jau bijis taj administrācijā, domāju ka spēs pavilkt šo amatu.

Veiksmi 

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Burakz
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 3d 12h 29m
Redzēts 2023. gada 08. aprīlī, 19:15
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 11:38
0
post

Lai iet PAR​​​​​​! Liecies prātīgs. 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 39m
Redzēts 26. martā, 14:54
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 12:29
0
post

Kā ienāku te, tā Tev pieteikumus uz spēles uzraugu. Xd

Par, izskatās,  ka bez statusa iztikt nevari. 

 

te nekā nav

Lietotāji skatās šo tēmu: 0