bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
1
topic
[GameMaster] atgriezušais ksins
THRU
Lietotājs
Kolbix
44 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 20:17
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 22:40

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristiāns

Iepriekšējie nickname: KsinS - UCP

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Jake_Quartez - N.A

Pieredze kā Gamemaster: Tātad, vispār Sveiki! Pēc ilgās, prombūtnes esmu apņēmies un esmu gatavs pildīt savu pienākumu. Biju projām darba dēļ, kur lieliski tiku galā, ar praktisko darbu. Atgriežoties no ārzemēm, redzot kādi podi te ir gāzti, kauns skatītites. Bet par tēmu: mta adminēju jau apmēram, kā pusgadu! Kaut nāku no SA:MP serveriem, kur roleplays man ir asinīs. Neslavēšu isti sevi, dieva līmenī, bet katram ir savi plusi un mīnusi, bet tie ir jāmāk labot, iepriekšējā sezonā, dažs labs mani iepazina par troll čuvaku, kam negadās. :D Bet, jā... ar šo statusu apejos ļoti nopietni, jo administrācija nevar reizē nospecot 1-5 cilvēkus, kad beigās viņus nomelno, kaut viņi arī ir tikai cilvēki.

Pieredze Roleplay jomā: Uj, tur problēmu nav, varat iečekot pāris MTA frakcijas roleplay skrīnus, Kam vajadzēs pārbaudīt, atradīs. Bet apmēram 5-6 gadi iekš RolePlay.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, nenoliegšu. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): patiesie 2, bet pārējos vēl neviens, nav arī deletojis, kaut jautāju zvanā ar tevi Goblin. Lab, lai jau paliek. Btw, nevaru noskrinot.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…/sup-no-ksina/">https://mta.kick.lv/forums/topi…/sup-no-ksina/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Kā jau minēju, balsta palīdzība administrācijai, un arī daudzu pārkāpumu, sodītājs. Nāku ar mērķi, palīdzēt un iemācit cilvēkiem erpē, ja tas ir nepieciešams, izmantojot RP Skolotāja prasmes.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Nezinu kādam iemeslam jābūt, lai tikai atteiktu. Daudzi ir iepazinuši mani kā kārtīgu un pieklājīgu roleplayeri, diezvai vēl kāds pieminētu manus vecos laikus, vecās evaņģēlības, pat nebrīnīšos ja noheitos reply, pat neizlasot šo līdz galam. Vēlos tiekties un pierādīt sevi, mēģināt tikt KICK.LV Administrācijas Sastāvā 2x. 1 reize bija neveiksmīga, dēļ nesenā trollisma. Redz kas noved pie ākstīšanās iekš RP servera. Daudzi domāja, ka es dodos prom uz kādu mēnešnieku vai some shit, nē jūs kļūdijāties, es palieku. un tiekšos pat tad ja atteiks šo pieteikumu. Es izpaužos un vēlos lai iegūtu vismaz kādu uzticību no spēlētājiem, es ticu ka daudzi vecie ad, tagadējie spēc pateikt: "Labi ksin, kam negadās tā bija muļķīga troļļošanās, tagad esi pievērsies šīm lietām nopietni, palūkojot uz tavu vecumu, to apstrīdēt nav iespējams." Ja šie vārdi nāktu no veco Administrāciju biedru mutēm, es būtu gar zemi un censtos lai man ticētu. Ja kāds tagad padomāja, ka es sevi lielu, tad jūs rūkti maldāties. Es sevi nekritizēju un neceļu kautkādā augstā līmenī, jo zinot mani es šeit esmu sīks knipslis, salīdzinot ar Administrācijas sastāvu. Ceru ka par iepriekšējās sezonas grēkiem, netrurat tik lielu ļaunumu uz manis. Vēlreiz kuriem esmu saskādējis kautko trollisma laikā, no sirds atvainojos! Mana rīcība bija stūlba, kā mazam zīdainim. Ceru dosiet iespēju, pierādīt kas patiešām ir vecais labais ksins! :*

Ja tiešām izlasiji šo līdz galam, tad milzīgs paldies un liels respekts. Uz drīzu tikšanos draugi!

Ar cieņu - ksins

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Viennozīmīgi, Jā.

Pēdējo reizi rediģēja THRU, 2020. gada 20. janvārī, 22:45.

 

 

OldSchool member

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 22:51
0
post

Ta nav motivacijas vestule un pat nenosauktu par gamemaster pieteikumu. POK3mOns

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 22:57
0
post

Ja, tev darbs ir saistīts ar blakusprojektā, adminēšanu, tad atvaino.

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. janvārī, 23:08
0
post

Anti, nedomāju ka vajag tev ko dot.. 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 00:35
0
post

Anti, nop, pieteikums traash

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2020. gada 21. janvārī, 00:35.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 02:19
0
post

anti 


Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 11:33
0
post

Es sapratu ka jokojies. Pret!

 


THRU
Lietotājs
Kolbix
44 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 20:17
Pievienots, 2020. gada 21. janvārī, 13:02
0
post

Lai jau butu ka es staigaju un viss notiek, kaut pie pc neesmu bijis, verat ciet.

 

 

OldSchool member

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0