bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
(LSV) Mike Johnson
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 13. janvārī, 19:21

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

IC Informācija


1.Personas dati:

Vārds, uzvārds: Mike Johnson

Personas kods: 120983-21713

Telefona numurs:522084

Deklarētā dzīvesvieta: Los Santos

Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos IdleWood

Vecums: 36

Tautība: Anglis


2.Izglītība:

- PARAUGS -

Los Santos Bērnudārzs (1983-1989)

Los Sanots Pamatskola (1989-1998)

San Fiero vidusskola (1998-2002)

Los Santos Augstkola (2002-2006)


3.Pieredze:

Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze šajā amatā?: Tātad, šajā amatā, man ir ļoti plaša pieredze, es esmu strādājis Los Santos Policijas Departamentā, kurā biju Virsnieks I un II. Bet tad nodomāju, ka iešu strādāt uz Los Santos Valdību, un tā arī strādāju valdībā pie merā kurš bija iepriekš. Strādāju pie viņa par apsargu vienu ar puss gadu.

Iepriekšējā darbavieta: Los Santos Auto Konfiscētuve.

Kāpec pameti iepriekšējo darba vietu?: Jo darbs likās ļoti garlaicīgs, visu laiku jāvalkā automašīnas šurpu turpu, un ļoti apgrūtinoš, bet man tieši patīk tādi darbi kur viss notiek spraigi, un tad tas neliekas apgrūtinoši kā Los Santos Valdības apsargs, vai arī Los Santos Policijas Departamenta policists.


4.Dokumentu pārbaude:

Vai Jums ir B kategorijas vadītaja apliecība?: Protams!

Vai Jums ir A kategorijas vadītaja apliecība?: N/A

Vai Jums ir šaujamieroču licence?: N/A

Vai Jums ir kāda cita Los Santos Štata izsniegta licence?: N/A


5.Sodāmības:

Vai esat kādreiz ticis apsūdzēts, sodīts?: Esmu, bet tas viss saistīts ar ļoti vecu pagātni.

Ja esat sodīts, apsūdzēts - tad paskaidrojiet kāpēc: Kādreiz mana uzvedība bija ļoti traka, tāpēc, tagad ļoti vēlējos to mainīt un gribēju sākt jaunu dzīvi ar cerību tikt Los Santos Valdībā par Apsargu un aizsargāt mūsu mēru.

Vai kādreiz jums ir sastādīts protokols?: Nē.

Ja jums ir sastādīts, tad par ko?:

Vai jūs kādreiz esat bijis apcietināts?: Jā, bija viena reize, kad es ar draugiem iedzēru un nepatikšanas uzstaisijām un ieslodzija mani uz 24h, bet tad kad viss bija beidzies sāku no tā laika jaunu dzīvi. Jo sapratu cik tas ir muļķīgi.

Ja esat ticis apcietināts, tad automātiski CV tiek noraidīts.


6.Izvēletais amats:

Vēlamais amats uz kuru kandidējat: Apsargs.

Izstāstiet savus darba pienākumus izvēletajā amatā: Tātad, manā izvēlētajā amatā ir jādara tas, ka man ir jāpsargā mērs no visādiem notikumiem, kas ir ļoti bīstami dzīvībai, jo man patīk savs izvēlētais darbs, kurš gan ir bīstams. Bet vissvairāk gribu palīdzēt mēram ar saviem uzsticamajiem diviem brāļiem Valerian Johnson un Gabriel Johnson kuri pašlaik ir Los Santos Valdības apsargi. Un tas pienākums nav ļoti reti, mēru pārsvarā izsauc uz dažādām pārunām, un gribu būt blakus un aizstāvēt. Esmu strādāji policijā jau vairākus kadus un guvis piereidzi pasargāt mūsu štatu, un mūsu štata iedzīvotājus. 

Vai apzināties, ka tas ir atbildīgs amats?: Protams, apzinos.


7.Motivācijas dati:

Uzraksti nelielu motivācijas vēstuli  (100-120 vārdi): Tātad, mani saudz Mike Johnson, mani Los Santos Valdībā motivē strādat viss vairāk ģimene un draugi , kā arī mans gribaspēks jo vēlos palīdzēt pilsetā, vienmēr patīk palīdzēt un daru kas ir manos spēkos. Kopš bernības labprāt palīdzēju cilvēkiem, ģimene atbalstija un palīzēja lai es sasniegtu savu mērķi un darija daudz ko labā, tāpec visu labo vēlos arī darīt citiem tā pātās kā mana ģimene.

Kādēļ mums Jūs būtu jāpieņem valdībā?: Mani motivē pats interesantais darbs, kas dažiem liksies bīstams, un ļoti bailīgs.


OOC Informācija:

Vārds: Kristiāns

Vecums: 15

Vai jums ir pieredze roleplay atveidošanā un cik ilga tā ir?: 3-5 gadi.

Kā Jūs novērtējat savas roleplay zināšanas (10 baļļu skalā)?: 8,5/10

Kā Jūs novērtējat savas braukšanas prasmes (10 baļļu skalā)?: 10/10

Cik labi Jūs pārzinat Los Santos (10 baļļu skalā)?: 8/10

Cik daudz laika veltīsi šajam darbam ikdienā?: Visu laiku, nekad nepadošos!

 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 17. janvārī, 15:03
0
post

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

Labdien cienijamais Mike Johnson , vēlos paziņot ka jūsu CV tiek apstiprināts. Ar jums sazināsies 24h laikā , pa norādito tālruni. Tad tiks norunāta intervija.

 

                                                                                                                                                                                Ar cieņu - Christian Heal.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0