bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[GM atkārtoti] Kazhiks
Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 09:17

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [/]

Anketa

Tavs vārds: Kārlis

Iepriekšējie nickname: -

Tavs vecums: 21

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Pavel Nikiforov [izbijis Chernaya Brigada f3 līderis], Jacob Whitbeck [LSPD 3. pakāpes virsnieks] un Zachary Harris [British Roadmen]

Pieredze kā Gamemaster: Pārāk liela pieredze man pašā MTA gamemaster jomā nav, taču ir pieredze iekš SA:MP. Bet uzskatu, ka viegli adaptēšos un problēmu nebūs.

Pieredze Roleplay jomā:  Jau labu laiku, gan MTA gan SA:MP, ilgu laiku spēlēju lomuspēli LSRP un arī owlgamingā, kas ir angļu serveri. Spēlēju latviešu serverus arī ilgi, protams atšķirība jūtama. Roleplay nav problēma, ar daudziem esmu veidojis situācijas - pie tam diezgan detalizētās komandās.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Vienu reizi, uzrakstīju PM adminam, tiku iejailots par 10.noteikumu uz 15 minūtēm.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Vienu. Historijs šeit. Vēlos kaut ko mazliet piebilst par savu netīro history, bet to izdarīšu pie motivācijas.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sasveicināšanās.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: RP līmenis. Gribu cilvēkus ne tikai sodīt, bet apmācīt kā būtu pareizāk. Bieži vien ir sīki reporti, kurus iesūtu gan es, gan citi cilvēki, bet prasa bieži vien vismaz 30 minūtes lai kāds viņus izskatītu. Gribu lai ir ātri un efektīvi un zinu ka to varu sniegt.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Esmu komunikabls, pieaudzis, diezgan pieklājīgs. Balstos uz principa - cieni mani un cienīšu tevi. Zinu, kā jūtas parastie spēlētāji, jo esmu daudz un tiešām daudz spēlējis kā spēlētājs un ticis gan patiesi, gan nepatiesi iemests ajailā. Esmu vienmēr vēlējies būt tāds kā draugs visiem, izprast cilvēku, saprast, ko tiešām viņš dara un ļaut viņam paskaidrot situāciju, pirms brutāli viņam sačakarēt dienu ar ajailu. Pašam ir gadījies atsēdēt, tikai tāpēc ka mani neuzklausa vai nenoskaidro situāciju. Esmu aktīvs, salīdzinoši aktīvs. Skola-Garāža-Mājas. Studēju un kojās brīvajā laikā nav ko darīt. Un tā vel vismaz četrus gadus. Tā kā uzskatu, ka ar aktivitāti problēmu galīgi nevajadzētu būt. Ne tikai jūtos, bet arī esmu pieaudzis un spēju pieņemt vīrišķīgus , patiesus lēmumus, nevis domāt ar pubertāti un runāt muļķības. Apzinos savas spējas gan OOC , gan IC. Tādā ziņā, ka varu būt korekts GM un arī ļoti ''decent'' spēlētājs. T.i. - aktīvi iesaistīties roleplay situācijās , kā arī objektīvi pamanīt cilvēkus, kas pārkāpj noteikumus. Tiešsaistē esmu diezgan bieži, kā arī uz ilgu laiku ikdienā. Darbadienās pēc studijām kā minimums no pieciem/sešiem vakarā līdz pat 23-00. Varu arī taisīt video recordus lai veidotu pilnīgākas sūdzības/sūdzību pārspriedumus u.c. Neesmu ļaunatminīgs, zinu, ka cilvēki mēdz pateikt vārdus, ko negrib, nolamāt, jo tas ir tikai normāli dusmu iespaidā. Nekad neatcerēšos cilvēku ar sliktu, tādā ziņā, ja mani nosauks par ''muļķi/dauni/stulbeni'' un es par to sodīšu, tad nekad nebūs tā, ka katru reizi , kad šis konkrētais indivīds pārkāps noteikumus - es viņu sodīšu 3 reizes vairāk. Tā nebūs. Pieņemu korektus, pārdomātus lēmumus, bez stulbām provokācijām. Ir jāmāk saprast citus, pēc kā sapratīs arī tevi. Runājot par manu historiju, ir diezgan sāpīgi noskatīties, uz to, jo pirms es sāku patiešām šeit rp'ot, es neuztvēru serveri nopietni,patika trollot un taisīt visādas muļķības, bet tagad, kad esmu sācis visu šo uztvert nopietnāk, es apzinos, ka varu darīt komūnam labu, nesēžot jailos un visur citur, bet gan uzlabot RP līmeni ar karstu vēlmi. Zinu to, ka tagad esmu tikai uz pareizā ceļa un muļķības vairāk neatkārtosies. Kā nekā, pēdējais jail bijis 21.decembrī, uzskatu, ka ļoti aktīvi spēlējot un rp'ojot, pēdējais jails pirms vairāk kā nedēļas ir savā ziņā labi.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos,protams.

p.s. Kādu gabaliņu nokopēju no iepriekšējā pieteikuma, tikai tāpēc, ka motivācija jau nemainās, tā tikai aug.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 09:30
1
post

Reccomend ,diezgan izproti ko nozīmē Roleplay tagad arī vajadzētu kādu stingrāku kurš varētu izskadrot kādam. gl 


draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 4m
Redzēts 24. martā, 22:35
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 13:26
0
post

Došu PAR, roleplay izproti, pieteikums diezgan labi uzrakstīts!

dzēsts_profils_2
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 1h 30m 31s
Redzēts 2020. gada 04. janvārī, 14:53
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 13:38
3
post

Neatbalstu, jo līmenis nav pietiekoši labs un to var apstiprināt British Roadmen frakcijas topikā.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 15:45
0
post

solija atdot savu stipendiju REC dēļ. ATBALSTU.

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
583 atbildes forumā
Online: 18d 18h 42m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. janvārī, 16:13
0
post

Esi zināms pipars.Izturies pret mazākiem nosodoši,bet zinu ka spēsi pavilkt GM.

PAR.

Ricins
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1786 atbildes forumā
Online: 125d 11h 59m
Redzēts pirms 4 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 12:33
0
post

Par, katram japierāda sevi un esi saprotoš

pret, nesaproti nemaz komandas!! Pasēdi vel!

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2020. gada 11. janvārī, 21:07.


luchega
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 7h 58m 45s
Redzēts 2020. gada 16. janvārī, 19:06
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 12:38
0
post

Man patīk, dodu savu PAR, domāju esmu izvēlējies labi, jo tu esi uzrakstījis diezgan garu un labu pieteikumu kas jau secina ka laiku lieki netērēji. Cerams nebūs tāda hu*ņa kā ar dažiem labiem gamemasteriem/adminiem ar slinkuma vai bezdarbības vai jau vispār trollisma problēmām. Veiksmi!

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 25m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 15:10
0
post

Grūta izvēle, esi zināms utml, bet aktivitāte nav no tām labākajām.. 

Bet lai iet, ielikšu par ar cerību, ka tas atmaksāsies :)

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 03:02
0
post

Izlasot tavu pieteikumu, došu tev Zaļo gaismu, lai gan man nepatika tavs history, bet nu pavērojot tevi ic, rp māki, vecums ir labs un galva ir uz pleciem. Ceru, kad nenožēlošu savu izvēli. Veiksmi ;)

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 12:19
0
post

Teica, ka atspārdīs ja neielikšu PAR.

Pieteikums ir okei, iespēju var dot sevi pierādīt, tik mazāk vakara izklaižu un viss būš forši. Cerams nepievilsi, onkuli Fleksi. PAR

 

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 16:41
0
post

Stopadova PAR, normals čalis ta kā taja dziesmā :)

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
462 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. janvārī, 15:49
0
post

Izskaties sakarīgs, un motivēja tavs pieteikums likšu PAR :)

 

 

 

 

Gideons
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 50m 31s
Redzēts 2020. gada 20. janvārī, 00:48
Pievienots, 2020. gada 19. janvārī, 15:56
0
post

Tu esi cilvēks, kurš neizprot kas ir jādara lomuspēlē. Tiekšanās pēc gamemaster tikai parāda to, ka tu neesi spējīgs būt draudzīgs un draudzēties ar citiem spēlētājiem, jo tev ir vēlme būt pārākam pār citiem, kas ir ļoti stulbi un nejauki. Tu absolūti nemāki pariezi atveidot savu lomu tikai tāpēc vien, ka visu uztver pārāk nopietni un neproti atcerēties, ka šī ir tikai spēle, kur cilvēki nāk izbaudīt brīvo laiku, bet es tevi nenosodu. Cilvēki, kas mācās tehnikumā mēdz būt dažkārt dīvaini un relatīvi (mainīgi), bez konstanta viedokļa. Es tevi nevaru rekomendēt, jo tu nenesīsi nekādu labumu kick lomuspēlei kā tikai vēl 20 neapmierinātus spēlētājus, jo nepratīsi pareizi izskatīt viņa sūdzību.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 19. janvārī, 16:59
1
post

Sveiks, Kazhiks!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, historyā, sodi labojami ar laiku un pieredzi, mēģināts nav zaudēts, pārbaudes laiks(1 nedēļā) tev sevi jāpierāda, tiklīdz 1 patiesa sūdzība, tiec bez brīdinājuma izmests.

Sazinies ar mani, lai saņemtu statusu.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0