bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
1
topic
[GM] Helludoin
Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 15:47

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Armands

Iepriekšējie nickname: Tikai Helludoin- Xavier Boo

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Xavier Boo-LLC Motus, Nadeem Zea (nespēlēju caur šo characteru), Bill Stake (nespēlēju caur šo characteru).

Pieredze kā Gamemaster: Nav pieredze, kā GameMaster, bet esmu bijis administrators citur. Vēlos būt GameMaster šajā serverī, jo protu komunicēt ar cilvēkiem un esmu atbildīgs, patīk palīdzēt un dot padomus, jo pats pietiekami daudz palīdzības un padomus esmu saņēmis no esošā AD sastāva.

Pieredze Roleplay jomā: RolePlay spēlēju aptuveni 4-5 gadus, ir pietiekami liela pieredze un izprotu jēdzienu RP. Varu piedalīties jebkurā RP situācijā un darītu to ar lielāko prieku. Kopš sāku spēlēt Kick.lv erpoju, tad paņēmu nelielu pauzīti no erpošanas, bet tagad atkal, kopš esmu f3, erpoju, jo, tas taču ir interesanti, ne tā?

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):  https://prnt.sc/qkejlr">https://prnt.sc/qkejlr

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, mani sauc Armands, Kick.lv spēlēju kopš septembra, serveri ieteica draugs, iepatikās un spēlēju Kick.lv vēl pat šodien. Nodarbojos ar sportu, esmu komunikabls un saprotošs. Interesanti notikumi ar rp notiek katru dienu, jo strādāju LLC Motus un mums ir darbapilnas rokas. Esmu draudzīgs, bet dažreiz gadās situācijas - Kā pret mani, tā es pretīm.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista daudz lietas, bet galvenā no tām būtu, ka spēlētāji raksta reportus un administatori ir aizņemti un nevar tos pieņemt, tāpēc vēlos pievienoties GM sastāvam, lai varētu palīdzēt spēlētājiem un rast atbildes uz jautājumiem, ko tie uzdod. Vienreiz jau rakstīju pieteikumu, bet pusceļā apstājos redzot kritiku uz citu pieteikumiem, bet šoreiz saņēmos un to izdarīju. Bet, vislielāko paldies vēlos teikt Kapracim, jo tieši no viņa iedvesmojos uzrakstīt pieteikumu, jo man patīk, kā viņš pilda savus pienākumus, un kā viņš komunicē ar spēlētājiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Vēlos pievienoties GM sastāvam, jo mani tas ļoti interesē, vēlos palīdzēt spēlētājiem un iepazīties vairāk ar GM un administratoru sastāvu. Man ir palīdzējuši daudzi GM un administatori un vēlos kaut kā atlīdzināt viņu palīdzību- palīdzot citiem. Motivācija ir ļoti liela un ar lielāko prieku pavadītu Kick.lv serverī vēl vairāk laika un dot savus padomu un palīdzību tiem, kam tā tiešām ir vajadzīga, jo reiz pats esmu bijis jauniņais šajā serverī un no GM un AD saņēmu atbalstu un padomus ko un kā darīt, tāpēc arī es vēlos to darīt. Kā jau teicu, ļoti pateicos Kapracim, jo viņš pierāda, ka AD nav vienalga par spēlētājiem, kā to citi saka, un, ka viņi vēlas mums palīdzēt un attīstīt mūs RP jomā. Tāpēc ceru, ka manu pieteikumu apstiprinās un varēšu tālāk darboties kā GM un dot spēlētājiem visu to, ko esmu saņēmis.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, es apzinos!

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 15:49
1
post

Ar nepacietibu gaidisim tavus draugus, kas sametis tev rekomendacijs un pretiniekiem pret tevi spaidis disslike. Atceries puisheli, ka disslike ari ir like un heiteri ari ir fani.

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 15:51
1
post

kā konkurents, palikšu neitrāls, bet viedokli izteikšu-

motivācijas vēstule nav motivācijas vēstule, bet gan kaut kāda veida pateicība adminiem, historijā 3 reizes logoff rp, kas pasaka, ka negribi rpot..

gl

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 43m
Redzēts 15. janvārī, 12:04
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 15:54
1
post

3 ajaili par RP avoid, pietiekami, lai ieliktu pret.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 4m
Redzēts Vakar, 22:42
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 15:54
1
post

Solīt jau vari daudz, bet cik daudz no tā spēsi izdarīt? Anti, pieteikums švaks, iesaku vēl pasēdēt, pamācīties un tad varbūt.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 16:23
1
post

Kāpēc, lai kādam nedod iespēju sevi pierādīt? Lai mēģina, būs kasjaki ātri vien to statusu pazaudēs un varēs izbaudīt spēli kā playeris apgūstot vēl vairāk zināšanu. Pieteikums samēra ir okei, vēlu veiksmi - Armand.

PAR

Pēdējo reizi rediģēja FL3X, 2020. gada 08. janvārī, 00:45.

 

Nilucis
Lietotājs
Nilucīts
26 atbildes forumā
Online: 4d 17h 28m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 04:41
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 12:24
0
post

Ar šo spēlētāju iekš IC esmu daudz erpojis, kā arī piedalījies dažādās situācijās. Viņš ir komunikabls gan spēlē gan dzīvē💪. Es PAR

Pēdējo reizi rediģēja Nilucis, 2020. gada 08. janvārī, 12:24.
Ricins
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 50m
Redzēts pirms 6 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 12:31
0
post

Lai iet par, katram sevi japierāda. Veiksmi!


Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 13:06
0
post

ViennoZīmigi pret viss ko tu dari serverī braukā ar savu bmw.

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 28m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2020. gada 08. janvārī, 15:12
0
post

Nezinu, kā tev iet ar LLC tagad, bet kad vēl bīji LSV, visa tā laika garumā izcēlies ar vienu notikumu, kopš tā laika, vienu reizi esmu tevi redzējis rpojam, apmēram divi mēneši ir pagājuši.. Ar BMW braukājot, neizrādi nekādu iniciatīvu un tādēļ arī likšu pret.

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 03:04
0
post

No manis tikai tie labākie vārdi, jo erpojam venā f3, man ir prieks, kad esmu atradis kādu, ar kuru man ir interesanti izspēlēt dažādas situācija. Jā, kad biji LSV, tev bija slinkums erpot, jo tur nekas nenotika, taču tagad, redzu, kad tu ar prieku erpo un darbojies pie manis. Ceru tevi satikt mūsu pulkā ;)

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 19. janvārī, 16:43
0
post

Sveiks, Helludoin!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to nepieņemt, 3 sodi par Log Off rp laikā, tas jau vien pasaka visu par tevi, ka nevēlies erpot, ko tu vari iemācīt citiem, ja rp situācijas leavo, parāda arī tavs ooc insult, nemāki valdīt par saviem vārdiem.


Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0