bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
GM[Marks]
Marks
Lietotājs
Margossa
32 atbildes forumā
Online: 2d 1h 46m
Redzēts 2020. gada 11. oktobrī, 13:59
Pievienots, 2020. gada 05. janvārī, 19:53

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x ]

• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x]

• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x ]

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [-]

• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x]

 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

 

Anketa

 

Tavs vārds: Marks (IG James Quartez, Tom Jefferson)

 

Iepriekšējie nickname: Markzz

 

Tavs vecums: 14

 

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Mana personāža ir James Quartez nestrādā tagad nekur./

 

 

Pieredze kā Gamemaster: Esmu bijis AD un GM citos serveros bet servera īpašnieki nebija tie labakie!

 

Pieredze Roleplay jomā: Kā jau iepriekš minēju ar RP esmu saskāries diezgan daudz.  Jau dažu gadu atpakaļ laikiem esmu erpojis, un mācijies noteikumus. Esmu izpalīdzējis citiem, kā vien varēju RP jomā.

 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Esmu 

 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):https://failiem.lv/u/ntbzjcza">https://failiem.lv/u/ntbzjcza

 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):

Mani sauc Marks, man ir 14 gadi. Esmu aktīvs datora lietotājs, kā arī nodarbojos ar Sportu.  Dzīvoju laukos un daudz spēlēju MTA.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?

Mani piesaista tas, ka serverī nāk daudz jaunu spēlētāju, bet viņi nezin kas ir roleplay, vai ko tajā darīt. Esmu vienmēr gatavs palīdzēt citiem un iegūt daudz ko jaunu! Vairākkārt esmu bijis situācijās, kur otrai personai ir kļūdains RP, bet nespēju neko darīt. Protams, cenšos izpalīdzēt tiem kas klausās un iegaumē sacīto! Redzu ka serverī nav tik daudz GM tāpēc izlēmu kandidēt!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):  Tātad, kā jau visur iepriekš minēju, esmu ļoti aktīvs un pieredzējis RP spēlētājs, vēlos uzlabot serveri gan citās lietās, gan cilvēku RP prasmes. Esmu vienmēr atsaucīgs un izpalīdzēšu katram, kam to vajadzēs. GM man būtu lieliska iespēja sevi pierādīt, ka esmu prasmīgs un zinošs, kā arī izpalīdzēt citiem, kam to vajag. Serverī esmu jau no paša sākuma, un erpojis, jau no tā laika. Protams, nēsmu es izcils vai ideāls, ar katru dienu vēlos šīs prasmes paaugstināt un GM būtu lieliska iespēja. Redzu dažus neaktīvus GM ( No Hate), un vēlos būt tas, kas sevi parāda no gaišās puses! Būšu gatavs jebkādam pārbaudījumam! Vēlos palīdzēt attīstīt serveri un uzlabot citu spēlētaju prasmes RP jomā. 

P.S atvainojat,  nelielas gramatikas kļūdas, ļoti grūti no telefona rakstīt! 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.

 

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju* Jā saprotu

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. janvārī, 20:03
0
post

Pret, tukš pieteikums un atkārtojas visi teikumi, tik izlocīti citādāk! Veiksmi!


Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. janvārī, 20:14
2
post

Vecīt tu tgt esi kaut kādos 3 serveros gm. Pret. 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 05. janvārī, 21:07
0
post

Atgadini man Leldes16 padoto. Nevajag tev statusu, noperc kā Wo1n.

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 02:58
0
post

Izlasot tavu pieteikumu, likšu ANTI, jo pieteikums ir diezgan apliks, un nesaskatu nek īpašu, ar ko tu būtu labāks par citiem kandidātiem, pasēdi vēl kādu laiku bez statusa. Veiksmi ;)

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 12:21
0
post

Ti kto takaj? davaj .. 

Pieteikums pliks, uzrakstīts max 5 minūšu laikā ar nodomu ''poxuj būs būs, nē ta nē'',  sēdi ilgāk, pierādi sevi gan OOC, gan IC un tad jau runāsim tālāk par pieteikumiem.

PRET

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 14:49
0
post

Anti! Kā jau citi teica, pieteikums švaks, pirmo reizi tevi redzu.

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 16. janvārī, 16:36
0
post

ANTI ! Ne tu kadā farkcija esi , ne veidojis esi , nezinu tavas spējas iekš rp ,bet nu vecīt ta kā par ātru .

Foruma ari nekādu baigo aktivitāti neesmu redzējis.

GL :)

 

BTW varēji piestradāt pie pieteikuma , tāds baigi papliks. :)

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 19. janvārī, 16:40
1
post

Sveiks, Marks!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to nepieņemt, vecums neatbilstošs, skrien citos projektos pēc statusa tikai zaudē ātri, jo nemāk pildīt savus pienākumus.


Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0