bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
(LSV) Valerian Johnson
“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 13. janvārī, 18:33

IC Informācija

1.Personas dati:

Jūsu pilanis vārds,uzvārds: Valerian Johnson

Personas kods 11002-24459

Telefona numurs:563681

Deklarēta dzīvesvieta:LosSantos

Faktiskā dzīves vieta: Losantos Jeferson

Vecums:30.gadi

Tautība:Amerikānis.

2.Izglītiba secība 

San Fiero Bērnudārzs

Los Sanots Pamatskola 

San Fiero vidusskola 

Los Santos Augstkola

-

3.Pieredze.

Kāda ir jūsu iepriekšeja pieredze šajā amatā?: Esmu strādājis šaja amatā pēdējo1 .gadus. Apsargāju privāt personas.

Kāpec pameti iepriekšējo darba vietu?:  Pametu,jo devos uz LSPD,taču sapratu ka mans darbs tomër ir LSV.

Kur esi strādajis šajā amatā?: Armijā

4.Dokumentu pārbaude.

Vai jums ir automašīnas vadītaja apliecība?: Jā ir.

Vai jums ir Motocikla vadītaja apliecība?: N/A.

Vai jums ir šaujam ieroču licence?: N/A.

Vai jums ir kāda cita Los Santos Štata izsniegta licence?: Beidzies termiņš.

5.Sodāmības.

Vai esat kādreiz sodīts?:N/A.

Ja esat tad paskaidrojiet kāpēc: N/A.

Vai kādreiz jums ir sastādīts protokols?:N/A.

Ja jums ir sastādīts tad par ko ?:N/A.

6.Izvēletais amats.

Kur jūs vēlaties pieteikties:? x Apsargs

Kāda ir jūsu pieredze šajā amatā:Esmu armijā atzits par labako karēvi un viss uzticamako.Armijā dienēju un apguvu visu ko vajag apsardžes darbā

Kās jums jādara šajā izvēletajā amatā?: Jaapsarga pašam , kā ari padotajiem Mērs un citi valdes locekļi , pēc Mēra ieskatiem. 

7.Motivācijas dati.

Uzraksti nelielu motivācijas vēstuli((50-90 vārdos))  Esmu jauns vīrietis kurš atgriezies no armijas , kurā aizstāvēju mūsu valsti. Un kur vēl lielāks gods kā aizstāvet kādu no valdes locekļiem.Esmu diezgan muskuļots , jeb liels .Mans augums ir 1.90.metri un masa aptuveni 90.kg. Māku šaut , domāju ka esmu gana labs kandidāts šām amatam , kā arī galva ir istajā vietā un laika.

Kādēļ mums jūs būtu japieņem valdība?: Tādēl kad esmu gājis armijā un esmu gatavs zaudēt savu dzīvību valdes locekļu dēl.Esmu gatavs aizstavet pret jebko.

OOC Informācija

 

Jūsu vārds:Kristers

Vecums: 14

Vai jums ir pieredze Rpot LSV?:  Jā,esmu strădājis,kad vēl Matthew bija mērs.

Kā jūs novērtējat savas RolePlay zināšanas (10 baļļu skalā)?: 8/10.

Kā jūs novērtejat savas braukšanas prasmes(10 baļļu skalā)?: 9/10.

Cik jūs labi pārzinat Los Santos(1-10)?: 7/10.

Cik daudz laika veltīsi šajam darbam?: Cik vajadzēs tik daudz veltīšu.Esmu gatavs ziedot savu visu laiku lai aizsargātu valdību

Pēdējo reizi rediģēja “Markuss”, 2020. gada 13. janvārī, 18:34.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 13. janvārī, 18:38
0
post

Attēlu rezultāti vaicājumam “los santos government logo”

Labdien cienijamais Valerian Johnson , vēlos paziņot ka jūsu CV tiek apstiprināts. Ar jums sazināsies 24h laikā , pa norādito tālruni. Tad tiks norunāta intervija.

 

                                                                                                                                                                                Ar cieņu - Christian Heal.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 92 skatījumi )
Kristers, Raivis, Artix, Cookie, juppi, Angelis, Skrevele, Tunex, Ofkors, Sneaky, naurz, bLank, Kazhiks, Kriksis, “Markuss”