bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
{GameMaster} LiiLDave
Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 18:33

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [+ ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ + ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Dāvis

Iepriekšējie nickname: LiiLDave and Dave

Tavs vecums:  16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Robin Nixon (LSPD) Fernando Valverdo (LSAK)

Pieredze kā Gamemaster:  Pieredze kā GameMaster man ir bijusi, pat šijā projektā, tapēc pārzinu šā projekta struktūru, un visu pārejo. Esmu bijis dažādos projektos GameMaster, pat Samp. Pieredze netrūkst, un zinu ,kas man kā GameMaster būtu jadara. Uzskatu, ka iepriekš kad biju šī GameMaster amatā, likās ,ka ir ļoti labas atsauksmes un spēju visiem palīdzēt, kuri gribēja ,lai palīdzu. Cenšos nekad nevienu nepievilt, un visiem pēc iespējas ātrak palīzet...

Pieredze Roleplay jomā:  RolePlay jomā pieredze man ir ap 4 vai 5 gadiem nu jau , un uzskatu, ka  esmu pēdēja laikā audzis augstāk, nekā bija piemēram pirms gada. Gūstot jaunas situācijas un pat pamācoties no citiem spēlētajiem. Esmu manuprāt vairāk iesaistijies RP nevis kā agrāk godīgi sakot fermojis naudu Rs Haul vai Autobusos. Ļoti cenšos maksimāli labi veikt šo RolePlay...

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Nē, neesmu viss

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):   https://imgur.com/a/hJBS2p1">https://imgur.com/a/hJBS2p1

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Sveiki visi! Mani sauc Dāvis un man ir 16 gadi. Brīvajā laikā nodarbojos ar sportu, precīzāk ejot uz svaru zāli, vai dodoties  āra skriet uzturot sevi labā fiziskā formā.Pie fantastiska trenera, kurš ļoti morāli palīdz un motivē iet uz tāda veida novirzienu. Nāku no nelielas pilsētas Kuldīga.Domāju, ja šajā pilsētā būtu vairak un dazādu iespēju , tad nebūtu tik aktīvs iekš MTA.Teikšu, ka ļoti es nemācos, bet diezgan labi, skatotites kā gāja agrāk. Cenšos vienmēr visiem maksimāli labi palīdzēt, un nevienu nekad nepievilt, ja cilveks ir uz manis paļāvies gan skolā, gan ārpus tās ,vai pie datora. Diezgan esmu pielipis MTA.KICK.LV projektam, ar lieliem nākotnes plāniem, kurus īstenot centišos šeit īstenot..

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Mani piesaistija man paša velme. Tā būtu precīzak  manot RP laikā dažus ne pietiekami lielā RP līmenī. Un vēlētos tos apmācīt, sniedzot viņiem savu pieredzi no roleplay , ko esmu guvis visu šo 5 gadu laikā, pavadot milzum daudzas stundas pie datora . Istāstit viegliem vārdiem to citiem un cenšoties uzlabot RP darbībās, un pat varbūt tad būtu pašiem šiem tagadējajiem pārkāpējiem interesantak, un nāktu ar prieku , lai tikai paerpotu..

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):  Esmu ļoti motivēts atkārtoti kļut par vienu no šī servera uzraugiem, kas palīdzetu pieņemt gan reportus, gan uzturēt serveri kārtība, būdams bieži ON un stundām ilgi. Es censtos cik vien varu, un nepieļautu vairs nekad šādas stulbas kļūdas, kādu jau pieļāvu,kā nekā cilvēki mācas no kļūdām ,lai otro reizi tās nepieļautu, un šis citāts būtu par mani šī brīža mērķi, jo sapratu, ko ne tā izdariju, tapēc sāņēmu šo iepriekš gūto sodu. Pa visu šo laiku, kamēr neesu vairs statusā, esmu veicis daudz uzlabojumus sevī , kas ļoti palīdzētu, ja būtu šī servera spēlētaju uzraugs.Paldies visiem, kas tic man un palīdz...

Ar cieņu Dāvis

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos

 

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 18:42
0
post

Anti šitas nebūs labi 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 51m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 18:58
0
post

Vad čalis lsak un ir sakarīgs. Par, varesi savaldit


bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 43m
Redzēts 15. janvārī, 12:04
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 18:59
0
post

Nesen rakstīji, būs same iznākums.

Pietiek tev, neesi pietiekami pieredzējis, lai tiktu par GM'u.

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 19:01
0
post

Lieku  lielu -PAR-,pateicoties tam,kad tava attieksme pret serveri ir pietiekami pieņemama,proti kopā erpojam LSPD,esam vienā patruļā,taču kā jau šodien teici,kad  strādāsi pilnīgi apņēmīgi un darīsi savus pienākumus :)-

user1
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 8d 7h 19m
Redzēts 2020. gada 02. decembrī, 09:41
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 19:14
0
post

Esmu PAR normāls čalis,LSAK vaditājs,sakrarīgs izpalidzīgs domāju ka viņam obligāti ir jabūt GM 

ogralfs1
Lietotājs
14 atbildes forumā
Online: 1d 0h 3m
Redzēts 2020. gada 07. janvārī, 20:32
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 20:26
0
post

Tu neesi administrators almost, kuru šodien reklamēja? 

12234

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 20:30
0
post

Likšu PAR, labi māki vadīt LSAK, domāju ka varēsi labi arī vadīt GM

 

 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 20:30
0
post

Šitam dodu PAR, ļoti sakarīgs čalis un domāju ka varēs izpildīt gamemaster pienākumu. Šitam ir jābūt GM 

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 21:27
0
post

Tu neesi administrators almost, kuru šodien reklamēja? 

12234

Manuprāt, pat netaisos viņu skatīties.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0