bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
4
topic
[GameMaster] Rasty
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 15:06

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristiāns

Iepriekšējie nickname:  Rasty

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Mike Johnson, darbojos Los Santos Valdībā (Apsargs)

Pieredze kā Gamemaster:  Ir.

Pieredze Roleplay jomā: Tātad, es spēlēju roleplay 3-5 gadus, sāku savu roleplay pierdzi spēlējot samp.lv serveri.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Protams, esmu ticis sodīts par DM, OOC INS, bet tas viss bija sena pagātne pirms *restarta*, ir arī sanācis tagad pēc restarta  kaut ko tādu izdarīt, jo dažreiz nav tā motivācija attēlot roleplay, bet padzīt kaut kādas ziepas ar draugiem, bet nu gribu izaugt no troļļa pakāpes, kura man tagad ir, bet no tās es gribu izaugt, lai man nekristos reputācija, protams pats to visu atzīstu, un ir arī cilvēki kas to saka par mani, ka esmu trollis.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Pašlaik MTA.KICK.LV serverī tiku sodīts 7 reizes, bet nu, kā sanāca tā ir sanācis, bet mēģinu laboties un nepieļaut vairāk kļūdas kuras es nezināju, piemēram kad pie Bankas taisīja to ceļu, nezināju ka tur nevar braukt, un tad mani ielika par CS pākāpšanu aJailā un tiku sodīts uz 30 minūtēm. https://imgur.com/a/FPAAcKr

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad, par cik nēesmu uzrakstijis sasveicināšanos, tad to izdarīšu tagad, iepazīstināšu nedaudz ar sevi. Mani sauc Kristiāns, man ir 15 gadi, nesen palika, esmu no Madonas, mācos Madonas pilsētas vidusskolā. Brīvajā laikā ļoti nodarbojos ar futbolu, eju uz treniņiem un pats bez treniņiem ar to nodarbojos, ar futbolu sāku nodarboties 6 gadu vecumā, nolēmu spēlēt futbolu, jo paskatījos kā citi cilvēki spēlē to un ar to aizraujas un priecājas par saviem ieguldītajiem panākumiem savā pieredzē, daudz saka ka NBA vai arī hokejs ir labāk par futbolu, bet tik un tā futbols ir manā sirdī, basketbolā es arī nogāju apmēram divus gadus, bet pametu, jo komanda bija pārpildīta, un ņēma tikai tos labākos uz spēlēm, bet nebiju viens no tiem, par cik man ļoti nepatīik ziema, tāpēc es arī nespēlēju hokeju, toties citiem maniem ģimenes locekļiem ļoti patīk hokejs. Esmu gājis četrus gadus mūzikas skolā, kurā es spēlēju trompeti, un klavieres, savu brīvo laiku ļoti patīk aizspildīt pavadot to ar savu ģimeni un citiem draugiem. Vasarās bieži braucu ar draugiem un riteņiem pat piecus kilometrus līdz ezeram ļoti karstā dienā, tikai lai varētu atvēsināties. Ļoti patīk makšķerēt, pirmo reizi kad makšķerēju tie bija četri gadi, varētu teikt ka katru vasaru es iesāku ar makšķerēšanu.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Pats kick.lv serveris, kurā ir daudz cilvēku kuri ir radoši, un arī adminstrācija ir atsaucīga, bet dažreiz ir momenti, kad vienkārši nav neviena admina online kad es esmu piemēram, bet visvairāk esmu sastapies ar cilvēkiem, kuriem RolePlay prasmes nav ļoti labas, tāpēc gribu viņiem palīdzēt tās uzlabot, un gribu palīdzēt pašam serverim attīstīties ar vien vairāk un vairāk un vairāk, lai nāktu cilvēki un būtu priecīgi par to ka viņiem būs atsaucīga administrācija.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad, mani sauc Kristiāns, esmu no Madonas un man ir 15 gadi, ar MTA spēlēšanu sāku nodarboties jau no 11 gadu vecuma, samp, bet tāds lēnā un garā ceļā dzirdēju par kaut ko tādu kā PlayHard.lv *nav reklāma* un no PlayHard.lv no dažiem adminstrātoriem dzirdēju kā viņi runā par MTA.KICK.LV, domāju varētu aiziet pamēģināt, un tad es izmēģināju pāsu burvīgo MTA.KICK.LV serveri, kā arī paspēlēju nedaudz CS 1.6, tas mani neuzrunāja spēlēt ļoti, jo man patīk spēlēs ar normālām grafigām, bet nu CS 1.6 pats parsevi ir bišķ dīvais uz grafikām. Spēlējot RolePlay 3-5 gadus esmu apguvis to ka ar cilvēkiem ir ļoti viegli apieties, tikai jāsaprot tas ko viņi vēlas, un man ļoti labi sanāk, saprast ko cilvēki vēlas, lai viņiem palīdzētu. Esmu aktīvs spēlētājs , kurš spēlē cauru dienu un nakti , ir bijuši gadijumi ka spēlēju tik ilgi neredzot citreiz sauli aiz loga , jo tīri neko negribās darīt , kā pavadīt savu brīvo laiku iekš MTA.KICK.LV. Pazīstu arī  dažus cilvēkus no iepriekšējās sezonas, kas šobrīd atrodās adminstrācijas statusā , aktīvi strādā un pilda savus pienākumus un pavada RP dzīvi. Motivē mani arī daži cilvēki, kas teica lai pieteicos un protams tas, ka pašreizējais pieteikumu statuss ir atvēries. Bet būšu ļoti cilvēciski atbildīgs par to ko daru, un apzināšos to ko esmu izdarījis! Liels paldies ka lasat šo, gaidu no jums atbildi pēc iespējas ātrāk jo kurš gan nevēlas ātrāk sasniegt vēlamo mērķi! Kā, nekā, esmu ļoti stirpi mainijis savu attieksmi pret Administrāciju, jo viņi ir tie, kas mani motivē kļūt par RP skolotāju. Un ļoti mainu savu attieksmi vispār pret IC, OOC cilvēkiem, vairs neesmu tāds trollis kāds biju! Vismaz cenšos tāds nebūt.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Saprotu, un ļoti labi!

      Par cik tuvojas Ziemassvētki, gribēju novēlēt jums visiem laimīgu jauno gadu un priecīgus Ziemassvētkus, lai jūsu sapņi piepildas, kā arī es tagad vēlos, lai šis sapnis piepildītos.

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2019. gada 24. decembrī, 22:06.

 

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 15:18
0
post

Anti, abi ar savu draugu trollējaties ar mašīnām, redzēju tavu mašīnu uzspridzinātu braucot garām LSPD.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 15:27
0
post

Pret ,viss ir rakstīts draivera postā + pamanīju šo ,paldies :) imgur.com/a/jCidXrZ

cau

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 15:29
0
post

Par-AngelXD tas ir priekš foruma lai ir kas intresants. (Atbalstu tapēc jo ir bieži online un samērā sakarīgs chalis.)

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 15:33
0
post

Augstāk viss ir pastāstīts PRET!

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 15:41
0
post

Lai jau pamēģina, kāpēc ga ne, rekomendēšu

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2019. gada 23. decembrī, 19:06.
Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 21. decembrī, 19:01
0
post

Domāju, ka došu Antirekomendāciju,jo aplūkojot tavu /history viss bija saprotams. Piedod, bet esmu redzējis kā tu trollo dažreiz.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. decembrī, 19:22
0
post

Pret, tu esi trollis piedod un rly var saprast,kad nav staff tev


Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2019. gada 21. decembrī, 19:31
0
post

Netīšam leiki iepostos

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2019. gada 21. decembrī, 19:32.
Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 21. decembrī, 19:46
0
post

nu nezinu, aplūkojot tavu ./history teikšu PRET . Pasēdi vēl.

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2019. gada 21. decembrī, 19:58
0
post

pret, wannabijs, lido visu laiku ar savu mashinu ,vari huinu, neticu ka varesi apmacit kadu citu ja nespej apmacit pats sevi

rolex_dblg
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 5m 47s
Redzēts 2019. gada 22. decembrī, 13:35
Pievienots, 2019. gada 22. decembrī, 13:34
0
post

Par , jo tu atnāci no westerp

user1
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 8d 7h 19m
Redzēts 2020. gada 02. decembrī, 09:41
Pievienots, 2019. gada 24. decembrī, 21:52
0
post

Esmu par jo viņš ir sakarīgs chalis,izpalīdzīgs

6ix9ine
Lietotājs
19 atbildes forumā
Online: 22h 41m 48s
Redzēts 2020. gada 14. janvārī, 15:58
Pievienots, 2019. gada 24. decembrī, 22:31
0
post

Samp pieredzi es neuzskatitu par pieredzi. Nebūs.

Elans9876
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 2d 20h 52m
Redzēts 2020. gada 18. novembrī, 18:01
Pievienots, 2019. gada 24. decembrī, 23:28
0
post

PAR, liecies saprātošs un izpalīdzīgs

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2019. gada 25. decembrī, 00:51
0
post

Anti ,parādi sevi kā tiešām uzticamu lietotāju ,lēkašana pa komūniem nav diez ko pieņemama lieta.


phine †
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 7d 8h 7m
Redzēts 2022. gada 31. augustā, 16:10
Pievienots, 2019. gada 25. decembrī, 12:46
0
post

Totāls PRET, tu tak esi lowrp, cik reizes esi troļļojis iekš servera, savācies un raksti vēlreiz, varbūt domas mainīsies.

CronosLV
Lietotājs
IG-vnkemilss
4 atbildes forumā
Online: 9h 30m 41s
Redzēts 2020. gada 06. decembrī, 18:21
Pievienots, 2019. gada 29. decembrī, 18:31
0
post

Došu PAR, čalis normāli cenšas RP taisīt, ļoti izspalīdzīgs!!!

OpisLV
Lietotājs
Bijušais administrators
49 atbildes forumā
Online: 6d 8h 26m
Redzēts 2022. gada 08. decembrī, 18:36
Pievienots, 2019. gada 30. decembrī, 17:06
0
post

PAR, Esmu redzējis kā tu erpo!

Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 30. decembrī, 17:23
0
post

Motivācijas vēstule ir mani uzrunājusi, laikam... Bet mīnuss tāds, kad tie ajaili ir daži nesen. Mums ir vaidzīgi aktīvi biedri, cik zinu, bet pats pieminēji kad vēlies izkāpt no ''troll'' statusa. Kad savu reputāciju uzlabosi, tad padomāšu. Pagaidām neitrāls būšu, ķip esmu par, ķip nē. 

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2020. gada 03. janvārī, 09:28
0
post

Būšu PRET, Iekš spēles neēsi manās acīs tas labākais ''piemērs'' pagadījies, uzkatu, ka sastāvā šāds kandidāts nav nepieciešams!

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0