bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
0
topic
[GM] ToniC (Ja visi, tad visi xde)
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 18:12

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artis

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Austin Cole (Nekur, bezdarbnieks), Damian Percoset (LSV – Uzņēmejdarbības & Kultūras Birojs)

Pieredze kā Gamemaster: Esmu iepriekš bijis vairākos serveros Gamemasters, lielākoties mēnešniekos, taču pieredze ir tā ir nākusi. Esmu bijis arī GM’s šeit, taču prakses dēļ nācās atvadīties no amata.

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay spēlēju aptuveni 4 gadus, drīz pat varētu būt visi 5 gadi. Sāku es spēlējot SAMP, kur nebija nopietna Rpošana, tad devos uz PH, kur norpoju divus gadus, apguvu pamatus, taču nebija īsti aizgājis kas īsti ir Roleplay. Tagad aptuveni pēdējo gadu, pusotru esmu sācis kārtīgāk pievērsties roleplayam, taču ir bieži dzīves problēmas dēļ kurām MTA ir jāatstāj nomalē.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Esmu ‘’sodīts’’, taču pēc ielikšanas aJailā uzreiz tiku izņemts, jo bija nepatiess, ajails netika dzēst no /history.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Minēju, ka ir 1 ajails, kurš bija nepaties, bet ja vajag varu pievienot arī linku ar /history.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Nav sasveicināšanās topiks, nebiju sākumā redzējis jēgu to rakstīt, tamdēļ ātri pastāstīšu par sevi.

Mani sauc Artis, dzīvoju es Kuldīgā visus savus 18 gadus. Mācos KTTT(Kuldīgas teķī, īsāk sakot). Mācos par loģistikas darbinieku, esmu jau tur 3 gadu, trešais kurss. Brīvo laiku pavaidu ar draugiem vai arī tagad, kad laiks nav no tiem labākajiem, tad spēlēju datoru, precīzāk MTA. Dažreiz uzspēlēju arī Minecraft/Nedaudz Terraria /CS:GO/ Dota 2/ Forza Horizon 4 un vēl pāris spēlītes, kurās bieži vairs neeju. Pirms sāku likt tiesības gāju aktīvi uz zāli. Tur rekordi nav lieli, benchoju 65kg, pie 300kg legpress+aparāts, squatoju ar 70kg. Bet kā minēju, sāku likt tiesības kur arī zāles laiki apstājās. Tagad ar janvāra sākumu sāku domāt iet atpakaļ, jo autoskolā palikušas tikai braukšanas un tās ar zāli apvienot varu.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Nekārtība iekš servera. Pašreizējais administrācijas sastāvs. Reports laiks, kas ir jāgaida, lai mazākā problēma tiktu atrisinātu. Paša Kick atmosfēra, kurā patīk uzturēties, protams, ir izņēmumi, kad negribētos šeit, bet tie iemesli ir pazuduši.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Sāksim ar acīm redzamo – roleplays no lielākā cilvēku pulka ir neredzams. Ko aizvakar pieredzēju bija bindi, kas vispār ir ļoti nožēlojami. Nesaprotu kā cilvēkiem tas var būt interesanti, Roleplay serverī spēlēt ar bindiem, savus pirkstus izmantot tikai un vienīgi, lai ar mašīnu varētu pabraukt uz priekšu. Šis viss neattiecas uz cilvēkiem, kas Rpo savā dabā, jo ar citiem tas ir varteikt neiespējami. Vari to atzīt vai neatzīt, īsti man tas vairs neinteresēs, taču pēdējā laikā mans RP līmenis ir diezgan palielinājies. Tamdēļ domāju, ka manas spējas būtu diezgan lielas, lai varētu apmācīt cilvēkus, kam roleplay prasmes vēl ir uz Jūs. Kā āri iepriekš minēju, esmu šeit pabijis Gamemaster amatā, tamdēļ saprotu kas un kā notiekās šeit iekš servera. Kad biju GM serverī, tad mēneša laikā apmācīju divas personas, kuras, es domāju, ka pēc manis skaidrotā izprata RP jēgu, vismaz daudzmaz, jo sūdzības par abiem pēctam nebija. Esmu diezgan aktīvs, protams, ir savi dzīves momenti, kad negribās neko darīt, bet pārsvarā man nav tā. Pašreiz serverī man nav īsti ko radīt, pārsvarā esmu forumā, jo mans pašreizējais darbs nav īsto domāts, lai kaut ko baigi IC darītu, protams, kaut kas ir, bet tagad vēl tiek LSV taisīts. Esmu komunikabla persona, kas ar lielāko prieku ies ar kādu parunāt. Šī īpašība visnotaļ ir noderīga GM amatam. Viegli apejos ar cilvēkiem, spēju parasti atrast kopēju valodu ar cilvēkiem, kaut vai mūsu intereses un attiecības ir pretējas. Neesmu necik agresīvs cilvēks, tamdēļ arī viegli neaizsvilstos. Sadusmojos pārsvarā tikai tad, ja kāds izdara kaut ko ļoti stulbu, ko varēja nedarīt, ja būtu runājis, nevis klusējis. Personīgi domāju, ka neesmu nemaz tik slikts variants. Ja tā padomā, tad kamēr atrados GM statusā, tad par mani nebija neviena patiesa sūdzība. Biju ļoti aktīvs serverī, kaut vai tad laiks bija 2x mazāk nekā tagad, bet tāpat reporti bija man samērā daudz.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts Vakar, 10:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 19:01
0
post

Par puika tev, esi zinams  un tiksi galā, veiksmi!


Tankists
Lietotājs
MAKAVELI
193 atbildes forumā
Online: 14d 1h 3m
Redzēts 22. martā, 15:09
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 19:23
3
post

es jau neko neteikšu bet.

 

https://www.youtube.com/watch?v=o_n5Y4pdQt0">https://www.youtube.com/watch?v=o_n5Y4pdQt0

šodien notikums dc runājot ar Tonic

šis lejā atrodams ph  

kaut kā visulaiku draudēja ka ar savu desert eagle caur domi sašaus man mahu un neviens neuzinās.un tagad abi 2 specīali dislaik.tākā pret.

Pēdējo reizi rediģēja Tankists, 2019. gada 13. decembrī, 19:29.
Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 19:28
3
post

nebūs!

 

Sodīts par lieku postu un pieteikuma piemēslošanu. || BunnyHop

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2019. gada 14. decembrī, 12:30.

Elans9876
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 2d 20h 52m
Redzēts 2020. gada 18. novembrī, 18:01
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 19:32
1
post

Par šo kandidātu

@Tankists Varēji nofilmēt to, kad gāji apzagt mājas nevis to, ka tu savāri stulbības un pēctam nīdi, kad ir sekas. Un varēji nofilmēt to, kad teici, kad metīsi mani ārā no LSAK no tā, kad es tevī neklausijos, aizgāju pats un tu pasūdzējies kā mazs bērns.

Pēdējo reizi rediģēja Elans9876, 2019. gada 13. decembrī, 19:58.
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 19:39
0
post

Rekomendācija! Pazīstams, pieteikums smuki uzrakstīts, spēs tikt galā ar GM pienākumiem.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 19:54
2
post

Es nezinu, bet man liekas, ka esi baigais statusņiks. Visur tiecies pēc statusa, ja to nedabū, tad vot sākas diršanās. Staigā pa projektiem un meklē, kur tikai dabūt statusu.

diemžēl pret

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 11:59
0
post

PAR! Esmu redzēji kā erpo, esam arī erpojuši kopā!

 

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2019. gada 14. decembrī, 12:38.

 

 

6ix9ine
Lietotājs
19 atbildes forumā
Online: 22h 41m 48s
Redzēts 2020. gada 14. janvārī, 15:58
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 13:18
0
post

Cik nopietni tu grasies uztvert gamemastera pienākumu, ja liec nosaukumu- [GM] ToniC (Ja visi, tad visi xde). Tu noteikti esi tieši tāds pats kā Ofkors, FL3X, kas statusu grib savām vajadzībām, lai redzētu zaļu krāsu TAB panelī un izmantot fixveh.

Noteikti nebūs.

Pēdējo reizi rediģēja 6ix9ine, 2019. gada 14. decembrī, 13:19.
phine †
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 7d 8h 7m
Redzēts 2022. gada 31. augustā, 16:10
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 13:20
0
post

Totāls PRET, nemāki sevi savaldīt čatā,liela mute.

Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 14:29
0
post

Izlasot tavu pieteikumu, secināju ka esi diezgan sakarīgs cilvēks un spēsi tikt ar visu galā.

Atvaino, neesmu Tevi redzējis erpojam, bet dodu tev sakarīgu PAR.

Novēlu Tev veiksmi!

Artix
Bijušais administrators
111 atbildes forumā
Online: 39d 19h 35m
Redzēts 17. aprīlī, 13:01
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 15:42
0
post

Neesmu redzējis tevi In-Game, bet nu lai jau iet PAR. Pieredze ir vairākos serveros, tapēc neredzu milzīgu iemeslu, lai liktu pret.

Mote
Lietotājs
Valterinsh
20 atbildes forumā
Online: 3d 12h 13m
Redzēts 2019. gada 25. decembrī, 21:24
Pievienots, 2019. gada 15. decembrī, 02:50
0
post

Par!

panelis
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 23h 36m
Redzēts 2020. gada 31. janvārī, 23:10
Pievienots, 2019. gada 15. decembrī, 12:05
0
post

neko tu nemāki un neizdarīsi, status katrā serverī. Bērna gājiens tikai un vienīgi redzams, pret. XDE XDE, loti smiekligi vaine? 

young and inexpert, looking to the future.

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 15. decembrī, 12:50
0
post

pret, bosiem vietas maz. nebūsi spējīgs pavilkt amatu.

 

- If you don't like me then i'm sorry -

OpisLV
Lietotājs
Bijušais administrators
49 atbildes forumā
Online: 6d 8h 26m
Redzēts 2022. gada 08. decembrī, 18:36
Pievienots, 2019. gada 15. decembrī, 15:42
0
post

Vienkārši pret,nevajag tevi tur.

Rembo
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 2d 19h 55m
Redzēts 2020. gada 20. maijā, 12:41
Pievienots, 2019. gada 15. decembrī, 16:16
0
post

 pret Domāju ka stava jau pieteik!

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 18. decembrī, 16:46
0
post

Sveiks, Tonic!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt,nav aktivitāte, tikai 22 stundas, kas nav pieņemami kā GameMasteram un kā tauta jau saka ka nebūs.


Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0