bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSV] Gabe Itch
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 23:53

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Gabe Itch

Telefona Numurs: 342961

Deklerētā Dzīvesvieta: Temple St.

Faktiskā dzīvesvieta: Temple St.

Dzimums: Vīrietis

Gadi: 24

Vai ir auto vadītāja apliecība?: 

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē.

Personas Izglītība: 

Las Venturas bērnudārzs ''Lācīši''

Las Venturas 3. sākumskola 

Las Venturas 2. pamatskola

Los Santos 1. vidusskola

Los Santos Koledža 

Izvēlētā vakance: Apsargs

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: 

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: 

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]:  Manā izvēlētajā amatā jāsargā mērs. Tas ir jādara profesionāli un precīzi. Domāju, ka lielākā problēma apsargiem ir tāda, ka tie nemāk pašaizsardzību bez letāla ieroča. Mēra apsargšāna nav joka profesija un tajā var tikt savainots. Ja ar mēru kaut kas notiek un ar viņu ir bijuši apsargi, tad tas nozīme, ka tie nav spējīgi pildīt savu darbu. Bez mēra apsargšānas arī ir jaapsargā mēra vietnieks un citi. Par apsargu var kļut cilvēks, kurš spēj uzņemties atbildību un spēj domāt.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Es vēlos iekļūt LSV, jo redzu, ka mērs pārvietojas bez apsardzes un mani tas uztrauc un esmu spējīgs apsargāt darbiniekus.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Manuprāt es atbilstu visām prasībām, kas piemīt LSV apsargam, man ir bijusi pieredze ar apsardzes darbu un būšu spējīgs aizstāvēt savus kolēģus. Es novērtēju kolēģus, ar nevienu nestrīdos. Spēju uzklausīt, kas citiem sakāms un būšu spējīgs dot noderīgus padomus.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Mani motivē tas, ka LSV ir komunikabli un draudzīgi kolēģi, tādēļ es arī vēlos apsargāt tos un domāju, ka spēsim draudzīgi sadzīvot.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jums mani būtu jāpieņēm, jo esmu pieredzējis apsargs, kas ir draudzīgs, ar ko viegli strādāt. Spēju darboties arī viens, bet tiecos vairāk uz komandas darba. 

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Tieši tā.

((OOC Informācija))

Vārds: Dāvis

Vecums: 15

UCP: draiver

CIk bieži būsi aktīvs:? katru dienu esmu aktīvs.

Bilde no /stats un /history: https://imgur.com/a/dzXiFPp">https://imgur.com/a/dzXiFPp

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2019. gada 09. decembrī, 23:55.
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 10. decembrī, 14:02
0
post

 

Cienījamais G. Itachi' kungs , vēlos paziņot ka Jūsu iesūtītā CV anketa tiek apstiprināta - ar Jums sazināsies sekretāre 24 stundu laikā, un pietieks otrai pārbaudes kārtai.

Ar cieņu , Los Santos Valdība.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 22 ( 203 skatījumi )
ELSB, Kristofers, draiver, Artix, Elans9876, Daave, Delics, juppi, Nilucis, Skrevele, Brendijs, Raivis, yanchux, Kristers, Chill, Mote, Kriksis, Tankists, bLank, FL3X, Kazhiks, Atty