bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Alberto Rutherford
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 22:15

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Alberto Rutherford

Telefona Numurs: 689402

Deklerētā Dzīvesvieta: Washington St. #21

Faktiskā dzīvesvieta: Washington St. #21

Dzimums: Vīrietis

Gadi: 25

Vai ir auto vadītāja apliecība?:

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?:

Personas Izglītība: 

San Fiero bērnudārzs (Ziemelīši)

San Fiero 1. Puškina sākumsskola

San Fiero 1. Puškina pamatskola

San Fiero 1. Puškina vidusskola

Los Santos Zinības Un Fakultātes Augstskola (maģistra grāds)

Izvēlētā vakance: Mēra vietnieks.

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: 

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: 

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Manā amatā ir jāspēj aizstāt Mērs, kad viņš nav sasniedzams un nodot ziņu mēram kuru ir man nodevušas citas personas. Būt Mēra klātbūtnē un darīt visas lietas kuras viņš man liek, kā arī rūpēties lai Mērs vienmēr būtu drošībā!

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Lai padarītu Los Santos atkal par ideālu pilsētu, lai tās iedzīvotāji varētu lepoties ar savu valdību.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Mani sauc Alberto Rutherford, es apsolos darīt visu kas būs manos spēkos, lai ģimenes justos droši un kāds viņas uzklausītu. Es spēšu sadarboties ar pārējiem Valdes locekļiem, lai būtu noteikumi kuri ir ļoti svarīgi, gan jūsu, gan citu iedzīvotāju drošībai, it īpaši Ziemas laikā, kad ceļi ir ļoti slideni un bīstami ikvienam.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?: Mani motivē tas, kad es redzu cilvēkus kuri ir palikuši bez majām un naudas, nespēj paši sevi uzturēt tam dēļ es centīšos viņiem palīdzēt kā vien es to spēšu Los Santos Valdībā!

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?: Jums būtu mani jāpieņem, jo es spēju sadarboties ar citiem un kopā mēs spēsim padarīt Los Santos par drošu pilsētu, jeb kurai personai.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Jā, es klausīšu ko citi man teiks, kā arī uzklausīšu citu padomus un viņu problēmas

((OOC Informācija))

Vārds: Toms

Vecums: 15

UCP: Assasin

CIk bieži būsi aktīvs:? Skātoties kā kuru dienu, bet pārsvarā esmu ļoti aktīvs.

Bilde no /stats un /history: https://imgur.com/a/M3ahjAN">https://imgur.com/a/M3ahjAN

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 10. decembrī, 14:01
0
post

 

Cienījamais A.Rutherforda kungs , vēlos paziņot ka Jūsu iesūtītā CV anketa tiek apstiprināta - ar Jums sazināsies sekretāre 24 stundu laikā, un pietieks otrai pārbaudes kārtai.

Ar cieņu , Los Santos Valdība.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 23 ( 159 skatījumi )
Artix, juppi, Mar3ks , Straikers, Brendijs, FL3X, Rembo, Raivis, yanchux, Chill, Sen1te, RevTheFUp, LUĪZE, ivanovs, Flomits, SmokeY, Assassin, Latvians, Ricins, TrustR, bLank, draiver, Atty