bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
7
1
topic
Чёрная бригада.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 17:21

Чёрная бригада zināma, kā viena no draudīgākajām mafijām Krievijas biznesā. Maskavā mafijas izveidojusies aptuveni 1980. gadā, taču vēlāk, pēc pāris gadiem, pārgājusi arī Sanktpēterburgā. Nodarbojoties ar dažādiem uzņēmējiem, mafijas locekļi ieguvuši sev vēlamo kapitālu, lai spētu iegādāt mītni, kur pašiem satikties, vadīt savu biznesu. Protams, bez tā, mafija tikusi arī pie dažādiem auto. Pirms 2000' gada ziņas par mafiju pagaisušas, jo tika veikts NKVD reids Krievijā, kas iznīcināja palikušās mafijas un to nelegālās darbības. Aizturētās mafijas personas tika iesēdinātas, taču pēc gadiem desmit, tās tikušas brīvībā.

Aleksandrs būdams viens no mafijas galvenajiem vadītājiem, ģimenes apstākļu dēļ nokļuva Amerikā, kur turpināja savu dzīvi meklējot domubiedrus. 2019. gada novembrī tiek atrasti domubiedri, ar kuru palīdzību tiek atpakaļ celti ''Чёрная бригада'' mafijas pamati. Neviens no mafijas locekļiem šobrīd nav policijas meklēšanā, tāpēc nekādu aizdomu par pastāvošo mafiju šobrīd nav.

  Mafija nodarbojas ar ieroču tirdzniecību vairumā, sieviešu intīmpakalpojumu tirdzniecību, biznesa vadību, narkotiku tirdzniecību lielos apmēros, juvelierveikalu laupīšanām, dažādu mazāku banku laupīšanām, kā arī ar auto zādzībām. Melnstrādnieki nodarbojas ar rūdas raktuvju uzturēšanu Los Santosā. No dzelzs rūdas raktuvēm tiek iegūts metāls, lai spētu izveidot ieročus.

Mafija pārņēmusi Montgomery ciematu, kur tai ir pašai sava mītne, lai mafijas locekļiem būtu, kur veikt savas sapulces, pārspriedes par nākamajiem peļņas veidiem. Mafija pārvietojas konvojos ar dažādiem 90' gadu auto, kā arī dažādiem jauniem, sporta, luksusa klases automašīnām.

Viens no mafijas galvenajiem uzdevumiem-Izreidot Los Santosā esošās, mazās krievu bandas, mafijas, lai atstātu sevi, kā galveno, pārņemt mazo bandu locekļus sev, kā arī Los Santos bankas laupīšana.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 17:38
0
post

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 17:49
0
post

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 19:08
0
post

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2019. gada 01. decembrī, 19:15.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 19:10
0
post

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 21:01
0
post

Atveidojam Rp reizē, tāpēc būs no diviem skatiem.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2019. gada 01. decembrī, 21:02.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 01. decembrī, 21:30
0
post

Šie SS, būs nedaudz sliktāki, jo persona,kas veidoja, nezināja, ka īsti neizdosies editot, ja fons būs ļoti gaišs, tāpēc nācās atstāt melno fonu. Nākamie būs labāki. :)

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 03. decembrī, 16:03
1
post

Atvainojos par to, ka bildes ir vienādas. Kā jau GM'am bija report panelis vaļā, kad pamanīju, bija jau par vēlu :( Nākamie labāki :)

nice
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 9h 3m 24s
Redzēts 2019. gada 06. decembrī, 06:23
Pievienots, 2019. gada 04. decembrī, 23:46
1
post

skrinos liek tekstu, kurs likas svarigakais attiecigaja situacija, nevis pilnigi visu.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 08:13
1
post

@nice, ieteikšu nelieki nepostot, ja neizproti situācijas, mūsu gadījumā notiek saziņa biznesā, par un ko darīt.

Ziemsitis
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 11h 12m 59s
Redzēts 2021. gada 06. aprīlī, 13:51
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 10:38
5
post

Ieteiksu tev nepostot, ja nemaz erpot neproti.

Pēdējo reizi rediģēja Ziemsitis, 2019. gada 05. decembrī, 10:39.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 13:17
1
post

Vanaags
Lietotājs
Vanaags
2 atbildes forumā
Online: 55m 45s
Redzēts 2019. gada 08. decembrī, 13:15
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 15:33
2
post

krc skatos sito topiku un saprotu ,ka tiem,kas izveidoja to f3 ir smadzenu vezis. visi vaardi,frakcijas nosaukums ir no seriaala brigada. un rpo vispaar pilniigaako meeslu,kur vel runaat par skriinu veidoshanu. iesaku neveidot f3 taadiem lubrakiem. mosh uztaisiit f3 no hz kaadas forsaazhas? kipa Dominiks Toreto un visi paareejie drakoni,tikai pieliksim klaat f3 nosaukumam nevis plika brigada ,bet buusim melnaa brigada. :D 

es nezinu, man kauns rakstiit un apdirst ,bet nu nevienam no shii f3 galvas nav vietaa. reku mos video iemetat no youtube kaa to daru es kipa saudamies un viss notiek. :DDD 

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 15:56
0
post

Jauki, ka esi pamanījis seriālu. Ieteiktu arī noskatīties, nevis tikai lieki dirst. Viens characters (Pakhans, jeb boss) ir tikai ar vārdu Alexander Beliy, kas ir vienīgais characters no Brigada, bet kāpēc lai citam cilvēkam nebūtu tāds vārds? Bildes jā, bildes ir no seriāla, jo kaut cik cenšamies attēlot to mafijas biznesa daļu , kas ir notikusi scenārijā. T.i. - naudas atmazgāšana, slepkavības, laupīšanas, naudas izspiešana u.c. Kāpēc Chernaya Brigada? Tāpēc, ka negribam būt kāda tipa balagāns, kas rp'o identisku seriālu, bet gan pievieno sava tipa lomuspēli un veido ko tādu, kas citām ''mafijām'' neizdodas. Bet es tavā gadījumā nesapratu, mums būtu jāatrod uz ielas krievi un jānobildē viņi, lai mēs varētu ievietot foto un aprakstīt savu izskatu? Jo es personīgi neuzskatu to par vajadzīgu. Skrīni nav perfekti, jo nevienam nav ideāla datora, vai skilla editot skrīnus, bet mēs cenšamies. Un atšķirībā no DriveBy'iem un čigānu DM, mēs cenšamies nodarboties ar kaut ko aktīvāku. Tā pati rūdas ieguve, no pašu interjerētām vietām, par mūsu IC naudu un lomuspēli. Nekas nenāk tāpat vien. Bet paldies tev, par tavu fantastisko viedokli un ''vēlmi'' kaut cik iedziļināties skrīnos. Ja vēlies - varam iekš spēles satikties, uztaisīt kāda tipa lomuspēli, pēc tavas izvēles. Jo mees neesam Brigada, mēs tikai ņemam no seriāla piemēru, kāda ir mafijas dzīve, nevis esam kā wannabe ''Solntesvkaya Bratva'' un ar S klases mersi, kam uzinstalēts spoileris un trakie neoni ejam apzagt ārstus vai pārkrāsot močus, vai arī neesam Crips, kuri ir baltie uzvalkos. ;) 

Prieks par tavu produktīvo viedokli , bet nākamreiz ja ir vēlme iesaistīties, vai kritizēt - lūdzu dari to pareizi, nevis izrauj kaut ko no konteksta un piedirs visu topiku!

Paldies, Kārlis.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 22:20
0
post

Situācijas apraksts : Pie kluba Alahambras tika piekauts, viens no Chernaya Brigada galvenajiem biedriem. Laupītaji minēja savu vārdu, kā arī piekautais redzēja, ar kādu auto pārvietojas. Pēc kāda laika šos atrādam, kā arī atbildējām, ar to ko biju solījis, respektīvi, ja Alahambra nebūtu publiska vieta, tad savējais būtu nosists. Screenos redzams, kā, tiek sašautas vainīgās personas.

//Nevareju editot, nebija pamatscreenu.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2019. gada 09. decembrī, 22:21.
Biggy
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
•REAL EYES•REALIZE•REAL L...
174 atbildes forumā
Online: 7d 15h 59m
Redzēts 2023. gada 30. martā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 22:28
0
post

Jūs kā gm'i un admini iekš frakcijas vsp noteikumiem sekojat līdzi? Kur apšaude pēdējos ss'os ir redzma, manuprāt, ir zaļā zona. Vēlos, lai jūs pārlasat nelegālo frakciju noteikumus un tīri tā emocijām, pārlasat vispārējos RolePlay noteikumus. Smieklīgi vienkārši... 100% Zinu, kad statusi tiek uz pus gāzīti izmantoti savā labā. Pats ar savām acīm to šodien biju novērojis. Zemiska, pretīga un smieklīga frakcija. SS'i vsp pēdējais mēsls, teikšu godīgi, lielākā daļa ooc nevis ic. Ja man būtu iespēja, es šo frakciju arhivētu.

Kā arī vēlos piebilst, jums bija chase, jūsu auto apvākoja. Fosiks bez rp, bez nekādām emocijām no apvākotas mahas izrāpoja, aizskrēja, iekāpa lspd auto uz aizbrauca prom, kur pēctam ~500m nobrauca ar to, bet auto nebija priekšējās ripas. Kā arī pats Logix nomira, kad auto apvākoja, bet pats sevi atdzīvināja.

Pēc nepilnām 2min, Logix jau blueberry rajonā nošauj LSPD darbinieku, kā tu varētu viņu nošaut, ja pieņemsim tu esi tikko uzspiedis "atdzīvoties'' pogu, tu pa divām min jau paspējis būtu aizgriet līdz tai vietai? šaubos.

Es esmu izteicies par šo frakciju un par administrāciju, kas vada šo frakciju. Man nav vairs nekas cits ko teikt. Kauns par jums džeki, biju labākos uzskatos :/ Godīgi sakot, vīlies esmu.

Pēdējo reizi rediģēja Biggy, 2019. gada 09. decembrī, 22:41.

Rule number 5 : Don't show no love.Love will get you killed.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 22:37
0
post

Nejau nopietni ar tādu RP kā jūs to vilcēju savācāt drīgst zagt auto vienkārši apkaunojums serverim.

Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 22:39
0
post

@Assasin

Tajā brīdī RP'ojām frakciju pasīvi un vēl strādāju LSM, pirms vēl pat tu tur biji. Izdomāju situāciju, kā no turienes paņemt vilcēju. Principā nekas netika zagts, tikai ar savādāku RP vilcēju piedarbināju. Kaut vai varēju to piedarbināt vienkārši uzspiežot ''J'', bez jebkādām RP komandām.

6ix9ine
Lietotājs
19 atbildes forumā
Online: 22h 41m 48s
Redzēts 2020. gada 14. janvārī, 15:58
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 23:24
0
post

@Biggy tev kā adminam būtu jasaprot, ka ir tāda opcija 'PM', lai lieki nepiedirstu cilvēkiem topiku. 

P.S pēc būtības es tur neredzu nekādu safe zonu, jo tas nav LSPD,LSGD,DOME, kur tu nedrīksti šaut. Noteikti esi viens no visa serveri, kas pasīvi erpo cilvekus, kas staigā pa pilsētu. Tu vairāk sevi apkauno ar komentariem džekiņ.

Pēdējo reizi rediģēja 6ix9ine, 2019. gada 09. decembrī, 23:25.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 23:25
0
post

Par Ss editošanu jau ir minēts, ka nevienam īsti nav tā skilla, lai editotu tos screenus, kā vēlētos. Mēs cenšamies. Iegūstam savu respektu. Neteikšu, ka arī Alahambras galvenā ieeja ir kaut kāda DM zona, Lspd pabrauc garām, neko nesakot.  Tad kāpēc es nevaru aiz divām ielām no domes, kā nelegālais iedot bietē pretiniekam? Manuprāt, tikai normāli.

Chase situācija. Sevi atdzīvināja viena iemesla dēļ. * NETWORK TROUBLE *. Neuzskatu, ka tā ir mana problēma, ja spēlētāji no tā cieš. Atveidojot situācijas, visur tiek rpots. 

Mentu nošāva, jo man nebija izvēles variantu.  

Paldies. 

P.S. Man žēl, ja Jums jāredz tik maniacisks rp,bet mēs neesam nekādi melnie gang gang, kas respektu domā iegūt, pārdodot 2-3G narkas.

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 23:32
0
post

mosh pietiks piedirst topiku ar liekiem postiem? kāds mods te padzēsh lieko sūdu. visu līdz augshai - pedejiem ssiem.

Fosiks

Lietotāji skatās šo tēmu: 0