bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
4
topic
[GM]Aydenek
Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 10:17

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [  x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ - ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:Artūrs

Iepriekšējie nickname:HujovaScrubs

Tavs vecums:14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:Brian Mc'Bliman((Calman Export))

Pieredze kā Gamemaster:Tātad pieradze ir,bet esmu mazliet ierūsējis.

Pieredze Roleplay jomā:Atēloju Latviešu Roleplay apmēram 4 gadus sākot ar D*a.elvē un tālāk turpinot pa citiem serveriem kamēr tie vēl ir vaļā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Jā,esmu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):https://imgur.com/a/t3VOWfm">https://imgur.com/a/t3VOWfm

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):Sveiki! Mani sauc Artūrs nāku no mazas pilsētas vārdā Saldus.Tur esmu dzimis un arī šobrīd dzīvoju.Mācos DruvasVidduskolā brīvajā laikā trenējos kā ''FK Saldus'' Vārtu-sargs.Aizraujos ar dator spēlēm kā:Dirt 3,CS:GO,CS Source,CS 1.6,MTA:SA.Vairāk mani iepazīt var runājot ar manīm Discord,ja kādam vajag ((Aydenek#1043))

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:Dažu cilvēku atieksme pret citiem,kad neviens admins nav on viens pret otru ir tik naidīgi un bieži vien troļlo.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):Tātad.......... Mani sauc Artūrs esmu 14 gadus vecs jaunietis.Gribu iegūt GM statusu,jo vēlos uzraudzīt serveri no augšās,izpalīdzēt cilvēkiem,pieņemsim mani,kā piemēru,ja es uzrkastu reportu par niekiem gaidu +- 30min un  tad tikai pieņem viņu.Vēlos izpalīdzēt lai adminiem būtu brīvāka laika un nebūtu jānoņemās ar niekiem.Par mani pieredzi es esmu bijis.gan kā GM,gan kā AD,tomēr pašam iepatīkās būt par GM,jo tu vieglāk vari paerpot un nav tik liela spriedze,kā arī tu vari izpalīdzēt vai palīdzēt cilvēkiem kuriem tiešām tas ir vajadzīgs.Serverī esmu diezko aktīvs,bet nefermoju naudu,šobrīd ienākumi nāk tikai un vienīgi no roleplay,ko mēs sūtam adminiem un mēs saņemam naudu.Dažreiz paerpoju tāpats,pat nesūtot vadītājam.Aktīvi serverī izpalīdzu cilvēkiem kā: iedod naudu,aizvedu pa brīvu par visu mapi utt.Esmu aktīvs iekš Discord, kur mēģinu iepazīt jaunus cilvēkus un ar viņiem sadraudzēties.Ja kāds grib pēc kāda laiciņa var parunāties discord,ja ir kādi jautājumi.Par manām īpašībām esmu cilvēks kas negrib zaudēt,ja zaudēju daru visu iespējamo lai uzvarētu,esmu cilvēks kas var savaldīt nervus nezināšas gadījumā es prasu kādam,nevis pats štukoju ko darīt.Ļoti domāju ka apdomāsiet par manu iespēju,jo GM's nav mūžīgs status viņu var noņemt katru momentu.Paldies par uzmanību un lai veicas ig. :)

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:Apzinos,jā, 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 10:20
0
post

Nekāda gadijumā , spiky mums te nevajag . Esi maz 13 gadnieks kas neizprot roleplay , ļoti vieglprātīgs esi  , nespēsi darīt šo pienākumu . Pret!

Dieggo
Lietotājs
🧐 .
67 atbildes forumā
Online: 5d 10h 1m
Redzēts 12. aprīlī, 15:31
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 11:23
0
post

"PRET" vari kko man dirst, kads lieku tikai pret tā NAV vienkārši gribu sakarīgus, profesionālus GM serverī, nevis tādu kā tevi, kas neko nepratīs un prasīs citiem GM, kā tas jādara.

 gud

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 11:31
2
post

Kategoriski pret! Te sīkos nevajag, kuriem pat balss lūzuma nav :D 

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 12:04
0
post

Pret, staffa jāsāk ņemt tupa no +17. 

 

rolex
Lietotājs
★☆☀☼☁☂☃❄☽✂✋♿⌖☯☢⚑♀♂⚠︎☎✆✈✉✍...
33 atbildes forumā
Online: 2d 0h 20m
Redzēts 2019. gada 12. decembrī, 17:54
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 12:16
0
post

Bļa esmu PAR vecīt , tev jau pirms 5 gad vajadzēja rakstīt šo pieteikum , visi kas liek tev PRET ir vnk sīki neapdomīgi cilvēki , real tev pēc 5 gad būs 19 un tad vsp būs psc.. tu jau varēsi būt te owneris. varbūt esmu nesakarīgs, bet bļayt liels PAR !!! tik nenones serveri  , šie pagaidām lielākais projekts LV#RP

Roll'Q

Saistīts attēls

antogine
Lietotājs
antoša
8 atbildes forumā
Online: 9h 17m 28s
Redzēts 2021. gada 27. aprīlī, 14:29
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 12:32
0
post

Motivāijas vēstule sākas ar "Tātad....", tātad pret.
Sācis no DGA laikiem, tikai "sācis" skaitās priekš tevis ar RS Haul braukāt. Tādā gadienā esmu sācis nevis no exs.lv laikiem, bet gan no BOXG (vēl 2 gadus atpakaļ sanāk). 

"Par manām īpašībām esmu cilvēks kas negrib zaudēt,ja zaudēju daru visu iespējamo lai uzvarētu,esmu cilvēks kas var savaldīt nervus nezināšas gadījumā es prasu kādam,nevis pats štukoju ko darīt.Ļoti domāju ka apdomāsiet par manu iespēju,jo GM's nav mūžīgs status viņu var noņemt katru momentu.Paldies par uzmanību un lai veicas ig. :)"

Tu teikumu pats lasi kad viņu uzraksti? nonsense

Silti iesaku administrācijai pacelt vecuma barjeru uz augšu, tas ir, GM pienākumus var sākt pildīt ja cilvēks ir sasniedzis 17-18 gadus. (jo rupji izsakoties 14 gadnieks nevar būt nobriedis).

Liels ANTI

THRU
Lietotājs
Kolbix
44 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 20:17
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 14:36
0
post

Ammm, tu un par GM'U , nebūs. Pārak daudz tev ir pārkāpumu, kā arī mēģini daudzus nomelnot! Pieteikums ir nelabvēlīgs, Lieku PRET. P.S Iemācaties vienreiz neraudāt - Calman Export. 

Pēdējo reizi rediģēja THRU, 2019. gada 08. decembrī, 00:10.

 

 

OldSchool member

 

Mote
Lietotājs
Valterinsh
20 atbildes forumā
Online: 3d 12h 13m
Redzēts 2019. gada 25. decembrī, 21:24
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 14:42
0
post

tu smejies uz doto br'idi esi k'ados 3serveros gm  PRET

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 40m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 14:57
0
post

Pret, viss ir pastāstīts citiem, un izlasot ko sarakstiji, bija jāsēž uz poda. Veiksmi serverī!

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2019. gada 08. decembrī, 16:43.


MaryJane
Uzraugs
219 atbildes forumā
Online: 6d 8h 13m
Redzēts 24. martā, 21:37
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 00:03
0
post

Necenties te diskrimine visus kas jaunaki par 15 mani tikai del vecuma nepanema

Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 00:28
0
post

Izskatot tavu pieteikumu uz Gamemaster, vēlos tev dot anti-rekomendāciju.

Sakarā ar to, ka Tev ir tikai 14 gadi un es personīgi uzskatu, ka iekš Gamemaster statusa vēlami tie, kuri sasnieguši 16 gadus. 

Arī esi nevēlams komūnam, šovakar sastapos ar Tevi in-game un sapratu to, ka nespēj atdzīt savu vainu un tiki attiecīgi sodīts par termina pārkāpumu.

Kā arī neizproti terminu skaidrojumu līdz galam un Tev tas ir jāapgūst!

Pēdējo reizi rediģēja Thomas, 2019. gada 08. decembrī, 00:28.

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 00:39
0
post

Augstāk viss ir izstāstīts PRET!

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 22:52
0
post

pret, thomasons visu pateic

- If you don't like me then i'm sorry -

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 23:55
0
post

Viennozīmīgi par neskatoties ka palīdzi man ar Calman Exports bet sakarīgs čuvaks patīk tev darīt blēņas(Citreiz) bet tā tīri normāls fufelis. PAR! 

Bambusa Lācītis 

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 28m
Redzēts 17. martā, 22:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 00:57
0
post

-PRET puika šitam amata stāvēt blakus tev vajag gadiņus kā jau @Thomas pieminēja,gaidi kad būs 16 un tad mēģini atkal :*

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 13. decembrī, 11:46
0
post

Neesi aktīvs, jo vienu brīdi tu esi, tad izgaisti uz vairākām dienām. Manīts spēlējam vairākos serveros, varbūt tāpēc arī neesi aktīvs šeit. Pieteikums neuzrunāja.

Pret.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 18. decembrī, 16:24
0
post

Sveiks, aydenek!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, vecums neatbilst, tas ir viens no iemesliem, kāpēc automātiski tiek slēgts.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0