bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
1
topic
[GM] Kazhiks
Kazhiks
Bijušais administrators
Kazhiks
196 atbildes forumā
Online: 16d 16h 44m
Redzēts 2023. gada 10. maijā, 13:08
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 20:36

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem.[X]

Anketa

Tavs vārds:  Kārlis

Iepriekšējie nickname: karlix

Tavs vecums: 21

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Pavel Nikiforov (F3 Chernaya Brigada)

Pieredze kā Gamemaster: Ir gadījies būtu SA:MP kā administratoram, arī 1337, komandas un termini pa lielam neatšķiras. Bet esmu diezgan apķērīgs un komandu atšķirības nebūs grūti atpazīt, iemācīties.

Pieredze Roleplay jomā: Jau labu laiku, gan MTA gan SA:MP, ilgu laiku spēlēju lomuspēli LSRP un arī owlgamingā, kas ir angļu serveri. Spēlēju latviešu serverus arī ilgi, protams atšķirība jūtama. Roleplay nav problēma, ar daudziem esmu veidojis situācijas - pie tam diezgan detalizētās komandās.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nav gadījies.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Šeit!

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sasveicināšanās.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: RP līmenis. Gribu cilvēkus ne tikai sodīt, bet apmācīt kā būtu pareizāk. Bieži vien ir sīki reporti, kurus iesūtu gan es, gan citi cilvēki, bet prasa bieži vien vismaz 30 minūtes lai kāds viņus izskatītu. Gribu lai ir ātri un efektīvi un zinu ka to varu sniegt.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Esmu komunikabls, pieaudzis, diezgan pieklājīgs. Balstos uz principa - cieni mani un cienīšu tevi. Zinu, kā jūtas parastie spēlētāji, jo esmu daudz un tiešām daudz spēlējis kā spēlētājs un ticis gan patiesi, gan nepatiesi iemests ajailā. Esmu vienmēr vēlējies būt tāds kā draugs visiem, izprast cilvēku, saprast, ko tiešām viņš dara un ļaut viņam paskaidrot situāciju, pirms brutāli viņam sačakarēt dienu ar ajailu. Pašam ir gadījies atsēdēt, tikai tāpēc ka mani neuzklausa vai nenoskaidro situāciju. Esmu aktīvs, salīdzinoši aktīvs. Skola-Garāža-Mājas. Studēju un kojās brīvajā laikā nav ko darīt. Un tā vel vismaz četrus gadus. Tā kā uzskatu, ka ar aktivitāti problēmu galīgi nevajadzētu būt. Ne tikai jūtos, bet arī esmu pieaudzis un spēju pieņemt vīrišķīgus , patiesus lēmumus, nevis domāt ar pubertāti un runāt muļķības. Apzinos savas spējas gan OOC , gan IC. Tādā ziņā, ka varu būt korekts GM un arī ļoti ''decent'' spēlētājs. T.i. - aktīvi iesaistīties roleplay situācijās , kā arī objektīvi pamanīt cilvēkus, kas pārkāpj noteikumus. Tiešsaistē esmu diezgan bieži, kā arī uz ilgu laiku ikdienā. Darbadienās pēc studijām kā minimums no pieciem/sešiem vakarā līdz pat 23-00. Varu arī taisīt video recordus lai veidotu pilnīgākas sūdzības/sūdzību pārspriedumus u.c. Neesmu ļaunatminīgs, zinu, ka cilvēki mēdz pateikt vārdus, ko negrib, nolamāt, jo tas ir tikai normāli dusmu iespaidā. Nekad neatcerēšos cilvēku ar sliktu, tādā ziņā, ja mani nosauks par ''muļķi/dauni/stulbeni'' un es par to sodīšu, tad nekad nebūs tā, ka katru reizi , kad šis konkrētais indivīds pārkāps noteikumus - es viņu sodīšu 3 reizes vairāk. Tā nebūs. Pieņemu korektus, pārdomātus lēmumus, bez stulbām provokācijām. Ir jāmāk saprast citus, pēc kā sapratīs arī tevi.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos.

Pēdējo reizi rediģēja Kazhiks, 2019. gada 15. decembrī, 21:51.

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 20:39
0
post

Čāāāv kārli, nu.... erpot tu māki, labi erpo. Noteikumus tu zini, pazīstams tu esi, uzticēties tev var, nu bet tak protams ka - 

PAR

Fosiks

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 20:42
0
post

ir jau good bet ,nav mazliet par ātru? iedošu par ,esi sakarīgs un pratīsi apmācīt citus un uzraudzīt serveri :)

cau

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 25m
Redzēts Vakar, 20:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 20:43
0
post

Dodu par, jo esi pazīstams un proti saprasties. Veiksmi!


Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 20m
Redzēts 2022. gada 18. decembrī, 10:38
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 20:44
0
post

Izskatot tavu pieteikumu uz Gamemaster pienākumu, nolēmu Tev dot rekomendāciju.

Izlasot tavu motivācijas vēstuli, sapratu, ka esi saprātīgs un zini ko dari, kā arī Tava vecuma cilvēki spēj kārtīgi uzvesties.

Galvenais ir cieņa pret spēlētājiem, novēlu Tev veiksmi, jo uzskatu ka tiešām esi ļoti piemērots šim pienākumam!

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 43m
Redzēts 15. janvārī, 12:04
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 20:49
0
post

Lai iet par, pieteikums skaists.

Bišķīt pa agru nav tomēr? https://prnt.sc/q7ysfc 

 

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2019. gada 08. decembrī, 20:52.
6ix9ine
Lietotājs
19 atbildes forumā
Online: 22h 41m 48s
Redzēts 2020. gada 14. janvārī, 15:58
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 22:48
0
post

Čuvaks, kas ir gudrāks nekā 90% no kopēja KICK skaita. Atbalstu.

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 08. decembrī, 22:51
0
post

cik bus tie pieteikumi, par ja jau fosiks iedeva par, es nevaru teikt pret, lai veicas draugs

- If you don't like me then i'm sorry -

THRU
Lietotājs
Kolbix
44 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 20:17
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 02:11
0
post

Labs, ir.  No manis tu esi ieguvis Zaļo Gaismu izklausies tiešām sakarīgs, esi redzēts iekš rapida, bet anyway goodluck! Nenaktu par sliktu, vēlvienam gm'am! :) 

 

 

OldSchool member

 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 09. decembrī, 08:57
0
post

Es teikšu par, jo tiešām uzskatu, ka esi viens no gudrākajiem spēlētajiem iekš Kick. Saprotu, ka Rp esi iemācījies citā ceļā, iespējams, sliktā vietā, taču jebkurā gadījumā Tu to visu izproti un Tev ir IQ. Lieli paskaidrojumi, topikos or smth, kas dod tavu iespaidu,respektu. Es saku, ka jāpieņem. Par.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 10. decembrī, 14:20
0
post

Sakarīgs pieteikums, aktivitāte laba, atbalstu.

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 18. decembrī, 16:29
0
post

Sveiks, kazhiks!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, savu /history redzēji, RP avoid+troll/ 2-DM/ 2-CS, nē paldies iztiksim bez tevis.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0