bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
0
topic
[GameMaster] JayB?
JayB
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 5d 7h 36m
Redzēts 2022. gada 24. aprīlī, 18:02
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 18:03

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ - ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Edgars.

Iepriekšējie nickname:  JayB

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Nicholas Bradsmith ((Street Racers Of LS)).

Pieredze kā Gamemaster: Ir pietiekami liela, sāku GM karjeru tieši iekš KICK.lv, pēc savām domām domāju, ka pārzinu pietiekami daudz lai startētu par GM.

Pieredze Roleplay jomā: Nu šeit varu pietiekami izpausties, aktīvi spēlēju roleplay tieši iekš KICK.lv jau 2. gadu, pārzinu visu, kas vaidzīgs lai atveidotu pēc iespējas labu ROLEPLAY. Cenšos erpot visu laiku, protams ir brīži, ka vispār neko negribas rpot... Tas ir reti, bet ir.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, veseli trīs pārkāpumi.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/iffGaus">https://imgur.com/a/iffGaus

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad pa cik jau esmu rakstījis par sevi iepriekš, pastāstīšu par sevi nedaudz sīkāk. Mani sauc Edgars esmu 14 gauds jauns jaunietis, kurš aizraujās ar datorspēlēm. Patīk automašīnas un tās labot, protams neko lielu, bet tā kaut ko jau māku nomainīt vai pārbaudīt. Esmu pietiekami liels datora atkars, cenšos iemācīties jaunas lietas ap un par datoru sistēmām un tā tālāk.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Vienreiz jau biju KICK.LV servera administrātors, aizgāju tapēc, ka dabūju jaunu PC un nebija laika MTA. Tagad atkal atgriezos un rakstu šo pieteikumu atkal. Piesaista mani kļūt par Gamemasteru tapēc, ka vēlos palīdzēt severim augt ar savu aktivitāti, teikšu, ka tā ir pietiekami laba. Pēc savām domā ieguvējs ir spēlētājs un servers, ja ir aktīvs staffs. Teikšu godīgi uzrakstot /admins staffa vienmēr ir pa kādam GM un AD, bet reporti krājas... NO HATE. Vien no lielākajām lietām kapēc rakstu šo, braukājot vai erpojot redzu pietiekami daudz jauniņos līdz ar to ar saviem spēkiem savos līmeņos tiem palīdzētu apgūt ROLEPLAY, pēc iespējas labāk un kvalitatīvāk.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Kā jau minēju mani sauc Edgars esmu 14 gadus vecs, dzīvoju netālu no Bauskas. MTA ROLEPLAY spēlēju jau 4 gadu, par šiem četriem gadiem esmu iemācījies pietiekami daudz gan kā ROLEPLAY atveidotājam, gan kā staff memberam. Varu godāt sevi un sevi nosaukt par KICK.lv lojālu lietotāju, jo jau šajā projektā spēlēju 4 sezonu, esmu gandarīts ar to. Piesakos par GM, jo serverī ir nepieciešams aktīvs staffs jo aktīvāks staffs jo labāk gan serverim, gan spēlētājiem ((manas domas)). Braukājot, erpojot esmu pamanījis, ka ir liela daļa jauniņo, kas neizprot līdz galam ROLEPLAY un trollo piemēram kā sit māšīnas vai cilvēkus, tapēc tādus vaidzētu ņemt uz GM lounge un pastāstīt, kas ir ROLEPLAY un varbūt tiem iepatiksies un paši sāks atveidot kvalitatīvu RP, piemēram tā mani izmācīja nebūt trollim pateicoties administrācijai. Tapēc nāku ar domu, palīdzēt spēlētājiem kā vien varētu ((savos līmeņos)). Paldies, ka izlasīji manu GM pieteikumu, gaidīšu ar nepacietībām atbildes. :)

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Pēdējo reizi rediģēja JayB, 2019. gada 05. decembrī, 21:02.
alfredmayfrendsss
Lietotājs
#BANET TEAM
12 atbildes forumā
Online: 4d 2h 56m
Redzēts 2020. gada 11. jūlijā, 21:35
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 18:05
0
post

Es tev dotu par, jo es tevi zinu, esi spējīgs, u.t.t. :)

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 36m
Redzēts 14. aprīlī, 16:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 18:11
0
post

Vecais pa vēlu GM pieteikums slēgts. Es jau bračka lielu par.


Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 18:23
0
post

par ,esi pelnījis ,tavas f3 vnk spridzina ,proti rp un arī pratīsi apmācīt jauniņos iekš rp :)

cau

Sen1te
Lietotājs
Igors
10 atbildes forumā
Online: 1d 13h 33m
Redzēts 2020. gada 10. novembrī, 22:25
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 18:30
0
post

Par , normāls čoms.

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 18:32
0
post

Īsti nezinu nav kur piesieties tas nozīmē ka PAR!

Pēdējo reizi rediģēja Flomits, 2019. gada 05. decembrī, 21:39.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 21:01
0
post

Atveru.

 

Mote
Lietotājs
Valterinsh
20 atbildes forumā
Online: 3d 12h 13m
Redzēts 2019. gada 25. decembrī, 21:24
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 21:06
0
post

Par

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 21:06
0
post

PAR, vēlu veiksmi!!!

 

 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 21:54
0
post

Protams, ka Par, kāpēc nē, pēdējo reiz, pats laika del aizgāji, tacu visu ļoti labi pārzināji tad, kā arī tagad, ja varētu, lai sāk no AD, kur beidza :)

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 05. decembrī, 23:18
0
post

Došu tev zaļo gaismu. Esi diezgan jauns, taču tavā vecumā esi diezgan prātīgs un pagāišajā sezonā labi sevi pierādīji. Vadot Pilsētsaimniecību manā f3, redzu, kad māki uzņemties vadību. Veiksmi tev! :)

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 06. decembrī, 21:00
0
post

Sveiks, JayB!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to pieņemt, esi iepriekšējā sezonā bijis, pierādīji sevi no labās puses, pazudi, ceru ka nepazudīsi un atkal pierādīsi sevi.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0