bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
GM?
Marks
Lietotājs
Margossa
32 atbildes forumā
Online: 2d 1h 46m
Redzēts 2020. gada 11. oktobrī, 13:59
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 10:40

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 X  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Marks

Iepriekšējie nickname: Markzz

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Edward Quartez  Valsts Drošības Dienests, Eric diablo -N/C

Tom Jeferson -neatbildu par šp personāžu 

Pieredze kā Gamemaster: Brālis ir bijis GM esmu redzējis kā viss jādara, pats ir pamačījis kas ko j'dara katrā situācījā!

Pieredze Roleplay jomā: Spēlēju jau kopš pla***** laikiem biju low rp bet vairs nēsmu katrs cilvēks ar laiku palieliena savas zināšana un tagad vairs nēsmu tas low rp čalis!!!!

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā teica 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):https://failiem.lv/u/996sd92p">https://failiem.lv/u/996sd92p

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki mani sauc Marks man ir 14 gadi aktīvi nodarbojos ar sportu makšķerēšanu un ineresējos par auto . Spēlēju aktīvi MTA.KICK.LV un datorspēles ,pivēršu uzmanību foruma! 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista būt par GM ,jo gribu izpalīdzēt citiem rp jomā un gribu pierādīt citiem ka nēsmu tas low rp kāds biju kick sākumā. Jo savā ikdienā spēlējot kick redzu daudz pārkāpējus un nevaru neko darīt , tas ir ļoti žēl , bet arī serverī ir daudzi cilvēki kas grib erpot un gribu viņiem pamācīt it īpaši jo jauni spēlētāj nāk uz kick serveri un daudz neko nezinu un gribu viņiem pamācīt!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Kā jau teicu mani sauc Marks man ir 14 gadi , daudzi domnās ka nēsmu pietiekami vecs lai uzņemtos atbildību , bet tapēs rakstu pieteikumu lai pierādītu ka var un jebkurš cits ārī var ja grib ! Un nēsmu tas sīkai kas par katru sīkumu apvainojas vai kad aizrādā par kaut ko, nē nēsmu tāds jo zinu pats labākais veids no kā mācīties ir no sava'm kļūdām , spēlēšanas laikā esmu pieļāvis daudz kļūdu bet no savām kļūdām es mācos! Gribu but GM jo gribu pierādīt ka es varu uzņemties tādu atbildību ,un gribu palīdzēt citām personām , jo tas ir labi redzēt cilvēkus kas palīdz viens otram nevis uz reiz apsmej un apceļ! Tā es nedaru jo ir gadijumi kad erpoju un ir viens cits cilvēks kas nemāk to izdarīt un es izskaidroju kā tas ir darāms lai nākošās reizēs viņam labāk sanāk. Ir labi redzēt cilvēkus kas viens otram palīdz atbalsta nevis apceļ par to ka viņš nemāk. Pats kad sāku spēlēt vispār mta daudz ko nemācēju bet bija Admini un Gamemasteri , un spēlētāji kas pamācīja kā to izdarīt macīja man terminus un visu ko vajag lai varētu izbaudīt serveri! Protams, nēsmu es izcils vai ideāls, ar katru dienu vēlos šīs prasmes paaugstināt un GM būtu lieliska iespēja. Redzu dažus neaktīvus GM ( No Hate), un vēlos būt tas, kas sevi parāda no gaišās puses! Būšu gatavs jebkādam pārbaudījumam! Vēlos palīdzēt attīstīt serveri un uzlabot citu spēlētaju prasmes RP jomā. Esmu pateicīgs ka serverī ir personas kas atbalsta cits citu jo tā ir labāk spēlēt un sanāk interesantāka lomuspēle! Ceru ka mani pieņemsiet jo gribu palīdzēt cietiem tajaš jomās kurās viņi namāk vai nesaprot, Jauku dienu ceru ka pieņemseit.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā apzinos to !

Pēdējo reizi rediģēja Marks, 2019. gada 25. novembrī, 15:11.
Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 10:41
0
post

Nē , Nē pirmo reizi redzu . Erpo baikeros . Antirekomendācija!

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 11:19
0
post

sorry, šoreiz pret, pasēdi vēl nedaudz kā spēlētājs

- If you don't like me then i'm sorry -

n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 11:22
0
post

Pret.

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 11:32
0
post

Domāju vel ir pa agru nedaudz parādies vairāk forumā kā arī In Game esi aktīvāks un tad mēģini atkal.. 

PRET

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 51m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 13:12
0
post

Piedod pirmo reizi redzu tevi bet dodu iespeju ka draugs. Par, lai veicas tev.


Snow
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 1d 12h 38m
Redzēts 2019. gada 22. decembrī, 00:05
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 13:13
0
post

Piedod, šoreiz būšu PRET ir savi iemesli, kā arī domāju 14 Gadi, nav tas īstais vecums kad vaidzētu būt Spēles uzraugam. Veiksmi ;) 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 42m
Redzēts 25. martā, 23:31
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 13:24
0
post

NANI!Nebus par,jo IG neliecies rpisks čalis.Īsti pēc pieteikuma nevērtēju,jo nu tas IG neko neietekmēs īsti.IG neesi tas labākais.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 13:25
0
post

sitas labs ja

par

FLESLV
Lietotājs
FLESLV , daņaks
73 atbildes forumā
Online: 3d 18h 23m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 00:37
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 14:21
0
post

-par bet nu nav lielas izredzes kā paņems ...

personaži:  Evan Diablo  amigo auto shop vaditajs dzivs

man šis citats paliks ilgi galva " jo māzak tev ienaidnieku jo vaitak tev laiks"

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 14:24
0
post

Nekad vispār tevi serverī neesmu redzējis, kur nu vēl tik daudz, lai saprastu vai vispār pieproti roleplay un tā pamatus, lai vai cik jauks pret visiem es būtu, šoreiz tev būšu pret.

Nedaudz par jaunu esi, diezgan neaktīvs manās acīs un pēc visiem vārdiem kas tev tur ir, liecies diezgan smags lowrperis, sor.

Ziemsitis
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 11h 12m 59s
Redzēts 2021. gada 06. aprīlī, 13:51
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 14:39
1
post

ej majas, nebus vecit. Pret

 

7n4_
Lietotājs++
Arč
257 atbildes forumā
Online: 15d 16h 33m
Redzēts 2023. gada 14. septembrī, 17:25
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 15:43
0
post

metu par, zināms cilvēks kā arī rpojam kopā

7n4_

THRU
Lietotājs
Kolbix
44 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 20:17
Pievienots, 2019. gada 25. novembrī, 13:05
0
post

lai jau tiek

par

 

 

OldSchool member

 

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 28m
Redzēts 17. martā, 22:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. novembrī, 13:08
0
post

Sorry vecīti pasēdi vēl par spēlētāju mums jau ir bijusi pieredze ar šiem gamemasteriem.....U can be next FlufY if u want tho xd

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 15:03
0
post

Sveiks, markzz!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, vecums neļauj un rakstīšanas prasmes teikšu kā ir, ļoti sūdīgas, jo (domnās,nēsmu,tapēs,tajaš) nav rakstāmi šādi, tad atvaino, novērojams ka pieteikums sasteigts, neesi sevi pierādījis serverī.


Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0