bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
1
topic
[Gamemaster] Sneaky
Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 00:07

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [  x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [  x]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [  x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [-  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x  ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Roberts

Iepriekšējie nickname: heh , nav manliekas

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Alfonso Heremi - LS gāze | Michael Tim - tar street bloods| Dia El Hefe = Catel de medelin .

Pieredze kā Gamemaster: Ir , vairākas reidzes esmu adminējis . Tagat biju aizgājis uz FiveM , esmu atpakaļ nedaudz komandas ir piemirsušās , bet ganjau tās atsaukšu atmiņā .

Pieredze Roleplay jomā: heh , nu jau 5 gadus . Atiecīgi erpoju no 9 gadu vecumu , bet nebiju jau nekāds RP dievs , gan mazs tirliņš kas Dmoja visus . Tagat viss ir savādāk visu ņemtu nopietni , cenšos macīties no labākā , un lai iet macās no manis . :D

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā , bija gadijies par CS , uz 30min kas notika aksidenta pēc , iebraucu policijas notikuma vieta , braucu arra bet iejailoja .

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): CS 30 min  , nekas variāk .

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…ky/?post=18706

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: heh , cilvēki serveri uzvedas ļoti kā freeroama. Pašreizējais staffs tam nevar izsekot . Respektēju viņus , saprotu uz 50 - 80 cilvēkiem grūti izsekot . Viss ir ļoti saprotams , bet es vēlos nākt palīgā . Pilnveidot šo projektu , kā GM man ir daudz pieeju kā varu padarīt serveri labāku , iejailot pārkāpējus , apmācīt tos . CIlvēki uzreiz nekļust par labiem RP spēlētājiem , bet nu tapēc ir cilvēki jāpmāca .

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Sveiki!Mani sauc Roberts,esmu 14 gadīgs..bieži vien sanāk sastapties Lomuspēles situacijā,protams tas ir diezgan intrasanti atveidot ar savu tēlu visāda veida lomuspēles,cerēšu,ka nebūs problēmas ar mani kā būdams Gamemasters , jo esmu aktīvs, komunicējoš,komunikabls,aktīvs.Kā arī savu LomuSpēli atveidoju diezgan labi.Un ceru,ka pārējie cilvēki piekritīs un nebūs pretenzijas,ka es būtu būdams Gamemasters.Vienmēr darīšu visu ta lai komūns attīstītos un paugtu,esmu spējīgs ik vienu uzklausīt un palīdzēt..Būtu jauki,ka mani pieņemtu uz Gamemasteru,jo lai uzlabotu esošo roleplay situaciju.Iemācīšu precīzi un korekti cilvēkiem roleplay zināšanas un arī paskaidrošu terminus,tā kā pienākas..Var tā teikt,ka darīšu visu tā lai cilvēkiem nerastos problēmas.Vairāk par sevi,mani roleplay aizsākumi sākās pirms 5 gadiem Samp'ā.To labu laiku nospēlēju .Vēlāk nobesija zemais roleplay līmenis kas bija Samp.LV,un pārgāju uz MTA.Spēlēju MTA roleplayus labu laiku, heh jau dažos serveros esmu bijis GM.Jā diezgan agrā vecumā sāku roleplay,bet nu jau tagat 5 gadus spēlēju roleplay,un esmu guvis labas prasmes.Mta esmu adminējis diezgan normālos projektos.Esmu daudziem jauniņajiem mācījis Roleplay pamatus.Bez datorspēlēm esmu parasts 14 gadīgs pusaudzis.Nenodarbojos ar nekādu sportu,brīvajā laikā spēlēju Datorspēles,kā PUPG,FiveM,Dažus CODUS,kautkā tā.Pirms uzsāku roleplay spēlēšanu,gāju vel arra un nodarbojos ar daudziem sporta veidiem,bet tagat esmu pārāk ļoti aizrāvies ar roleplayiem.Pats jūtu ka esmu nedaudz atkarīgs,bet tas nekas.Vienā brīdī bija apnicis roleplays,tad aizgāju no MTA,sāku spēlēt citas spēles.Tagat atnacu atpakaļ un ceru uz izauksmi. Vēlētos palīdzēt projektam , pilnveidot to . Esmu pamanijis ka ielas ir pilnas ar DMeriem , Lowakiem . Izbraucu 5 minutes ielās , satiku ļoti daudz lowRP cilvēkus . Labprāt kā GM apmācītu tos . Lai pārējiem nav jācieš no šiem tā , saucamajiem lowakiem .

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

 

Atļāvos visu pielikt atpakaļ, pie kreisā sāna, savādāk nav normāli pārlasāms // Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 23. novembrī, 15:09.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 00:30
0
post

nu es likšu par ,jo domāju ka gadi nav problēma un pat mazais varētu būt ad ,tikai jābūt galvai uz pleciem un viss saies ,veiksmi čalīt :)

cau

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1786 atbildes forumā
Online: 125d 11h 58m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 08:04
0
post

Iedošu par, lai katrs piepild to. Veiksmi tev vecais!


swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 10:23
0
post

motivācijas vēstule ir gara, bet tajā dzirdu var teikt vienu to pašu..

īsti nemotivēja tavs pieteikums, bet nu lai iet par

- If you don't like me then i'm sorry -

Krisic
Lojālais lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 6d 12h 55m
Redzēts Vakar, 20:55
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 13:31
0
post

Pieteikums atbilstoš tavam vecumam, bet došu par, jo esi vienīgais sakarīgais kandidāts. Nedomāju, ka vajadzētu būt kādām problēmam.

 

She say she really want me to change, but ain't shit change but some new chains.

OpisLV
Lietotājs
Bijušais administrators
49 atbildes forumā
Online: 6d 8h 26m
Redzēts 2022. gada 08. decembrī, 18:36
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 14:03
0
post

Es neredzu jēgu šiem, par, no lietotātju puses,bet man nav grūti ierakstīt to- par.Bet vecums ir liels iemesls apdomāties.. Daudzi šajā vecumā nespēj spriest un domāt normāli,puberitāte un tā.

Pēdējo reizi rediģēja OpisLV, 2019. gada 23. novembrī, 14:24.
Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 42m
Redzēts 25. martā, 23:31
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 14:12
0
post

Par,cerams būsi normāls GM ,ja tiksi tajā amatā.

Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 20m
Redzēts 2022. gada 18. decembrī, 10:38
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 14:44
0
post

Es tev dodu PAR, jo erpoju kopā ar tevi un redzu tavu RP līmeni un tevi kaitina low-rp. Kārtīgs esi'

UMEH
Lietotājs
jaunais talants
125 atbildes forumā
Online: 5d 17h 4m
Redzēts 7. martā, 18:30
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 14:45
0
post

Atbaida tas, ka tev ir tikai 14 gadi, bet nu esmu pamanījis, ka esi diezgan sakarīgs un man nekādu pretenziju nav. Vienkārši serveris ir in desperate times, jo nu kad salien 70+ purni serverī ir hujova diviem adminiem visus reportus čekot, vienreiz pat #21 reports man bija un solīdi nācās gaidīt.

+

Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 25m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 15:14
0
post

"aktīvs, komunicējoš,komunikabls,aktīvs"

Viss smuki, jautri, bet pirms publicē pieteikumu, pārlasi to, jo daudziet patīk piekasīties pie gramatikas un tās kļūdām, ieskaitot mani.

Bet šoreiz nebūšu ļauns.

Pieteikums interesants, par to vecumu īsti vienalga, jo kā jau visiem zināms, šādi 14gadnieki brīžiem ir daudz funkcionālāki un gudrāki par tiem pašiem 20 gadīgajiem, piemēram krakheds ir daudz gudrāks par MadYoga aka Edge.

Kā jau minēju @OpisLV pieteikumā, visu parāda praktika, statusu ir iespējams noņemt tik pat ātri, cik uzlikt.. Lieku par, 1 nedēļa pārbaudes laiks un redzēsim, ko spēsi. 

Veiksmi.

 

rolex
Lietotājs
★☆☀☼☁☂☃❄☽✂✋♿⌖☯☢⚑♀♂⚠︎☎✆✈✉✍...
33 atbildes forumā
Online: 2d 0h 20m
Redzēts 2019. gada 12. decembrī, 17:54
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 21:26
0
post

esmu par , diezgan labs erperis . spēs ne tikai apmācīt , bet arī savaldīt nervus. te tādus vajag.

Roll'Q

Saistīts attēls

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 23. novembrī, 21:49
0
post

nevis motivācijas vēstule, bet sasveicināšanās

komandas ir piemirsušās , bet ganjau tās atsaukšu atmiņā  - un šitāds pa gm

pret

Pēdējo reizi rediģēja Ērms, 2019. gada 24. novembrī, 13:28.
7n4_
Lietotājs++
Arč
257 atbildes forumā
Online: 15d 16h 33m
Redzēts 2023. gada 14. septembrī, 17:25
Pievienots, 2019. gada 24. novembrī, 22:20
0
post

GL, protams dodu par, zināms cilvēks kautvai maziņš besīgs, bet labi rpo joptv.

7n4_

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 26. novembrī, 15:13
0
post

Sveiks, Sneaky!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to noraidīt, vecums neļauj un serverī vispār neesi pamanāms, ar savu rp,frakciju, esi vēl pārāk jauns šim, nespēsi tikt galā.
Paldies, ka iesūtīji pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0