bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Floyd Roshen
Zupinshh
Lietotājs
Zupiņš
60 atbildes forumā
Online: 3d 23h 15m
Redzēts 2023. gada 27. februārī, 17:19
Pievienots, 2019. gada 14. novembrī, 19:22

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Floyd Roshen

Telefona Numurs: 512287

Deklerētā Dzīvesvieta: Park Ave #4

Faktiskā dzīvesvieta: Park Ave #4

Dzimums: Vīrietis

Gadi 27 

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē

Personas Izglītība:(II) 

San Fierro bērnudārzs ''Liktenis''

San Fierro sākumskola ''Putniņi''

San Fierro Pamatskola ''32''

San Fierro Vidusskola ''’62''

Los Santos Augstskola ''BaltieSargi''

Izvēlētā vakance: Apsargs

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Jā

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:Jā

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Manā izvēlētajā vakancē ir ,jāgaida izsaukumi,jāsargā apsargs,kā arī pārējie kolēģi.Vienmēr katru darba dienu jābūt darbā,jāatbild uz zvaniem,īsziņām,kā arī jābūt pirmai un pēdējai dienai gatavam.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Es vēlos kļūt iekš LSV tāpeč ka,man ir liela pieredze māku aprīkoties ar ieročiem,kurstībām.Tādējādi sargajot pilsētas mēru,kā arī kolēģus.

Personas Motivācija:Personas motivācija ir nepadoties vienmēr iet uz priekšu un nečīkstēt kad kautkas nav labi.

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]:  Esmu ļoti saprotoš,zinoš civiliedzīvotājs,kurš dara savu darbu precīzi un bez problēmām.Uzklausīšu protams augstāk stāvošās personas kā arī kolēģus ,viņu ieteikumus.Esmu ļoti komunikabla cilvēks kurš saprotās ar visiem cilvēkiem pats nakts laikā.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?:Paši darbinieki,kā arī ģimene,un skola kurā esmu izmācijies,zinu kad es to varu un varu iet uz to.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?:Izglītība,pieredze,māku aizstāvēties/aizstāvēt.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Protams,darīšu lietas kuras es mācēšu un zināšu,prieks būs iemācīties ko vairāk.

((OOC Informācija))

Vārds: Elvijs

Vecums: 16

UCP: 2piecikupeja

CIk bieži būsi aktīvs:? Dienā - 3-7h

Bilde no /stats un /history:  https://imgur.com/a/OgNutNz">https://imgur.com/a/OgNutNz    https://imgur.com/dG56a0s

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 14. novembrī, 22:16
0
post

Svecināts cienijāmais Floyd kungs!Ar prieku vēlos paziņot to,kad pieteikums tiek APSTIPRINĀTS,pateicoties tam,kad es esmu pārliecināts,kad apsarga amatu,spēsiet uznemties uz sirds apziņas un zināsiet ko darat,taču jūs tiekat pieņemts uz pārbaudes laiku 1 nedēļa((7dienas)).

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 198 skatījumi )
Artix, Thomas, Rembo, Laragons, yanchux, Arch, DesertFoxLV, Kiwix, Tominsh, EBK, Kubitis, Zupinshh, Rove, ExspresLV, Suprime, SmokeY, hoodrat, Cosmoss, swolex, Poseidons