bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV]Kennedy Loris
Poseidons
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 18h 24m 39s
Redzēts 2020. gada 25. novembrī, 21:54
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 19:17

 (( IC informācija ))                                                   

Par personu:(I)

Vārds Uzvārds: Kennedy Loris

Telefona Numurs: 329974

Deklerētā Dzīvesvieta: Los Santos

Faktiskā dzīvesvieta: Jefferson Motel #5

Dzimums: Vīrietis

Gadi:21 gads

Vai ir auto vadītāja apliecība?: Jā, protams.

Vai ir kāda cita apliecība izņemot auto vadītāja?: Nē..

Personas Izglītība:(II) 

Bakalaura Grāds

Apsarga sertifikāts

Izvēlētā vakance: Apsargs

Vai būsi spējīgs darīt sava amata pienākumus?: Jā.

Vai iepriekš esi strādājis Los Santos Valdībā?:Nē.

Vai tev ir pieredze savā izvēlētajā amatā?: Jā, esmu strādājis Firmā "Jaguars" par Miesassargu.

Paskaidro kas ir jādara tavā izvēlētajā amatā?[ 100 vārdi ]: Manā izvēlētajā amatā ir nepieicešams nodrošināt Los Santos Domes ministru,mēra drošību.

Kāpēc vēlies kļūt iekš Los Santos Valdības?: Vēlos sniegt drošību mēram un ministriem, lai viņi justos droši un būtu pārliecināti par to, ka viņi ir drošībā

Personas Motivācija:

Neliela Motivācijas Vēstule vismaz[50-100Vārdi]: Sauc mani Kennedy, patīk nodarboties ar sportu, esmu fiziski un mentāli noturīgs,tādēļ arī izvēlējos šādu amatu, jo tas man iet pie sirds, darīt darbu, ko varu darīt viss labāk, aizsargāt personas no noziedziniekiem,bandītiem.Esmu strādājis Firmā "Jaguārs" kura arī nodarbojas ar miessasargu pakalpojumiem, nostrādāju tajā firmā 2 gadus, ļoti iepatikās un uzzinaju par sevi to, ka esmu drosmīgs, kā arī ļoti labi daru savu darbu, tādēļ nolēmu virzīties uz priekšu dotajā sfērā "apsargs" , doties uz Los Santos Valdību , mēģināt tik tur, par cik tā ir Valdības organizācija, domāju ka šeit viss būs daudz profesionālāk un nopietnāk, kā arī protams alga arī lielāka.

Kas tevi motivē kļūt iekš Los Santos Valdības?:Tas, ka būs iespēja apsargāt mēru vai ministrus un dot tiem drošību.

Kāpēc mums tieši tevi jāpieņem iekš Los Santos Valdības?:Tādēļ, ka es attiecos pret to ,ko daru , ļoti nopietni un sniegšu palīdzību jebkurā laikā un vietā.

Vai darīsi to,ko mēs liekam? Darīšu to, kādi pienākumi ir apsargam.

((OOC Informācija))

Vārds: Dāvids

Vecums: 17

UCP: Poseidons

CIk bieži būsi aktīvs:? +/- 5h dienā.

Bilde no /stats un /history:https://files.fm/u/wj4p5cug">https://files.fm/u/wj4p5cug

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 22:20
0
post


Sveicināts cienijāmais Kennedy kungs!Ar lielu prieku vēlos paziņot to,kad jūsu pieteikums tiek APSTIPRINĀTS,savukārt uz pārbaudes laiku,kurš ilgs 1 nedēļu((7dienas)).

Tuvākajā brīdī ar jums sazināsies Los Santos Valdības galvenie pārstāvji lai noskaidrotu intervijas laiku.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 193 skatījumi )
💜 Tvaiciņš 💜, Artix, gamzza2, Delics, naurz, Thomas, yanchux, Mote, Veinbergs, Mezinskis13, , Kosmoss, Poseidons, Noslēpumiņš, SmokeY, LUĪZE