bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSV] Vaditāja kandidatūra.
SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 17:08

Anketa.

Los Santos Valdības vaditāja kandidatūra.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:

1.1 ) Vārds:

1.2 ) Dzimums:


1.3 ) Vecums:

1.4 ) Telefona Nummurs:

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):

2.3 ) Vecums(OOC):

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSV vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): 

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne valdības jomā, ja jā, tad kāda? (OOC):

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):

2.7 ) Rekomendācija no administrācijas puses:

Pēdējo reizi rediģēja SkyLine, 2019. gada 03. novembrī, 17:09.

 

 

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 05. novembrī, 22:28
0
post

-BUMP-

 

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2019. gada 06. novembrī, 09:00
1
post

Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Johnson

1.1 ) Vārds:Gabriel

1.2 ) Dzimums:Vīrietis


1.3 ) Vecums:30.gadi

1.4 ) Telefona Nummurs:570811

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:(Pirms rr bija 300h)

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:Es vēlos vadīt LosSantos tapēc.jo esmu ļoti bieži pilsētā un labi zinu LosSantos. Es jau no mazotnes dzīvoju LosSantos ujn tas man var palīdzēt strādāt LosSantos. Es kā Gabriel saku to ja būšu uzticīgs un labs priekšnieks.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Jā

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Discord

2.3 ) Vecums(OOC):14

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSV vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Es vēlos pieteikties ,jo es labi zinu LosSantos un esmu ilgu laiku pavadijis LosSantos un manuprāt tas man palīdzëtu strādāt LSV. Esmu strādâjis par šoferi pie Hayden un gribu nepieļaut tās kļūdas kuras viņš,jo darbā nebija ko darīt. Un vēlos vadīt kādu amatu kă priekšnieks. 

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne valdības jomā, ja jā, tad kāda? (OOC):Esmu strādâjis amatā kură nebija darba un no tā esmu ieguvis pieredzi. Man patīk veidot visvisādus pasākumus kas ieinteresētu LosSantos iedzīvotājus!

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):

/do uz zemes gulētu cietušais kuram asiņotu galva un būtu bezsamaņā

/me pieietu pie personas pēc kā pieliektos pie tās

/me mēģinātu runāt ar personu

"'hey vai jūs mani dzirdat?"'

/me no somas izvilktu vati un spirtu,pēc kā uzlietu spirtu uz vates un tīrītu brūci kas ir uz galvas

/do būtu notīrītas asinis 

/me paņemtu no somas plāksteri pēc kā to uzlīmētu uz brūces

/me pieliktu labas rokas pirkstus pie kakla daļas pēc kā pārbaudītu pulsu

/do nebūtu pulsa

/me uzliktu abas rokas krūškurvja rajonā un sakrustotu pirkstus un elpinātu perosnu

/do parādītos vājšs pulss

/me no somas izvilktu ožāmo spirtu,pēc kā to attaisītu un liktu personai pie deguna

/do parādītos stabilāks pulss

/me mēģinātu runāt ar personu

ei vai jūs mani dzirdat?

/me raustot valodu atbild cietušais:
:''m an  i r sli kti n av speeka""

labi,tulīt 

/me no somas izvilktu ūdeni un to attaisītu un lēnām pilinātu personai mutē lai būtu stabilāks pulss

vai ir labāk?

:""jjaa''

/do  uzlabotos pulss

/me no somas izvilktu pretsāpju zāles un padotu personai

/me padotu pretsāpju zales un ūdeni

iedzerat šīs zāles ir pret sapēm

/do persona iedzeru tabletes un būtu stabilāks pulss

(ja būtu konkrēti ingame jāerpo būtu vieglāk,varēsat mani pārbaudīt ingame,jo šeit kkas var sajukt)

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2019. gada 07. novembrī, 18:23.
0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 07. novembrī, 15:20
1
post

Anketa.

Los Santos Valdības vaditāja kandidatūra.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Silverstein

1.1 ) Vārds:Thomas

1.2 ) Dzimums:Vīrietis


1.3 ) Vecums:32

1.4 ) Telefona Nummurs:526867

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:Kopš piedzimu.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:Tātad,esmu 32 gadus vecs,esmu ieintresēts par šo amatu,tādēļ domāju ka spēšu pildīt visus pienākumus kas mēram jāpilda.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Jā.

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Jā.

2.3 ) Vecums(OOC):16

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSV vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Esmu bījis jau citur mēra amatā un esmu tāds kam patīk veidot aktivitātes kopā ar citām organizācījām kā LSZD dažādus pasākumus un tas tevi iepriecina ja daudziem tas patīk un patīk arī to ko tu dari un centies.

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne valdības jomā, ja jā, tad kāda? (OOC):Jā,kā jau minēju esmu iepriekš strādājis un kā arī redzējis kā citi to dara un ir arī diezgan liela sapratne par amatiem.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):

/do Zem noliktavas plaukta stāvētu dankrots.

/me veikli ar rokas palīdzību paņemtu dankrotu un noliktu zem auto sliekšņa vairāk uz riepas pusi.

/do uz plaukta stāvētu rotatslēga.

/me veikli ar rokas palīdzību pasniedzas pēc rotatslēgas un skrūvētu dankrotu pūlksteņrādītājvirzienā.

/do automašīnas riepas puse paceltos pietiekoši lielā augstumā.

/me ar rokas pirkstiem atrautu rotatslēgu no dankrata.

/me ar kreiso roku pasniedzas pret uzgaļa komplekta, atverot to atrastu 15'o uzgali.

/me uzliktu ar pirkstiem rotatslēgai uzgali.

/me turot rokā rotatslēgu un ieliecoties, atskrūvētu automašīnas tukšās riepas skrūves.

/do automašīnas tūkšās riepas skrūves būtu atskrūvētas un noliktas pie tās.

/me noliktu blakus skrūvēm rotatslēgu.

/me ar abām rokām pieliecoties izceltu ārā tukšo riepu no bremžu diska/bloka.

/me no visa spēka ar rokām turot riepu celtu augšā, tādējādi kājas izliektu taisnā pozīcijā.

/me nestu tukšo riepu uz noliktavu.

/me ieejot noliktavā ar abām rokām noliktu riepu.

/me ieietu citā noliktavas telpā un redzētu svaigu riepu.

/me pieejot pie riepas, pieliecoties ar abām rokām celtu augšā riepu un nestu līdz klienta automašīnai.

/me atrodoties pie automašīnas, atkal pieliektos un ar abām rokām iestumtu jauno riepu pie bremžu diska/bloka.

/do rotatslēga vēl joprojām atrastos pie skrūvēm.

/me ar roku paceļ rotatslēgu un otrā rokā turētu skrūves.

/me skrūvētu, izmantojot rotatslēgu un skrūves, automašīnai riepu klāt pie bremžu diska.

/do Vislaik skrūvējot katru skrūvi, ar kreiso roku ņemtu no zemes skrūvi un liktu skrūves pie bremžu diska ar riepu kopā, un ar rotatslēgu skrūvētu riepu klāt.

/do automašīnai svaigā riepa būtu pieskrūvēta pēc neilga laiciņa.

/me turot rokā rotatslēgu, pieliktu to pie dankrata skrūves.

/me grieztu dankrota skrūvi, izmantojot rotatslēgu, atpakaļpūlksteņrādītāj virzienā.

/do pēc neilga laiciņa automašīnas riepas sasniegtu zemes daļu.

/me brīvi ar labo roku noliktu rotatslēgu vietā kur bija pašā sākumā. (uz plaukta)

/me ar abām rokām paņemtu dankrotu.

/me nestu dankrotu pie plaukta un to noliktu pie tās.

/do automašīnai būtu nomainīta riepa, no tukšās riepas uz svaigo, pilnu ar gaisu, riepu.

((Īsti nav pa tematu RP,bet cerams ka būs okay))

2.7 ) Rekomendācija no administrācijas puses:

xGodSonZ
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 3d 23h 50m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 13:20
Pievienots, 2019. gada 08. novembrī, 22:45
0
post

 

Anketa.

Los Santos Valdības vaditāja kandidatūra.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds: Miller

1.1 ) Vārds: Benjamin

1.2 ) Dzimums: Vīrietis


1.3 ) Vecums: 38 gadi

1.4 ) Telefona Nummurs: 403693

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Dzīvoju šajā pilsētā visu savu mūžu.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai: Sāksim ar to, ka man ir nepieciešamā izglītība šajam amatam.Es esmu saprātīgs, apzinīgs cilvēks un es domāju, ka es esmu labs kandidāts šim darbam, jo man piemīt šīs īpašības, kuras ir ļoti nozīmīgas lai varētu vadīt valsti. Es būšu spējīgs parūpēties par to lai Los Santos'am viss būtu kārtībā gan finansiāli, gan sakarā ar drošību un mēģināšu iedzīvotājus padarīt laimīgus rīkojot pasākumus un konkursus, kuros štata iedzīvotāji varēs piedalīties. Es vēlos noorganizēt koncertus vai pasākumus kuras dalības maksas nauda ies uz Bērnu Namiem un uz Slimnīcām, tādējādi finansiāli palīdzot slimiem un pamestiem, visiem aizmirstiem bērniem. Es saprotu, ka šis amats viens no  vieglajiem, taču es vēlos to izmēģināt un gūt pieredzi. Es šo visu esmu izmācījies un man nevajadzētu būt problēmām ar šī amata pārstāvēšanu. Tas būs viss.


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):

2.3 ) Vecums(OOC): 14

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSV vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Pirmais, es vēlos pieteikties šajā amatā, jo serverī ir nepieciešams mērs un es vēlos par tādu kļūt. Es saprotu, ka šis amats ir atbildīgs un viss ko es daru ir jāapdomā divreiz, ja vajag trīsreiz. Man nav dižā pieredze šajā amatā, taču es saprotu un apzinos ko vajadzētu darīt LSV vadītāja amatā. Es esmu skatījies kā to dara citi mēri un es nedaudz piedomāju kā varētu būt labāk. No viņiem es esmu iemācījies pamata lietas - noorganizēt dažādus pasākumus un konkursus.

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne valdības jomā, ja jā, tad kāda? (OOC): Mērs ir atbildīgs par pilsētas finansēm, par valdības organizāciju financiālām problēmām, ar pieprasījuma dokumentiem iegādāties tām transportlīdzekļus, ja tas ir nepieciešams. Mēram ir jāsniedz atļaujas sakarā ar īpašumu reģistrāciju, jāorganizē dažādi pasākumi un konkursi.  Īsāk sakot man vajadzētu kontrolēt visu pilsētu. Kā jau teicu - daudzas lietas saprotu mācoties no citiem šada amata pārstāvjiem.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):

/do Būtu dzirdams modinātājs, kurš noskanētu plkst 6:30.

/me sāk grozīties pa gultu un pastiepjot roku modinātāja virzienā satver to un izslēdz to ārā.

/me ir pamodies un ar abām rokām noņemot segu nost un izkāpj ārā no gultas, pēc kā satver drēbes un uzvelk tās mugurā.

/do Benjamin's būtu pamodies un saģērbies.

/me aiziet uz vannas istabu un sāk mazgāt zobus paskatoties uz rokas pulksteņa cik ir laiks.

/do Sieva būtu sagatavojusi brokastis un Benjamin's aizietu tās ēst.

/me apsēžās pie galda un uzslavējot sievu sāk ēst brokastis skatoties televizoru kurš atrodas virtuvē.

/me apskatās vēlreiz rokas pulkstenī un ieraugot laiku steigšus aizskrien uzvilkt kurpes un jaku.

/do Benjamin's aizmirsa automašīnas atslēgas un atskrēja atpakaļ uz māju.

/me ātri paķer automašīnas atslēgas un skrien uz auto, pēc kā iekāpjot tajā brauc uz darbu.

/me vēlreiz paskatās pulkstenī, bet šoreiz telefonā un redz, ka viņa rokas pulkstenis ir nepareizs pa 1 stundu.

/do Benjamin'a sejā būtu redzams atvieglojums gan dusmas.

/me ienāk prātā aizbraukt uz bendzīntanku pēc kafijas un viņš to izdara, ieejot bendzīntankā jautā pārdevējai kafiju, pēc kā samaksā un to paņemot dodās uz mašīnu.

/do Benjamin's sēdētu mašīnā un dzertu kafiju domājot šodienas plānu.

/me iedarbina automašīnu un turpina braukt uz darbu, ierodoties darbā novelk āras jaku un dodās uz savu offisu.

/do Ierodoties darbā kolēģi Benjamin'u pasveicina no kā viņš kļūst priecīgs.

/me apsēžās offisā pie datora un sāk strādāt ar vienu roku dzerot kafiju paralēli runājto pa telefonu ar klientiem.

/do Pēc smagas darba dienas Benjamin's noguris dodās mājās.

/me dodoties prom no darba paķer savu āras jaku un no visiem atvadoties dodās projām. Iekāpj automašīnā, braucot mājās pa ceļam iebrauc bendzīntankā uzpildīties.

/me paņemot bendzīna pistoli iebāž to automašīnas speciālajā vietā un lej iekšā bendzīnu, līdz ko ir pilna bāka benjamins izņem stobru laukā.

/do Benjamin's būtu uzpildījis savu transportlīdzekli un ir gatavs doties.

/me ieiet iekšā bendzīntankā, nopērk kaut ko paēst un samaksā par bendzīnu un ēdienu pēc kā smagi nopūšās.

/do Iekāpjot automašīnā Benjamin's aizdomātos un aizmieg mašīnā, pēc kāda laika pamostās un nesaprazdams kas noticis dodās mājās.

/me ierodoties mājās novelk āras jaku un kurpes un ielecot gultā aizmieg pāris minūšu laikā, sāktu grozīties pa gultu un kratīties.

/do Benjamin's redz sliktu sapni un tāpēc viņam ir šāda reakcija, bet viņš tomēr izgulējās.

 

 

 

2.7 ) Rekomendācija no administrācijas puses: Nav

 

Animated GIF

~~~~~~ Fenix Jamz - Dzīvs - "Bezdarbnieks" ~~~~~~

SmokeY
Lietotājs
Pixelis
151 atbildes forumā
Online: 20d 0h 11m
Redzēts 2020. gada 26. janvārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 10. novembrī, 21:16
0
post

Anketa.

Los Santos Valdības vaditāja kandidatūra.


(I. Daļa) IC Informācija.


1) Uzvārds:Williams

1.1 ) Vārds:Ronald

1.2 ) Dzimums:Vīrietis


1.3 ) Vecums:34

1.4 ) Telefona Nummurs:693223

1.5 ) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?:Visu savu bērnību,proti jo projām dzīvoju vel savā štatā.

1.6 ) Motivējošs iemesls savas kandidatūras izteikšanai:Tātad  sāksim ar to,kad es esmu diezgan prātīgs,apzinīgs vīrietis,kuram ir zināšanas mēra jomā,proti arī zinu visus Los Santos esošos likumus,domāju,kad ar mani mēra amatā nebūs problēmas.Esmu diezgan  komunitīvs,komunicējoš un strādīgs,diezgan patīk  strādāt ap papīriem.Es centīšos rūpēties par to lai Los Santos''as pilsēta tiktu apgādāta ar visiem nepieciešamajiem līdzekļiem,kuri ir nepieciešami.Kā arī ar laiku tiks veidoti jauni likum projekti,kur iedzīvotajiem būs dota iespēja nobalsot-vai piekritīs lēmumam,jeb nepiekritīs.Taču  mēra amatā pieredze ir apmēram  9-12 gadus,jo mērs biju otrajā lielajā valstī Las Venturas.Uzskatu,kad tiešām ar mani mēra jomā problēmu nebūs!Darīsim visu lai valsti būtu labi. Manos plānos nav mainīt domes esošo struktūru. Tā ir stabila un bez liekām problēmām. Mans galvenais mērķis ir paveikt to, kas nebija paveicams.CERAM UZ DRĪZU TIKŠANOS PILSĒTĀ-VEIKSMI!


(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC):Protams!

2.2 ) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC):Protams!

2.3 ) Vecums(OOC):15

2.4 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSV vadītāja amatā, un kāda ir tava pieredze tajā? (OOC): Sāksim ar to,ka es esmu pietiekoši aktīvs,saprotu to,kas mēram jādara,proti arī kandidēju uz amatu lai spētu katru organizāciju apgādāt ar nepieicešamajiem naudas līdzekļiem(utml:),esmu gatavs iesaistīties jebkāda veida situacijā.Protams,kad es zinu ko daru,esmu spējīgs uz sevīm uzņemties visu nepieciešamo lai LSV būtu stabilā formā,jo pašlaik arī tiek meklēts mērs.

2.5 ) Vai Tev ir kāda sapratne valdības jomā, ja jā, tad kāda? (OOC):Protams,kad ir!Nav pirmā reize,kad esmu mēra amatā,protams arī ar laiku meklēsim darbiniekus,kas  tiešām būs ar rokām,kuri spēs uzņemties sava amata pienākumus,taču LSV komanda apgādās katru valdības/oficialās  organizācijas,kuriem būs grūti ar naudas līdzekļiem.

2.6 ) Roleplay situācija ar vismaz 20-40 Rp komandām, kurā redzams tavs Rp līmenis (Video, Screenshots vai Logfiles):

/do pa labi atrastos instrumentu kaste un donkrats uz zemes.

/me ar labās rokas palīzību atvērtu instrumentu kasti pēc kā ar kreisās rokas palīdzību izvilktu muciņu atslēgu.

*pieeju pie auto priekšējās riepas*

/me pietupjas pēc kā ar muciņu atslēgu palīdzību mazliet atskrūvē skrūves kas notur riepu

/do 1/5 /do 2/5 /do 3/5 /do 4/5 /do 5/5

/me noliek muciņu atslēgu pēc kā pieceļas kājās

*pieeju pie donkrata*

/me ar labās rokas palīzību satver donkrata rokturi pēc kā donkratu aizstumj zem auto.

/me ar labās rokas palīzību donkrata rokturi virza uz augšu un leju atkārtoti līdz auto stūris paceļas.

/do auto stūris pacelts

/me ar labās rokas palīdzību satver muciņu atslēgu pēc kā ar tās palīzību noskrūvē skrūves kas notur riepu.

/do 1/5 /do 2/5 /do 3/5 /do 4/5 /do 5/5

/me ar kreisās rokas palīdzību satver visas skrūves un ieliek tās jakas kabatā

/me noliek uzgriežņu atslēgu

/me ar abu roku palīdzību satver riepu pēc kā to noņem un paripina malā

/do blakus atrodas jaunā riepa

/me ar abu roku palīdzību satver jauno riepu pēc kā to uzliek tai paredzētajā vietā

/me ar kreisās rokas palīdzību ņem skrūves pa vienai ārā no kabatas pēc kā tās pieskrūvē ar roku cik tālu var.

/do 1/5 /do 2/5 /do 3/5 /do 4/5 /do 5/5

/me ar labās rokas palīzību satver donkrata rokturi pēc kā to pagriež pa kreisi

/do donkrats un auto stūris nolaižas

/me pavelk donkratu malā un to atlaiž

/me ar labās rokas palīdzību satver muciņu atslēgu pēc kā ar tās palīdzīu pievelk skrūves līdz galam

/do Pēc kāda laika skrūves tiktu pieskrūvētas klāt.

/me atkārto procesu pārējām riepām 

/do Pēc pāris minūtēm visas skrūves tiktu pieskrūvētas.

 

2.7 ) Rekomendācija no administrācijas puses:Nav

Pēdējo reizi rediģēja SmokeY, 2019. gada 10. novembrī, 21:27.

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 11. novembrī, 15:51
0
post

WillY

PRIME

Tiek pārcelti uz nākamo kārtu, sīkāka informācija nosūtīta PM.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0