bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[Gamemaster] Logix
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 26. oktobrī, 22:02

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds:  Sandis

Iepriekšējie nickname:  N/A (Logix)

Tavs vecums:  16 (04.11- Tuvojas 17)

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Slaven Van Rose (N/A)   Tyrone Evans (Brabus)   Derick Douglas (N/A) Fared Mozafer Nama (N/A)

Pieredze kā Gamemaster: Īstas pieredzes Gamemaster jomā nav, taču pārzinu visus RolePlay pielietojuma terminus. Apzinos, ka iegūt pieredzi starp labiem biedriem nav grūti. Spēju izskaidrot un apmācīt jaunus spēlētājus. Mans audzēknis RolePlay jomā, bijušais AD JayB. 

Pieredze Roleplay jomā: RolePlay jomā darbojos aptuveni 5-6 gadus, tātad no diezgan neloģiska vecuma. Sākotnēji tie gan bija parasti Samp serveri, no kuriem iemācījos /me /do. Pārsvarā izvilkt ieroci vai pasi. Laikam ejot ieguvu pieredzi dažādās organizācijās un darbos, kas prasīja lielāku Rp, kā arī sakarīgu un kvalitatīvu teikuma veidošanu. Vēlāk pārgāju uz MTA, taču gan blakus projektu, jo draugs uzaicināja. Iemācījos daudz foršākas lietas, jo MTA, prasa vairāk laika, nekā SAMP.  Sāku spēlēt Kick.lv, jo likās, ka šeit ir vairāk cilvēku, kas spēlē, tātad arī RolePlays būs sakarīgāks, nekā blakusprojektā... Sastapu šeit atsaucīgu Staff, kas pacēla manus reportus uzreiz, tiklīdz tos izveidoju... Neviens no tiem nav bijis par to, kas līdzinātos, kādam no termina jautājumiem. Ja sevi vajadzētu novērtēt Roleplay apziņā jeb iemaņās, tad es teiktu 9, nekad nespēšu būt labākais, jo, manuprāt, labākais ir tas, kas mācās no savām kļūdām, iemācās sakarīgi Rpot, pārzin terminus, un, protams, ātri raksta.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Vienu reizi par Troll,  uz ielas skanēja policijas auto, neviena tuvumā nebija, iesēdos, lai izslēgtu skaņu, taču tajā brīdī mani vēroja AD Kreicis, kas iesēdinaja, jo domāja, ka vēlos izmantot policijas auto saviem nolūkiem.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]):  Esmu sodīts divas reizes...Troll, NonRP zādzības laikā(Saprotu, ja vēlos būt GM, tad šādam pārkāpumam nevajadzētu būt, taču arī šis pārkāpums nenozīmēja to, ko tas liecina....iesēdināja par to, ka atteicos Rpot, jo mani taisījās apzagt. Persona iedūra miega zāles, jautāju, kur tās tika dabūtas un lai uzrāda SS, Staff jeb silvers paziņoja ''Rewind'', taču zēni atkal turpināja ar savām miega zālēm, kuras it kā ieguva iekš LSGD, tad es pajautāju pēc ss parauga, lai redzētu, kā zāles tiek iegūtas, jo neviens no laupītajiem nestrādāja iekš LSGD, pēc kāes saņēmu jail)

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…gix/?post=7243">https://mta.kick.lv/forums/topi…gix/?post=7243

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Tīri vienkārši, iekš servera mani piesaista, liela nekārtība, kuru būtu vēlams labot, tieši šodien, 26.10, iekš servera notiek haoss, nedomāju, ka RolePlay serveris saistās ar FreeRoom reklāmu likšanu, braukāšanu apkārt, veicot DB. Protams, ir arī daudzi cilvēciņi kuriem prasās pēc palīdzības RolePlay ziņā, viens mixo, otrs lēkā. Vēlos kļūt par Gamemaster šajā serverī, jau kopš es sāku te spēlēt, tātad aptuveni 2019. gada Aprīlī, taču, tad nepietika visas prasības un padomāju, ka labāk iegūšu nedaudz popularitāti un paziņas, lai sāktu ko nopietnu. Tagad esmu sapratis, ka laika pietiks gan privātajai dzīvei, gan hobijiem un Kick.lv.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums):  Esmu 16 gadus Jauns zēns, kurš spēj strādāt smagu darbu, sastrādāties ar kolēģiem, būt izpalīdzīgs, nopietns, mēdzu būt arī ļauns, kā arī aizstāvīgs. Esmu ļoti zinošs dažādās tehnoloģiju jomās. Spēju palīdzēt citiem ar motivāciju, iespaidošanu utml. Ļoti labi pārzinu RolePlay, kā arī tā visus terminus un Mta.Kick.Lv servera noteikumus. Ļoti vēlos palīdzēt Kick.lv Staff darboties ar servera sakārtošanu, lai nebūtu nekārtības, problēmas iekšservera, lai cilvēkiem nebūtu jāgaida uz sīkiem Report jautājumiem un dažādām citam lietām. Pieminot par Roleplay sapratni un izzināšanu, spēju ātri un vienkārsi apskaidrot dažādas situācijas savādākos variantos, kas neliedz, taču palīdz spēlētajiem saprast lietas būtību vienkāršāk un pareizāk. Runājot par nopietnību un aizstāvību, es spēju būt jauks, taču reizē arī nejokojot būt ļauns, nedodot liekas cerības Roleplay spēles pārkāpējiem, neļaušu aizvainot Staff biedrus, kā arī sevi un citus spēlētājus. Palīdzēšu ar jebkuru iespejamo lietu, kas pieejams Gamemasteram, vēlāk pārejot pie Admin statusa, iegūšu jaunas iespējas, kuras man neliegs turpināt sakārtot serveri, lai nebūtu nekādu problēmu. Spēju ļoti ātri iegaumēt dažādas komandas. Ar to vēlos pateikt, ka vēlāk man nebūs problēmas ar /gate spawnošanu, Npc uzlikšanu un tam līdzīgām lietam, kas aizņem daudz darba un sapratnes, par lietas būtību. Nevelos izcelties starp spelētajiem, taču velos tiem iemācīt vienkāršas lietas, piemēram, ka Kick.Lv RolePlay serveris nav nekāds FreeRoom, kur jebkurš varēs ienākt un izārdīties pēc sirds patikas. Esmu gatavs stāties citu Gm vai AD vietā, ja kāds nepilda savus pienākumus, uzdevumus, neiet online, lai saglābtu spēles dzīvību. Esmu gatavs uzņemties lielu atbildību, kā arī sarunāties ar kolēģiem, nestrīdoties ar tiem, bet gan vienkārši izrunājot lietas, ja starp kādu ir savstarpējas nesakarības. Nevēlos nelietderīgi izcelties gan Staff sastāvā, gan spēlētaju sastāvā ar kļūdām, nesakarībām vai dažādām problēmām. Spēju cienīt un respektēt jebkuru spēlētaju, pat, ja spelētajs disrespektē mani. Ļoti priecašos, ja tikšu uzaicināts uz pārrunām ar Staff, lai pārrunātu pieeju Gamemaster jomā. Piebildīšu, ka esmu ļoti aktīvs iekš servera.(Dažreiz nenostrādā garumzīmes)

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, apzinos.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2019. gada 26. oktobrī, 22:09.
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. oktobrī, 22:08
0
post

par par par par par serverī ir vajadzīgs gm kas ir aktīvs ,jo pašlaik serverī vissi troļļo un adminstrācija tikai ienāk on uz vakara pusi :(

cau

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1451 atbildes forumā
Online: 73d 18h 2m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 26. oktobrī, 22:12
0
post

Došu ZAĻO GAISMU!

Viens no sakarīgākajiem pieteikumiem līdz šim.

Veiksmi!

fujax

Em4a
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 3d 2h 18m
Redzēts 2023. gada 24. jūnijā, 22:20
Pievienots, 2019. gada 26. oktobrī, 22:32
0
post

PAR, jo man loti patīk kā tu erpo un daudz ko saproti un tev būs viegli ar GM.

Melnais
Lietotājs
185 atbildes forumā
Online: 6d 13h 16m
Redzēts 2021. gada 11. novembrī, 18:53
Pievienots, 2019. gada 26. oktobrī, 22:39
0
post

Šoreiz būšu pret,nepiesaistīja tava motivācijas vēstule, kā arī esam sastapušies IC, īsti nepatika tava attieksme pret citiem.

 

 

Viedoklis ir jāpamato // JanchuX

Pēdējo reizi rediģēja Melnais, 2019. gada 27. oktobrī, 09:49.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 26. oktobrī, 22:53
0
post

Respektēju visus, arī tos, kas teiks Pret :)

THRU
Lietotājs
Kolbix
44 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 20:17
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 00:56
0
post

Šitam ir iekšas, šitas ir sakarīgs fujaks, pieteikums smux, daudz maz pazistu lai veicas bruh. 

Esmu PAR

 

 

OldSchool member

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 25m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 06:15
0
post

Nu šim par, čalis normali erpo visu izsprot.


Latvians
Lietotājs
"Low Nerd " -yo...
90 atbildes forumā
Online: 8d 4h 20m
Redzēts 2021. gada 27. jūnijā, 22:45
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 08:07
0
post

Kāpēc visi mafijozņki piesakās uz gamemaster? Bet nu labi,poh, serverī vajag jebkādu palīdzību, jo tur haoss. Par.

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 12:25
0
post

par manuprāt pat nav jāpamato kapēc.

sakarīgs pieteikums vismaz, gmu nav.

- If you don't like me then i'm sorry -

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 15:40
0
post

Hmm. Itka esam erpojusi kopā bet tomēr pret. Daudz jāmācās vēl. 

 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 16:12
0
post

Nedaudz piedomāju, pie tā, ko sacīja @Melnais....attieksme, pret citiem. Vai tad tomēr, laba līdera, pamats nav, nejaukt IC un OOC attiecības ar cilvekiem, pie kā es censos pieturēties? 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 17:33
0
post

labakais no kandidatiem, lai jau pamegina 

Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 20m
Redzēts 2022. gada 18. decembrī, 10:38
Pievienots, 2019. gada 27. oktobrī, 18:02
0
post

 

Jauki bija izlasīt tavu motivācijas vēstuli ,esi centies, Un kapēc gan lai netiktu par GM, no manīm sagaidi par.

GM'u tiešām trūkst iekš spēles, pamēģināt jau vari kā sanāks.

Paldies par tavu pieteikumu!

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 23:11
0
post

Sveiks, Logix!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, to apstiprināt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa.
Sazinies ar mani serverī caur /report - Paldies, ka iesūtīj pieteikumu, veiksmi serverī, uz tikšanos!

Ar cieņu MTA.KICK.LV administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0