bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
[GameMaster] xGodSonZ
Charger
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 11h 28m 16s
Redzēts 2019. gada 24. oktobrī, 01:40
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 21:48

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ - ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Mareks Markuss

Iepriekšējie nickname: GodSon

Tavs vecums: 14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Alvaro Escamilla, Itzan Escamilla, Trevor Perez - LSGD

Pieredze kā Gamemaster: Es esmu bijis GameMaster pirms gada citos serveros. Apmēram, cik es atceros 4.

Pieredze Roleplay jomā:Uj... esmu RPojis vairākos serveros, jo es kā ieeju vienā serverī spēlēju kamēr viņš nenobeidzās un tā jau es RPoju jau divus gadus, šobrīd iet trešais. Mēģinu RP'ot ar detalizētu RP pat tad kad ir slinkums to darīt.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Esmu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/JkHm818">https://imgur.com/a/JkHm818 cik es saprotu tās NonRP reklāmas man vairs neskaitās kā jaili. Nevienu vairs neliek par to, ka pārdod, pērk ieroci jailā. Man bija Pārdodu ieroci ''Nerf'', tagad visi liek reklāmas Pērku ieroci Colt un viņus nejailo. 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad... mani sauc Mareks Markuss, jā man ir divi vārdi. Man ir ļoti garlaicīga dzīve, jo tā sastāv no skola - mājas - dators. Man nav ko par sevi stāstīt, jo es esmu datortārps, bet kaut ko jau pastāstīšu. Brīvdienās braucu tikai prom no mājām, jo tad man ir iespēja izbēgt no datordzīves. Spēlēju MTA visu brīvo laiku, bet dažreiz kad mani draugi izsauc ārā, tad es eju āra. Mans sapnis ir iet trenēties hokejā, bet tas ir baigi dārgi tāpēc es neeju nekādos sporta veidos, bet dzīvoju dietā. (Drīzāk spēlēju kompi un man nav laika aiziet paēst.)

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Serverī valda haoss, visi šaudās, sit viens otru nost, brauc nost. Kamēr tos cilvēkus sodīs viņi izbojās vairākiem cilvēkiem garstāvokli, un vēl pēc tam būs jāgaida kamēr kāds atnāks un nosodīs viņus, un salabos viņu automašīnas. Šis varbūt nav tā kā man liekas, varbūt administrācija ir aizņemta. Cik es redzu un pats piedzīvoju katru dienu gaidīt kamēr reportu paņems apmērām 1h - 2h.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Visi domās, ka es esmu pa mazu, lai būtu GameMasters, bet tas nav šķērslis priekš manīm, jo es esmu bijis Admins pirms gada diezgan populārā serverī tajā laikā. Es ar to gribu pateikt, ka es biju gadu jaunāks. Ja man nebūtu pieredze GameMaster statusā, tad es gan jau nerakstītu pieteikumu, jo šis serveris ir populārs un nepieņems kaut kādus sīkos. Man jau tikai gads pietrūkst līdz tiem 15, bet es labi RPoju pēc manām domām un es labi pārzinu servera un Lomuspēles noteikumus. Runājot par noteikumiem, es arī esmu spējīgs apmācīt citus spēlētājus, jo piemēram mans draugs bija jauniņais iekš RP un tagad viņš tīri labi RPo, un es viņam esm iemācījis ko drīkst un ko nē, un viņam vēl nav neviens ajail par termina pārkāpumiem. Man galvenais ir iemācīt spēlētājiem RP un noteikumus kā arī sodīt tos kuri tos pārkāpj, jo es katru dienu saskaros ar šādiem cilvēkiem kuri: BH'opo, DM'o, CarDM'o. Ar diviem GM'iem kuri ir serverī es domāju, ka ir par maz, jo viņi visam divatā nevar tikt līdzi un Administratoriem ir savas lietas ko darīt. Es ceru, ka jūs neskatīsiet mani pēc vecuma, bet gan pēc personības un tā ko es protu. Spēles un MTA  ir takā treniņs, katru dienu trenējoties palieku labāks. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, es apzinos.

Pēdējo reizi rediģēja Charger, 2019. gada 23. oktobrī, 21:51.
Jokdaris
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 1d 5h 34m
Redzēts 2019. gada 10. novembrī, 21:49
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 22:02
0
post

Esmu redzējis tevi serverī un ļoti bieži jauc terminus.. neizskaties pietiekami labs kandidāts.. un tici man staff izmantosi savā - draugu labā. Došu ļoti lielu PRET

Pēdējo reizi rediģēja Jokdaris, 2019. gada 23. oktobrī, 22:03.
Christopher Thomson
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 8h 28m 35s
Redzēts 2019. gada 23. oktobrī, 22:35
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 22:04
0
post

😎 normāls

 

 

 

 

Par/Pret ir jāpamato, brīdināts // Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 23. oktobrī, 22:51.
ppemka
Lietotājs
23 atbildes forumā
Online: 2d 23h 51m
Redzēts 2023. gada 13. martā, 19:23
Pievienots, 2019. gada 23. oktobrī, 22:39
0
post

PRET

 

 

 

 

Par/Pret ir jāpamato, brīdināts // Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 23. oktobrī, 22:51.

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2019. gada 24. oktobrī, 00:46
0
post

Vecums neatbilst, kā arī redzu Tevi šeit pirmo reizi.

PRET!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2019. gada 24. oktobrī, 00:55.

fujax

Charger
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 11h 28m 16s
Redzēts 2019. gada 24. oktobrī, 01:40
Pievienots, 2019. gada 24. oktobrī, 00:57
0
post

Man ir otrs foruma profils - xGodSonZ

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts Vakar, 00:20
Pievienots, 2019. gada 24. oktobrī, 01:07
0
post

Topika autors banots,

Veru ciet.

fujax

Lietotāji skatās šo tēmu: 0