bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Sasveicināšos !
THE_BEAR
Lietotājs
10 atbildes forumā
Online: 17h 55m 30s
Redzēts 2019. gada 13. janvārī, 22:04
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 17:14

Sveicieni KICK.LV spēlētājiem.

Nedaudz jau paspēlēts ir, laiks stādīties priekšā ! Mani sauc Armands, man ir 16 gadi. Dzīvoju Liepājas rajonā. Pašlaik nemācos kā nekā Vasaras brīvlaiks, bet septembrī  sākšu jau Otro kursu Liepājas Valsts Tehnikumā par Automehāniķi. Aizgāju mācīties par Automehāniķi, jo mans hobijs ir automašīnas, mīlu tās remontēt, kā arī protams braukt ar tām. Patīk netikai auto, bet arī transportlīdzekļi uz diviem rīteņiem, tāpēc pašam ir savs Scooteris/Rolleris (sauciet to kā gribat), kuru brīvajā laikā skrūvēju. Aizraujos arī ar Datora spēlēm, patīk pārbauditas vērtības, tāpēc ši spēle ir viena no tām, kura iekritusi dziļi sirdī, jau no bērnības, tik tajā laikā nācas spēlēt parasto GTA San Andreas, jo tāds MTA vēl nebija  ? Spēlēju arī CS:GO, GTA V, CS 1.6 (šķiet leģenda),  ETS 2, u.c.... . Savu steam atstāšu nedaudz zemāk. Mūzika, ammm..., principā, tas ir Reps ( dodu priekšroku TuPac un Eminem), Pops un ja nav ko darīt neko nesaku par Šlāgeri, bet tos labos gabalus, kas tiek dziedāti zaļumballēs  ?

Tas īsumā par mani, būs prieks iekļauties šai komūnā vēl labak

 

76561198354260241.png

 

===========================================================

===========================================================

banots_lietotājs
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 7h 24m
Redzēts 2018. gada 31. augustā, 22:43
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 10:27
0
post

Dullais ielu slīpētājs, bet nu sveicināts, veiksmīgi !

es sikais lohins izpis mani <3

 

LaKush
Lietotājs
Eclipse
38 atbildes forumā
Online: 2d 0h 11m
Redzēts 2022. gada 14. aprīlī, 22:41
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 11:57
0
post

Čau, ceru tu pie mums uz palikšanu, par mūziku - respect. Klausos to pašu <3

 
                                                                                                    Manas Frakcijas:

4Pakas Crip - Kordell Green
W/S ARMENIAN POWER - Said Avdalyan
Rollin 30s Harlem Crips - Douglas Bullard
52/92 Pueblo Bishop Bloods - Demetrius Lott


Lietotāji skatās šo tēmu: 0