bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
Auto atgriešana
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
309 atbildes forumā
Online: 31d 3h 36m
Redzēts Vakar, 20:26
Pievienots, 2019. gada 05. oktobrī, 18:36

Pieteikumam ir jābūt aizpildītam korekti, katram punktam ir jābūt aizpildītam pilnīgi, pretējā gadījumā, sūdzība netiks izskatīta.

Tavs UCP: WickedAssasin (Andrei Mitchell)

Paskaidrojums, kas notika: Vopš es vairākas dienas nebiju iegājis serverī un ir pazudis mans bmw 750iL ar full unique un drift forsējumiem.

Kas mums būtu jādara lietas labā: Itkā vajadzētu restorot.

Piebildums/komentārs:https://imgur.com/a/srte1hd">https://imgur.com/a/srte1hd

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 12. septembrī, 17:42.

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts Vakar, 18:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. oktobrī, 00:53
0
post

ceri vien,tu ne kapeiku par to pārforsēta grauztu nedabūsi.

 

 

 

 

MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 06. oktobrī, 10:18
0
post

Kur pierādījums ka vsp max forsēts ar kkādiem unique xd

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
309 atbildes forumā
Online: 31d 3h 36m
Redzēts Vakar, 20:26
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 17:40
0
post

Edge, ja tu nezini kā komandas strādā it īpašas kuras nemaz neatiecas uz tevi tad lūdzu neko neraksti, jo auto viss bija uzlikts ļoti sen un kā tu vsp gribi lai es to pierādu ja auto vajag restorot?? Un auto es pirku jau ar forsējumiem un visa situācija sen tika atrisināta ar adminstrāciju!!

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 19:14
0
post

es jau tev teicu , neatktivas mantas tiek pārdotas . vismaz tads noteikums kkads bija . un pats goblins to masinu ir pardevis . es nesaprotu cilvēki mīļie , jūs labi zinat ka neaktīvās mantas tiek dzestas vai ir citam , dēļ jūsu neaktivitātes . Es uzskatu šitas ir viss ir lieki vnk . Es ari kad nebiju 1 menesi on , man pazuda gandriz viss . es neko atpakal neņēmu neprasiju , jo tā bija mana vaina . Nesaprotu ko raudāt dēļ vienas sūda mašīnas .. -_- esi aktīvs un nekas nepazudis . . Un plus full Unique forsi vecit 1 milionu maksa , nebūs .. 

Pēdējo reizi rediģēja SNAKE, 2019. gada 08. oktobrī, 19:18.

 

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 19:27
0
post

Pēc visa šitā, kad spēlētājs pieprasa savu mantu , Jūs viņu vienkārši zaudējat , stulbību dēļ un vēlāk raudat, ka viss izmirst visi neaktīvi.

 

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
309 atbildes forumā
Online: 31d 3h 36m
Redzēts Vakar, 20:26
Pievienots, 2019. gada 09. oktobrī, 18:54
0
post

Da nu točna šis serveris ir kautkas traks, cilvēks nopērk mašīnu no citiem par 200k, pārtrauc nedaudz spēlēt un izdomā atsākt ienāku serverī mans bembis nav paprasu kas pa lietu Snakes atnāk pasaka ka nav mana bet kad goblins kādām pārrakstījis.. Un plus auto es nopirku ar forsējumiem jau iekšā!!!

 

518293182
Skatās sākumlapu
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 10h 41m
Redzēts pirms 5 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 02. februārī, 14:28
0
post

Kategoriski aizliegts atgriezt lietas kuras tika izdzēstas neaktivitātes dēļ.

Mums ir aizliegts atgriezt viņas, tā vismaz ir teikts un līdz šim nav nekas mainīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0