bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Christ Drago
   
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 4d 12h 56m
Redzēts 2019. gada 19. novembrī, 12:45
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 14:03

Los Santos Policijas Departments

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

(( | Pirms piesakies obligāti izlasīt šo - [Spied šeit] | ))

 

(I. Daļa) Personīgas Detaļas.

1) Uzvārds: Drago.


1.1 ) Vārds: Christ.


1.2 ) Dzimums: Vīrietis.


1.3 ) In-game Stundas (OOC): 200h.

1.4 ) Vecums (OOC): 17.

1.4a ) Vecums (IC): 32.

1.5 ) Telefona Nummurs (IC): 846008.

1.6 ) Vecie spēlētāja Vārdi. (OOC): Christian Drago, Johny Born.

1.7 ) Vai Tu pašlaik atrodies citā "organizācijā", un ja jā, tad kurā? (Ja neatrodies doties uz 1.7b) (OOC):

1.7b ) Iepriekšējā roleplay pieredze. (OOC):  Esmu izbijis Policists, esmu bijis LSAK Vadītājs, LSGD Vietnieks, pieredze ir krāsaini pilna.

1.8 ) Screenshots no /history jūsu profilam ar kuru piesakaties. (OOC): History...

1.9 ) Vai Tev vismaz vienam profilam ir vairāk kā 10 stundas. (OOC): Jap :).

2) Cik ilgi esi šī štata iemītnieks?: Pārsvarā 32 Gadus, bet pirms 3 gadiem atgriezos no Las Venturas, tur nodzīvoju 4 gadus. Vecāki uzauga un nodzīvoja visu savu dzīvi iekš Los Santos pilsētas, bet man gribējās pamēģināt, ko jaunu. Tāpēc aizbraucu uz Las Venturas pilsētu, bet apnika tur, jo pietrūka Los Santos, pēc kā nolēmu atgriezties dzimtajā Pilsētā un kalpot viņai tādā veidā piesakoties par Policistu!.

3) Vai Tev pašlaik ir jebkāda veida darbs?(Jā/Nē): Nē.

3.1 ) Ja jā, kāds ir tavs darbs?:

4) Vai Tu kādreiz esi bijis aizturēts par nopietnu noziegumu?: Bez šaubām nē.

5) Vai Tu spēsi komunicēt Latviešu valodā? (OOC): Jap! :).

9) Vai Tu esi spējīgs runāt Discord/Teamspeak? (OOC): Jā, katru dienu to daru.

7) Vai Tev pieder jebkāda štata B klases apliecība?: Jā.
7.1 ) Vai Tev kādreiz ir bijusi atņemta B klases apliecība?: Nē.

8) Izglītība.(Skolas nosaukums/vid. atzīme, Augstskolas nosaukums/vid.):
((Piemēram Los Santos Tehniskā Universitāte / 5.8))

 

Los Santos Bērnudārzs "Namiņš"

Los Santos 1.Pamatskola / 8.7.

Los Santos 6. Vidusskola / 7.9.

Los Santos Policijas akadēmija.


8.1 ) Papildus informācija kāpēc Tevi būtu jāpieņem par LSPD darbinieku.(50 V): Man ir visas nepieciešamās prasības, esmu izgājis pamatskolu, vidusskolu, Policijas akadēmiju, biju labs Skolēns gan vidusskolā, gan arī Policijas Akadēmijā. Pa naktīm bieži neviena Policista nav serverī, to es mainīšu kā arī Palīdzēšu kolēģiem, kā arī pārējiem iedzīvotājiem. Spēju visu izdarīt ātri un efektīvi.

8.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSPD, un kāda ir tava pieredze? (OOC): Es vēlos pieteikties par Policistu tādēļ, ka es gribu mainīt Pilsētu, lai nav tik daudz noziedzinieku, ātrumu pārkēpēju, un daudz citu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēji.Esmu ļoti aktīvs, spēlēju 24/7, gan pa naktīm, gan pa dienu. Pieredze man ir krāsana, un bagāta kā jau iepriekš minēju.


Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Es esmu ļoti motivēts un darbīgs cilvēks un esmu pret nelegālām darbībām kā arī pierādīšu to kad es esmu labs darbinieks. Es ātri reaģēju uz izsaukumiem un būšu labs Policijas virsnieks. Strādājot par Los Santos Autobusa šoferi es iepazinu daudz vietas un ceļus Los santosā. Un esmu brīvs izsaukumiem visu dienu. Man ir diezgan labas braukšanas prasmes.

9 ) Vai Tev ir kāda sapratne par likumu izpildi? (OOC): Ir, vel pie tam ļoti liela.

9.1 ) Ja jā, izskaidro visu par iepriekšējo pieredzi šajā jomā. (OOC): Esmu bijis Policists ļoti ilgu laiku. Zinu, kas jādara, kur jādara, un kā jādara.

12. ) Vai Tu pārproti Los Santos teritoriju.? (OOC): Jā, katru ieliņu.

Kandidāta solījums.

Es apliecinu, ka šajā darba pieteikumā ietvertās atbildes ir patiesas unpilnīgas, cik man zināms. Parakstot ar šo, es pilnvaroju izskatīt visuspaziņojumus, kas ietverti šajā darba pieteikumā, kas var būt nepieciešami, lai pieņemtu lēmumu par nodarbinātību. Ar šo es saprotu un atzīstu, ka, ja vien piemērojamajos tiesību aktos nav noteikts citādi, darba attiecībām ar šo organizāciju ir “gribas” raksturs, kas nozīmē, ka darbinieks var jebkurā laikā atkāpties no amata un darba devējs var atbrīvot darbinieku no darbā pieņemšanas procesa jebkurā laikā ar vai bez iemesla. Turklāt ir saprotams, ka šīs “gribas” darba attiecības nedrīkst mainīt ne ar rakstisku dokumentu, ne ar rīcību, ja vien šīs izmaiņas nav īpaši apliecinājis šīs organizācijas pilnvarots darbinieks.Nodarbinātības gadījumā es saprotu, ka jebkura nepatiesa vai maldinoša informācija, kas sniegta manā pieteikumā vai intervijā (- s), var novest pie atteikuma un no atkārtotas pieteikšanās. Es arī saprotu, ka man ir jāievēro visi darba devēja noteikumi un noteikumi.

Paraksts saprotot ko izlasīji: 𝕮.𝕯𝖗𝖆𝖌𝖔

--------------------------------------------------------------------------------
Rekomendācijas

Vai Tev ir kādas rekomendācijas no pašreizēja LSPD darbinieka?(Ja nav doties uz "Papildus informācija")

Policista Vārds:

Pašreizējs Amats:

Rekomendācijas Citējums:

--------------------------------------------------------------------------------

Cita informācija jautājumi kuri tiks izskatīti/atbildēti.
--------------------------------------------------------------------------------

­ 

                                                                                                             

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 17:27
1
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis C.Drago kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 4 dienām.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Priekšnieks: T. Keef.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 240 skatījumi )
Psychicaut, alfredmayfrendsss, yanchux,    , lucijagnese, ppemka, Havish, Rove, xGodSonZ, 518293182, Marshall, amatieris16, MadYoga, FL3X, Angelis, TheKeneddy