bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
1
topic
John_Wolfy [LSPD]
Rove
Lietotājs
Priduraks
48 atbildes forumā
Online: 2d 17h 58m
Redzēts 2020. gada 23. novembrī, 23:15
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 13:41

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: John Wolfy

Vecums: 18

Dzimšanas datums: 07/01 2001

Dzimšanas vieta: Los Santos

Štats: San Andreas

Tālrunis: 646493

Pilsonība: ASV

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ x ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Pašnodarbināts

Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : 

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?:  Nē

Motivācijas vēstule: Uzaugot Los Santos dien dienā es saskāros ar problēmam ar kurām saskarās daudzi, rasisms, noziedzība utt. Katru dienu ejot no skolas mājas skatijos pa labi, pa kreisi un uz aizmuguri, tikai lai neuzskrietu virsū kādam nevēlamam cilvēkam. Iegūstot savu pirmo auto tiku apturēts tikai tādēļ, ka braucu ar mašīnu, kura pēc virsnieka uzskata bija pārāk "kruta" priekšs manis. Šie brīži, un vēl citi, ir mani motivējuši uzlabot departamenta iekšieni, kā arī uzlabot situāciju uz ielām, lai maniem bērniem, ejot mājās, nav jāuztracas par savu drošību.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: 

Es esmu neatlaidīgs, mērķtieciģs un punktuāls. Jebkuru darbu, kuram es pieslēdzos, es pildu ar pilnu atdevi un pēc pareizā procesa. Es ātri mācos, bet pats galvenais es mācos no savām un citu kļūdām. Es uzskatu, ka darbs policijā ir tieši man, jo esmu salīdzinoši labā fiziskā un morālā stāvokli un nebaidos no izaicinājuma.

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 15

Vārds: Arturs

UCP: Cuhz

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Ir. Ļoti ļoti daudz.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Ganjau

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā

MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 14:36
0
post

Tu tiko 3x muki no lspd ar geļiku tiki noķerts un jau pieteikumu raksti??

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 15:22
0
post

TMoq17Z.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Sveicināti cienītāis A.Rakhimov kungs, cītīgi izskatot jūsu pieteikumu tika izlemts noraidīt jūsu pieteikumu.

Nākamo pieteikumu spēsiet rakstīt tikai pēc 4 dienām.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta, Priekšnieks: T. Keef.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 11 ( 190 skatījumi )
Twizzy, Rove, 518293182, Sen1te, Kaktuss, hustlerx, ppemka, Hačiko, Dinčaa, Angelis, MadYoga