bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
4
topic
GameMaster Edge
MadYoga
Lietotājs
230 atbildes forumā
Online: 14d 12h 53m
Redzēts 2019. gada 14. oktobrī, 01:16
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 14:05

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Valts

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 20

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

Andrea Anderson - N/A

Endy Eliss - LSPD

Pabo De Luca - CKots

Pieredze kā Gamemaster:  Pieredze ir, kas ir iegūta spēlējot blakus projektos pirms uzgāju kick roleplay serveri. Sākot no GameMaster beidzot ar Adminu un VCT .

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze ir samērā liela taču , ir bijuši pārtraukumi , tādēļ ap 5-6gadiem varētu būt.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nemelošu, jā, bet tas viss tika ar administrāciju pārunāts un apspriests pēc kā viņi man piedeva.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Tātad man ir ajail history 7 ajail , 2 no tiem ir nepatiesi jo Administrātors Kristherz bija dusmīgs uz mums , tāpēc 2 dzēsīsies , + 2 ir dēļ administrācijas garstāvokļa viens no Iceking otrs no Daniela .. Tādēļ kopā ir 3 kuri ir muļķības dēļ paša vainas.

1, Ajail par ooc insult - tika jo ic situācijā cilvēks sāka rasktīt /b chatā pēc kā aizrādiju teicu nesāc lowaku rp par ko tiku sodīts. pārsvarā šadu aizrādījumu dēļ tiku ajailots , nepārkāpjot noteikukus .

 

 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Tātad mani sauc Valts , esmu nācis no  Kurzemes precīzāk Saldus , kur dzīvoju kādus 17 gadus , bet tagad dzīvoju Zemgalē Jelgavā jau 3 gadus. Pārcēlos dēļ skolas kuru pabeidzu. Esmu izmācījies par automehāniķi ir diploms kabatā. Brīvajos brīžos pievēršos Mta roleplay , un sirdī iekritis ir tieši gta. Nodarbojos ar volejbolu un florbolu , kā arī patīk skatīties un atbalstīt mūsējos Dinamo Rīga.. Pa dzīvi esmu jautrs un komonukabls jaunietis ar saviem + un saviem - . Esmu ļoti izpalīdzīgs un tieš cilvēks , saku visu atklāti.

 

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Kļūt par GameMaster'u, jau pats par sevi ir godājami, kur nu vēl populārā serverī kā šis. Vēlos pieteikties , jo pats erpoju ikdienā Los Santos Polcijas Departamentā , un mums vajadzētu komandā kādu GameMaster vai Adminu. Bieži vien serverī nav pieejami admini vai gamemaster, dēļ kā sākās nelielas bardaks. Domāju ka vajadzētu Staff komandai vēl izpalīdzīgas un aktīvas personas. Bieži vien admini ir ļoti maz , un nespēj izpalīdzēt visiem , tāpēc domāju ka vēl kāds gamemaster nenāktu par skādi lai palīdzētu cilvēkiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad , kā jau zināms , man ir savi plusi un mīnusi.. Bieži vien esmu iesaistīts situācijās kurās neēsmu bijis , pēc kā admini vēršās pie manis. Esmu nopelnījis dažus ajail dēļ sava "tizluma" , kurus varēju nenopelnīt , jo bija brīdis kad viss kaitināja kad administrācija pievēra acis uz notiekošo. Esmu pārdomājis visu un labojies uz labo pusi , pēc kā mēģinu vairāk palīdzēt spēlētājiem paskaidrojot komandu nozīmes /do /me /ic /ooc , lai viņus admini nesodītu. Es domāju kad esmu pietiekami aktīvs , un ceru un administrācijas saprati , par to kad vēlos lai mums lspd būtu vismaz kāds aktīvs no staff komandas , lai varētu ic situācijās sodīt personas kas pārkāpj terminus kā pg cs mg , vai sāk mixot čatu , vai vienkārši atsakās erpot un lieto ooc chatu.. Es vairs nepārkāpju noteikumus , jo redzu kad ir nepieciešamība pēc GameMaster tādēļ cenšos darītu visu to labāko , lai nesanāktu liekas problēmas ar administrāciju un nesodītu mani. Protams apzinos kad man ir daži pārkāpumi , un daudzi domās ka es neprotu roleplay , taču roleplay es pārzinu ļoti labi , un tie ajail pārkāpumi tika nopelnīti jo bija sliktas domas galvā un nebija garstāvoklis risināt lietas. Taču ceru ka ar kopīgiem spēkiem ar Administrāciju un pārējiem GameMasteriem mēs spēsim saglabāt un uzturēt kvalitatīvu Roleplay iekš kick servera.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, protams.

( Atvainojos , un ceru uz jūsu saprati , komentārus liekos neņemšu pretī , uztveršu tikai ADMINISTRĀCIJAS Par vai PRET , jo kā zināms spēlētāji visiem liek PRET jo nav ieguvuši paši statusu! Paldies par uzmanību!! )

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 14:38
1
post

knapi 2.nedēļa ir pagājusi- ja vispār ir un raksta jau atkal PIETEIKUMU. Iespaidigi chaliti

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 14:43
1
post

pret, ajail ir parak daudz, priekskam tu raksti to pieteikumu

- If you don't like me then i'm sorry -

9Boz
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
Veterāns
361 atbildes forumā
Online: 36d 10h 12m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 15:06
1
post

 Kļūt par GameMaster'u, jau pats par sevi ir godājami, - Tu laikam neizproti ko nozīmē gm, pēc taviem vārdiem var saprast, kad tas ir atvaļinājuma sākums, kas nekad nebeidzas un visus fly, getveh, izmantot savā labā lai atvieglo dzīvi, un tas ir tikai viens punkts pie kā es piekasos, history jau liecina pats par sevi, drizak aizskaiti 10e un dabusi gm, ko mocies te.

https://mta.kick.lv/forums/topic/13337/demarco-crime-family/?page=5&post=67608

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 15:51
1
post

Pret ,daudz lecies 

cau

Ricins
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 25m
Redzēts pirms 24 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 15:56
1
post

Sita kad katru reizi raksti gm pieteikumu, nav jega-pret


Ofkors
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
Bijušais foruma moderators
Mediķis
гקﻮ๏๔
909 atbildes forumā
Online: 46d 9h 25m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 16:34
0
post

Piedod, pievienošos "Pret" pūlciņam, jo ir viens LIELS mīnuss visā tevī, kas ir nesavaldība.. Pārāk daudz lamājies un agresīvi izturies pret citiem, protams, tādā ziņā esi sakarīgs utml, bet attieksme pret citiem ir, kāda ir.

Bet still veiksmi. :)

 

samagon4ix
Lietotājs
samagons
58 atbildes forumā
Online: 1d 15h 39m
Redzēts 2021. gada 22. novembrī, 13:49
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 16:47
1
post

PRET! Es ari jelgava ja kas mosh kadreiz satikties varXD

 

 

 

"Par" un "Pret" ir jāpamato, brīdināts // Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2019. gada 19. septembrī, 16:50.
Skecets
Lietotājs
Skecets
67 atbildes forumā
Online: 3d 20h 55m
Redzēts 2023. gada 16. jūnijā, 11:16
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 19:18
0
post

PRET! Neesmu IG bijis ļoti ilgu laiku, bet skatoties no malas kā pilnībā neitrāla presona, tavs ajail history visu izsaka.

Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 19:28
0
post

/history ļoti krāsains izskatās ka pats vel īsti neesi sapratis lielāko daļu terminus.. 

PRET.

n1k0lajsxd
Lietotājs+
80 atbildes forumā
Online: 12d 7h 54m
Redzēts 26. martā, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 19:29
0
post

PRET PRET PRET UN PRET

0 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 1970. gada 01. janvārī, 03:00
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 21:33
0
post

Hmm tu kā GM ar saviem neizturīgajiem nerviem esi kā 10 ganieks bez prāta.kas te notiks ja tu busi GM.Ja tev tiešam ir 20 gadi,tad es nezinu .no manis tu ßaņem**nēnēnēnēnēnēnē**

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 11:11
0
post

Tu un GM? Pašam smiekli nenāk? Pret

Boo
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 15h 42m 28s
Redzēts 28. februārī, 13:18
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 12:41
0
post

/hisory pārāk briesmīgs - PRET

Nespied šeit

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 22. septembrī, 13:29
0
post

Sveiks,Edge!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt, /history dēļ, sniegtajām atbildēm, kur administrācijas biedri atbildēja.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0