bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
GameMaster
TheKeneddy
Lietotājs
73 atbildes forumā
Online: 7d 20h 9m
Redzēts 2021. gada 21. janvārī, 21:45
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 08:06

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ - ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Pēteris

Iepriekšējie nickname:N/A

Tavs vecums:17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: James Perez LSPD

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir bijusi diezgan liela GameMaster statusā esmu bijis citos Serveros, bet tad aizvēra un nācu šeit erpot .

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay spelēju pietiekoši ilgi lai izprastu tā butību un skaidri izvertētu roleplay situācijas . Spelēju no kādiem 15-16 gadiem īsti neatceros , tā ir vismaz 2 gadu pieredze .  

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):Esmu daudz, bet es saprat

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): https://imgur.com/a/3A8hF5w">https://imgur.com/a/3A8hF5w

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Būs, doma taisīt!

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Spelējot serverī es pamaniju diezgan vienu kaitinošu lietu , kā report'i kas stāv uz vietas un jāgaida diezgan ilgu laiku un diezgan neaktīva speletāju vērošana  , jo kā speletājs esmu izjutis momentus kad itkā apkārt ir daudz speletāju un notiek kautkas sodāms ar ajail parsvarā nekas nenotiek . Spelēju caurām dienām un redzu ka ir brīži kad gamemaster nav online un nav kam palidzēt speletājiem , vēlos labot šo problēmu izvirzot savu kandidatūru . Lai manu kandidatūru izvertē speletāji kas vēlas labot situāciju iekš servera .

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Spelēju roleplay ļoti sen un diezgan ātri arī sapratu kas roleplay vispār tāds ir, sāku erpot iekš organizācijām kur bija jau pieredzējuši erpotāji un mani slavēja ka cenšos un tieku uz priekšu , progresēju izrādot sevi iekš spēles , kas man palidzēs jauniņajiem tā teikt "iebraukt" kas tas roleplay tāds ir . Esmu pietiekami aktīvs , nav periodiski , aktivitāte nesadalās divās dienas daļās , esmu iekš spēles kā dienā tā vakarā un velā naktī , vidēji nedeļā pavadot 65 stundas serverī , būšu spejīgs pieņemt reportus un palidzēt speletājiem bez problemām un ņemot verā ka bieži esmu naktīs iekš spēles vērot kartību serverī . Esmu ļoti atsaucīgs un izpalidzīgs, kā varēšu tā palidzēšu gan speletājiem gan gamemasteriem/administratoriem un parsvarā gamemaster'i kad ir online nav iekš duty . Es esmu izgājis Apmācības un zinu Rp Termiņus! Un man nepatīk "Nonerperi"kas lielā ātruma ietriecas kokā un neerpo sekas, vai noerpo"Traumas netika gūtas, nostrādāja drošības josta"tas nav reāli tapēc  vēlos palīdzēt šos "Nonerperus" sodīt! (Izmest vienmēr laika būs)! Un pamanīju kā nav neviens GM's Serverī ! Jo GM'U iur vienmēr laiks atņ;emt, vismaz iedodat man iespēju pierādīt arī no labās puses, ka es arī spēju citus playerus apmācīt! <3 Un piedodat, ka es meloju Administrācijai par vārdu maiņu, es tagad pats nožēloju to!

Pēdējo reizi rediģēja TheKeneddy, 2019. gada 20. septembrī, 08:07.
labdaris
Lietotājs
17 atbildes forumā
Online: 3d 3h 41m
Redzēts 2019. gada 25. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 08:44
0
post

Noteikti pret, šis teksts visu izsaka: Es esmu izgājis Apmācības un zinu Rp Termiņus. Un man nepatīk "Nonerperi"kas lielā ātrumā ietriecas kokā un neerpo sekas, vai noerpo"Traumas netika gūtas, nostrādāja drošības josta"tas nav reāli tāpēc vēlos šos "Nonerperua" sodīt!

Tas ir vienkārši smieklīgi. Izklausās, ka tikko esi izgājis apmācības un domā, ka esi rp ķēniņš kurš visus tūlīt jailos par to, ka ietriecās tava mašīnā. 

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 10:51
0
post

sveiks, ir tik daudz mīnusu, ko pateikt par tevi.

1. Tev ir ja nemaldos 29 admin jaili, kas izsaka to, ka neproti roleplay līdz galam.

2. Šis ir tavs 6. gamemaster pieteikums tavā kontā, kurā nevienā netiki pieņemts.

3. Manuprāt ir laiks mainīties.

Man nav grūti ielikt par, bet ko tas dos? Ja tev ir tik daudz pārkāpumu, tu neesi piemērots gamemaster amatam, ja normālie spēlētāji apmācīs tevi, nevis tu viņus.

PRET

- If you don't like me then i'm sorry -

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 11:06
0
post

Pret, nav ko darīt tev šajā amatā.

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 11:09
0
post

pec manam domam tev vajadzētu serverī uzlikt lowrp zīmi. Pret

Boo
Lietotājs
39 atbildes forumā
Online: 15h 42m 28s
Redzēts 28. februārī, 13:18
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 12:36
0
post

PRET, paskaties savu /history

Nespied šeit

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 12h 25m
Redzēts Vakar, 20:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 12:41
0
post

Pret


Flomits
Lietotājs
Krītiņš
167 atbildes forumā
Online: 9d 9h 54m
Redzēts 4. martā, 18:53
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 16:49
0
post

Vienozīmīgi PRET augstāk viss ir paskaidrots. 

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 19:41
0
post

Kādēļ tu vel centies tikt gm statusā? pret

yanchux
Skatās sākumlapu
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1451 atbildes forumā
Online: 73d 18h 47m
Redzēts pirms 4 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 21. septembrī, 18:39
0
post

Nu, man nav grūti ielikt pirmo, un, visticamāk, arī vienīgo "PAR", ja Tevi tas mierina, taču, diemžēl, tam nav nekādas nozīmes.

Ļoti netīrs /history, kā arī jau septītais GM pieteikums (Visi iepriekšējie recejt'oti)

Viss, ko varu novēlēt ir jauki pavadīt laiku iekš servera kā spēlētājam!

Turies!

Pēdējo reizi rediģēja yanchux, 2019. gada 21. septembrī, 18:41.

fujax

MMD
Lietotājs
So dien nekas
189 atbildes forumā
Online: 17d 2h 37m
Redzēts 26. martā, 17:16
Pievienots, 2019. gada 21. septembrī, 19:01
0
post

es par, loti labs rp, cilveks no ka var macities, ir pieradijis sevis normali, pazistams kadu laiku jau

55b00d9f2e70abuxqjmr1437601183.png

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 22. septembrī, 13:39
0
post

Sveiks,bandit123!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu tevi nepieņemt,  viens vienīgs /historys.

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

Ar cieņu MTA administrācija.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0