bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
1
topic
[Sūdzība] Christ Drago
Vitautas
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 21h 17m
Redzēts 2023. gada 09. novembrī, 12:29
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 20:54

'' Los Santos Policijas Departaments ''

'' Lai kalpotu un Aizsargātu ''

_______________________

Ja Jūs esat nonākuši šajā sadaļā, tad Jūs esat saskārušies ar, pēc Jūsu domām, nepareizu rīcību no Policijas darbinieku puses. Ja Jums ir visi pierādījumi un argumenti lai iesniegtu sūdzību, tad droši - Jūs to drīkstat darīt.

VĒRTS ATCERĒTIES - NEPATIESAS LIECĪBAS SNIEGŠANA, IR KRIMINĀLKODEKSA PĀRKĀPUMS!

 

| 1. posms | - Jūsu informācija

Vārds uzvārds: Greg Grinder

Vecums: 21

Tālruņa numurs: 397193

E-pasts:G.Grinder@gmail.com

| 2. posms | - Situācija

Kāda bija situācija, kuras dēļ Jums ir nepieciešams rakstīt sūdzību?: No sākuma, persona apstādināja, jo pārkāpu nedaudz ātruma ierobežojumu, braucu ar drauga auto. Viņs lika pasaukt draugu, lai atnāk. sadusmojos nedaudz, jo kapēc, lai es nevarētu braukt ar drauga auto, ja viņs atļauj un vēl visi dokumenti par auto ir, iedeva sodu par ātruma pārkāpšanu un mutes palaišanu $700. Pēc tam, kad tikām galā ar to situāciju, policists iebrauca transporta aizmugurē, izkāpu ārā, paprasīju, kādēļ viņs tā izdarīja, viņs man lika nogulties uz ceļa, pēc kā, pārbaudīja un apcietināja, ar 3'000 $ sodu un 3H apcietinājumu.

Virsnieka veiktie pārkāpumi?: 

Datums, laiks, vieta?:9/19/2019, netālu no LSAC.

| 3. posms | - Darbinieka informācija.

Darbinieka vārds un uzvārds:Christ Drago

Viņa kontaktinformācija ( Ja ir )  -

Žetona numurs: -

Pakāpe: ( Ja ir zināma ) Virsnieks II

| 4. posms | Pierādījumi

Vai Jums ir pierādījumi, kuri spētu palīdzēt apsūdzēt / attaisnot Policijas darbinieku? : Jā.

Pierādījumi: Liecinieki, soda kvīts, iespējams, kāda kamera nofotogrāfēja.

Los Santos Policijas Departaments

Iekšlietu divīzija.

   
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 4d 12h 56m
Redzēts 2019. gada 19. novembrī, 12:45
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 21:23
0
post

'' Los Santos Policijas Departaments ''

'' Lai kalpotu un Aizsargātu ''

_______________________

 

Sveiki Cien. Greg Grinder!.

Tā tad...Sāksim ar to, ka jūs nemitīgi provocējāt mani kā LSPD darbinieku, pārsniedzāt ātrumu, agresīvi braucāt, kā arī palaidāt Muti!. (Vairāk kārt!)
Es jūs vakar apstādināju un jums teicu, ja pieķeršu vēlreiz, ko šādu tad likšu lielāku sodu!.Tad nu tā, es šodien sēdēju uz ātrumu, man pabrauca garām sarkans Volkswagen Transporter, kurš brauca uz 93 km/h (Ieroča radari rādija). Pēc kā es apstādināju Kungu!. Mašīna vakar bija noņemta no uzskaites, pēc kā man nācās mašīnas īpašnieku arestēt par, nodokļu krāpšanos, pēc kā viens no jūsu draugiem uzsāka bēgšanu!. Jūs vakar bijāt līdzdalībnieks šajā visā, bet jūs nevarēju sodīt, jo neko "tādu" neizdarījāt, pēc kā es jūs atlaidu, un teicu, ka varat doties.Tad šodien mašīna vel, jo projām nebija uz uzskaites, un VEL bija krāpšanās ar nodokļiem, pēc kā es gribēju ar auto īpašnieku satikties un parunāt par šo, bet jūs nemitīgi lamājāties un nepakļāvāties man, pēc kā es jums uzliku nelielu naudas sodu. Tad nu es jūs palaidu tālāk braukt pēc kā man rācijā ziņoja, ka jūs esat pirmīt, ko nelegālu pārdevis pēc kā man nācās jūs arestēt. Par ietriekšanos runājot!... (Šajā serverī pastāv tāda lieta, kā black loading screen, kurš lādējās man parasti 2-4 minūtes, bet šajā gadījumā 5 sekundes, pēc kā ielādēšanas es jūsos ietriecos, kas nebija man vaina). Domāju, ka sods šajā gadījumā (3h & 3k naudas sods) ir pietiekams!.

Ar cieņu,

Christ Drago!

 

­ 

                                                                                                             

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 21:29
3
post

'' Los Santos Policijas Departaments ''

'' Lai kalpotu un Aizsargātu ''

_______________________

Izskatot šo sūdzību,augstākā komanda ir secinājusi to,ka sūdzība ir nepatiesa un viss tika darīts pareizi.

 

Ar cieņu,LSPD augstākā vadība.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 25 ( 317 skatījumi )
Psychicaut, ForesT, Kristers, Kiddo, , GoblinX, lucijagnese, KrazeY, Vitautas, Sestais, Boo,    , Cosmoss, MadYoga, Helludoin, JayB, Ofkors, Angelis, ......, Dinčaa, swolex, BackSpace, Tominsh, SmokeY, Flomits